Mike Thomassens kampe under Hillerød Påske Cup 2019


  Kampnr Tid Hal Runde Række Hjemmehold Resultat  Udehold Dommere  
18040200 to 18/04 18:22 to 18/04 Frederiksborgcenter hal 2 U19P Grp B Slagelse Håndboldklub 22 - 13 Københavns håndboldklub Mike Thomassen (Main referee)
18040201 to 18/04 19:09 to 18/04 Frederiksborgcenter hal 2 U19P Grp B Hillerød HK 2 14 - 20 Greve Håndbold Mike Thomassen (Main referee)
18040202 to 18/04 19:56 to 18/04 Frederiksborgcenter hal 2 U19D Grp A Næstved/Herlufsholm 22 - 21 HK Lammefjorden Mike Thomassen (Main referee)
19040600 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp C Lynge-Uggeløse IF 21 - 17 Dalby G&IF Mike Thomassen (Main referee)
19040602 fr 19/04 09:34 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp C Dalby G&IF 20 - 17 HK Lammefjorden 2 Mike Thomassen (Main referee)
19040604 fr 19/04 11:08 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp C HK Lammefjorden 2 10 - 15 Københavns ...oldklub KH1 Mike Thomassen (Main referee)
19040606 fr 19/04 12:42 fr 19/04 Ålholm skolen U14DA Grp A Hillerød HK 12 - 13 Slagelse Håndboldklub Mike Thomassen (Main referee)
19040608 fr 19/04 14:16 fr 19/04 Ålholm skolen U14DA Grp A Slagelse Håndboldklub 13 - 19 Dalby G&IF Mike Thomassen (Main referee)
19040610 fr 19/04 15:50 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp B Søljan 12 - 9 HK Lammefjorden 1 Mike Thomassen (Main referee)
19040612 fr 19/04 17:24 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp B HK Lammefjorden 1 12 - 10 Ålholm IF 1 Mike Thomassen (Main referee)
19040614 fr 19/04 18:58 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp B Ålholm IF 1 13 - 12 Næstved/Herlufsholm Mike Thomassen (Main referee)
20041200 lø 20/04 08:00 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp B Hillerød HK 11 - 5 Tjaldur Mike Thomassen (Main referee)
20041202 lø 20/04 09:14 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp A VHC-Vidar 9 - 10 Slagelse Håndboldklub Mike Thomassen (Main referee)
20041204 lø 20/04 10:28 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A Næstved/Herlufsholm 14 - 12 Hillerød HK 2 Mike Thomassen (Main referee)
20041206 lø 20/04 11:42 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A Team Helsinge Håndbold 11 - 17 Hillerød HK 2 Mike Thomassen (Main referee)
20041208 lø 20/04 12:56 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A TMS Ringsted 15 - 11 Næstved/Herlufsholm Mike Thomassen (Main referee)
20041210 lø 20/04 14:10 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen Semifinal U10DB 1-2. plads HK Sirius 11 - 9 Hillerød HK Mike Thomassen (Main referee)
20041212 lø 20/04 15:24 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen 5-6 U10DB 5-6. plads Slagelse Håndboldklub 7 - 6 Dalby G&IF Mike Thomassen (Main referee)
20041214 lø 20/04 16:38 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen Semifinal U10DC Slutspil FHH 90 14 - 10 Team Faxe Håndbold Mike Thomassen (Main referee)
20041215 lø 20/04 17:15 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen Semifinal U10DC Slutspil Bindslev-Tversted IF 12 - 16 Ledøje-Smørum HK Mike Thomassen (Main referee)
20041216 lø 20/04 17:52 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen Mellemspil 1 U10PC Mellemspil 1 Borup IF 8 - 14 Dalby G&IF Mike Thomassen (Main referee)
21041201 sø 21/04 08:37 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A Hillerød HK 1 16 - 10 Næstved/Herlufsholm Mike Thomassen (Main referee)
21041203 sø 21/04 09:51 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U12DB Grp A TMS Ringsted 20 - 8 Dalby G&IF Mike Thomassen (Main referee)
21041205 sø 21/04 11:05 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen 5.-8. Plads U10PC 5.-8. Plads Borup IF 5 - 4 Holbæk Håndbold Mike Thomassen (Main referee)
21041207 sø 21/04 12:19 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen Bronze match U10PB Slutspil Greve Håndbold 12 - 11 Ålholm IF Mike Thomassen (Main referee)
21041209 sø 21/04 13:33 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen 15-16 U10DC 13.-16 Plads STG / VALLØ 1 7 - 0 Hundested Håndboldklub Mike Thomassen (Main referee)
Chokolademageriet City Bakery Frederiksborgcenter Københavns Bustrafik Rema1000 Frøken Flora SportDirect Lægerne Gl. Strandvej Kop & Kande Hair by Gylvin Epicurean JOMA Active 02 Rodes SUN LOLLY Leg og Hop