Dette er resultatet fra Hillerød Påske Cup 2019. Se de seneste resultater fra Hillerød Påske Cup 2020 her.

Tjaldur

Import into your calendar
Show referees
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold    
19041600 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A Tjaldur 13 - 16 Greve Håndbold    
19040700 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Tjaldur 15 - 18 Raklev    
19041203 fr 19/04 09:51 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp B Dalby G&IF 5 - 10 Tjaldur    
19040703 fr 19/04 10:21 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Team Faxe Håndbold 1 19 - 10 Tjaldur    
19041604 fr 19/04 10:28 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A Slagelse Håndboldklub 15 - 17 Tjaldur    
19041705 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp A Tjaldur 6 - 10 Hillerød HK    
19041206 fr 19/04 11:42 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp B Tjaldur 11 - 12 Raklev    
19041708 fr 19/04 12:56 fr 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp A Nykøbing FH 0 - 12 Tjaldur    
19040508 fr 19/04 12:56 fr 19/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp C Tjaldur 2 - 9 Ålholm IF    
19041309 fr 19/04 13:33 fr 19/04 Sophienborg skole U10PA Grp A Ledøje-Smørum HK 13 - 8 Tjaldur    
19040511 fr 19/04 14:47 fr 19/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp C Slagelse Håndboldklub 10 - 3 Tjaldur    
19041311 fr 19/04 14:47 fr 19/04 Sophienborg skole U10PA Grp A Tjaldur 10 - 14 Hillerød HK    
20041200 lø 20/04 08:00 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp B Hillerød HK 11 - 5 Tjaldur    
20040501 lø 20/04 08:37 lø 20/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp C CIK Håndbold 9 - 5 Tjaldur    
20040504 lø 20/04 10:28 lø 20/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp C Ledøje-Smørum HK 22 - 3 Tjaldur    
20041306 lø 20/04 11:42 lø 20/04 Sophienborg skole U10PA Grp A SV Fortuna ...brandenburg 13 - 3 Tjaldur    
20040707 lø 20/04 13:30 lø 20/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Ledøje-Smørum HK 13 - 18 Tjaldur    
20041309 lø 20/04 13:33 lø 20/04 Sophienborg skole U10PA Grp A Tjaldur 9 - 13 Team Helsinge Håndbold    
20040710 lø 20/04 15:51 lø 20/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Tjaldur 15 - 9 Greve Håndbold    
20041613 lø 20/04 16:01 lø 20/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A Næstved/Herlufsholm 12 - 13 Tjaldur    
20041213 lø 20/04 16:01 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB 5-6. plads 5-6 Tjaldur 14 - 12 VHC-Vidar    
20041715 lø 20/04 17:15 lø 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp A Tune IF 12 - 11 Tjaldur    
20041615 lø 20/04 17:15 lø 20/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A Hillerød HK 6 - 12 Tjaldur    
20041718 lø 20/04 19:06 lø 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp A Tjaldur 10 - 18 BSH balleru...de håndbold    
21041503 sø 21/04 09:51 sø 21/04 Allerød Gymnasium U12DA Grp A Tjaldur 4 - 15 TMS Ringsted    
21040506 sø 21/04 11:42 sø 21/04 Grønnevang Østervang U10PA 4.-5. Plads 4-5 Ledøje-Smørum HK 3 - 0 W Tjaldur    
21041206 sø 21/04 11:42 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB 5-6. plads 5-6 Slagelse Håndboldklub 13 - 12 Tjaldur    
21041408 sø 21/04 12:56 sø 21/04 Ravnsholthallen U12PC Placeringskamp 13-14 Tjaldur 7 - 5 Team Faxe Håndbold    
21041808 sø 21/04 12:56 sø 21/04 Kulsviergården U10PC 17.-18. Plads 15-16 Tjaldur 3 - 10 Greve Håndbold    
21040608 sø 21/04 14:06 sø 21/04 Ålholm skolen U14PC Placeringskamp 11-12 Tjaldur 0 - 3 W Ålholm IF 1    
City Bakery Frederiksborgcenter Københavns Bustrafik Rema1000 JOMA