Dette er resultatet fra Hillerød Påske Cup 2019. Se de seneste resultater fra Hillerød Påske Cup 2020 her.

Team Faxe Håndbold

Import into your calendar
Show referees
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold    
19041700 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B H43 Lund HF 2 13 - 7 Team Faxe Håndbold    
19040601 fr 19/04 08:47 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp C Københavns ...oldklub KH1 11 - 8 Team Faxe Håndbold 2    
19040701 fr 19/04 08:47 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Greve Håndbold 11 - 18 Team Faxe Håndbold 1    
19041702 fr 19/04 09:14 fr 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B Team Faxe Håndbold 5 - 8 TMS Ringsted    
19040302 fr 19/04 09:34 fr 19/04 Trollesmindehallen U14DC Grp A HK Isefjord 15 - 15 Team Faxe Håndbold    
19041303 fr 19/04 09:51 fr 19/04 Sophienborg skole U10PC Grp B VHC-Vidar 2 - 18 Team Faxe Håndbold    
19040603 fr 19/04 10:21 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp C Team Faxe Håndbold 2 8 - 17 Lynge-Uggeløse IF    
19040703 fr 19/04 10:21 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Team Faxe Håndbold 1 19 - 10 Tjaldur    
19040304 fr 19/04 11:08 fr 19/04 Trollesmindehallen U14DC Grp A Team Faxe Håndbold 15 - 22 HK Lammefjorden    
19041306 fr 19/04 11:42 fr 19/04 Sophienborg skole U10PC Grp B Team Faxe Håndbold 12 - 4 Hillerød HK    
19041507 fr 19/04 12:19 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp A Team Faxe Håndbold 5 - 7 Hillerød HK    
19041810 fr 19/04 14:12 fr 19/04 Kulsviergården U10DC Grp D Team Faxe Håndbold 18 - 9 Raklev    
19041511 fr 19/04 14:47 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp A Slagelse Håndboldklub 7 - 8 Team Faxe Håndbold    
19041612 fr 19/04 15:24 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Raklev 9 - 10 Team Faxe Håndbold 2    
19040312 fr 19/04 16:14 fr 19/04 Trollesmindehallen U12DB Grp B VHC-Vidar 12 - 6 Team Faxe Håndbold 1    
19041814 fr 19/04 16:40 fr 19/04 Kulsviergården U10DC Grp D Holbæk Håndbold 7 - 11 Team Faxe Håndbold    
19040314 fr 19/04 17:28 fr 19/04 Trollesmindehallen U12DB Grp B Team Faxe Håndbold 1 14 - 11 HK Isefjord    
19041616 fr 19/04 17:52 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Team Faxe Håndbold 2 12 - 12 Gentofte-Va...oldklub GVH    
20041601 lø 20/04 08:37 lø 20/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Team Faxe Håndbold 2 7 - 10 TMS Ringsted    
20041801 lø 20/04 08:37 lø 20/04 Kulsviergården U10DC Grp D HUK 2 4 - 12 Team Faxe Håndbold    
20041302 lø 20/04 09:14 lø 20/04 Sophienborg skole U10PC Grp B Borup IF 7 - 11 Team Faxe Håndbold    
20041603 lø 20/04 09:51 lø 20/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Team Faxe Håndbold 2 12 - 11 Dalby G&IF    
20041503 lø 20/04 09:51 lø 20/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp A Team Faxe Håndbold 10 - 15 SV Fortuna ...brandenburg    
20040303 lø 20/04 10:21 lø 20/04 Trollesmindehallen U14DC Grp A Team Faxe Håndbold 10 - 23 SIF    
20040305 lø 20/04 11:55 lø 20/04 Trollesmindehallen U14DC Grp A Bindslev-Tversted IF 12 - 23 Team Faxe Håndbold    
20040706 lø 20/04 12:43 lø 20/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Raklev 17 - 22 Team Faxe Håndbold 1    
20040307 lø 20/04 13:29 lø 20/04 Trollesmindehallen U12DB Grp B Team Faxe Håndbold 1 9 - 5 Nykøbing FH    
20041709 lø 20/04 13:33 lø 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B Team Faxe Håndbold 11 - 4 Fuglede IF    
20041711 lø 20/04 14:47 lø 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B Hornbæk IF Håndbold 10 - 7 Team Faxe Håndbold    
20040709 lø 20/04 15:04 lø 20/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Team Faxe Håndbold 1 24 - 12 Ledøje-Smørum HK    
20040310 lø 20/04 15:20 lø 20/04 Trollesmindehallen U12DB Grp B Leoni Pallamano Tortona 24 - 13 Team Faxe Håndbold 1    
20041512 lø 20/04 15:24 lø 20/04 Allerød Gymnasium U12PA Placeringskampe 5-8 Team Faxe Håndbold 18 - 5 Stralsunder HV    
20040610 lø 20/04 15:50 lø 20/04 Ålholm skolen U14PC Grp C Dalby G&IF 18 - 7 Team Faxe Håndbold 2    
20041214 lø 20/04 16:38 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DC Slutspil Semifinal FHH 90 14 - 10 Team Faxe Håndbold    
20041516 lø 20/04 17:52 lø 20/04 Allerød Gymnasium U10PC Mellemspil 2 Mellemspil 2 TMS Ringsted 9 - 12 Team Faxe Håndbold    
20040613 lø 20/04 18:11 lø 20/04 Ålholm skolen U14PC Grp C Team Faxe Håndbold 2 9 - 12 HK Lammefjorden 2    
20041014 lø 20/04 18:58 lø 20/04 Skævinge Skole og hal U14DC Placeringsspil 1 Placeringsspil 1 Team Faxe Håndbold 21 - 22 Dalby G&IF    
21041800 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Kulsviergården U10PC Slutspil Semifinal CIK Håndbold 6 - 9 Team Faxe Håndbold    
21041501 sø 21/04 08:37 sø 21/04 Allerød Gymnasium U12DB Grp A HK Lammefjorden 4 - 7 Team Faxe Håndbold 2    
21040503 sø 21/04 09:51 sø 21/04 Grønnevang Østervang U12DB Grp B Bindslev-Tversted IF 11 - 6 Team Faxe Håndbold 1    
21040403 sø 21/04 10:11 sø 21/04 Grønnevang Jespervej U14PC Slutspil Semifinal Team Faxe Håndbold 1 11 - 9 Hundested Håndboldklub    
21040304 sø 21/04 10:38 sø 21/04 Trollesmindehallen U14DC 7. Plads 7-8 Team Faxe Håndbold 3 - 0 W Team Klaksvík    
21040505 sø 21/04 11:05 sø 21/04 Grønnevang Østervang U10DC Slutspil Bronzekamp Team Faxe Håndbold 8 - 12 Bindslev-Tversted IF    
21040204 sø 21/04 11:10 sø 21/04 Faxe Kondi hal 2 U10PC Slutspil Final Team Faxe Håndbold 13 - 5 Dalby G&IF    
21040606 sø 21/04 12:32 sø 21/04 Ålholm skolen U14PC Placeringskamp 17-18 Slagelse Håndboldklub Team Faxe Håndbold 2    
21041408 sø 21/04 12:56 sø 21/04 Ravnsholthallen U12PC Placeringskamp 13-14 Tjaldur 7 - 5 Team Faxe Håndbold    
21041210 sø 21/04 14:10 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U12PA Placeringskampe 5-6 Team Faxe Håndbold 8 - 11 Slagelse Håndboldklub    
21040208 sø 21/04 14:20 sø 21/04 Faxe Kondi hal 2 U14PC Slutspil Final Team Faxe Håndbold 1 12 - 14 Søljan    
City Bakery Frederiksborgcenter Københavns Bustrafik Rema1000 JOMA