You are viewing the results for Hillerød Påske Cup 2019. View the current results for Hillerød Påske Cup 2020 here.



Saturday 20/4 (Day 3)

Show referees
  Nbr Time Arena Group Round Home team Result  Away team    
20041500 Sat 20/04 08:00 Sat 20/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp B Ledøje-Smørum HK 12 - 22 TMS Ringsted    
20041200 Sat 20/04 08:00 Sat 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp B Hillerød HK 11 - 5 Tjaldur    
20040100 Sat 20/04 08:00 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 1 U14PA Grp A Veneco Velo 7 - 10 Ledøje-Smørum HK    
20040200 Sat 20/04 08:00 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 2 U14PC Grp D STG / VALLØ 10 - 15 Ålholm IF 2    
20040400 Sat 20/04 08:00 Sat 20/04 Grønnevang Jespervej U14DB Grp B HØJ Håndbold 17 - 12 Næstved/Herlufsholm    
20040500 Sat 20/04 08:00 Sat 20/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp C Ålholm IF 5 - 4 Slagelse Håndboldklub    
20041800 Sat 20/04 08:00 Sat 20/04 Kulsviergården U10DC Grp D Raklev 7 - 8 Holbæk Håndbold    
20040700 Sat 20/04 08:00 Sat 20/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B HK Lammefjorden 15 - 16 Raklev    
20041600 Sat 20/04 08:00 Sat 20/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Dalby G&IF 16 - 14 Raklev    
20041700 Sat 20/04 08:00 Sat 20/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp C Hundested Håndboldklub 1 - 16 Ledøje-Smørum HK    
20041400 Sat 20/04 08:00 Sat 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C Raklev 12 - 16 SIF    
20041000 Sat 20/04 08:00 Sat 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A Ledøje-Smørum HK 2 7 - 9 Dalby G&IF 1    
20041300 Sat 20/04 08:00 Sat 20/04 Sophienborg skole U10PB Grp A Næstved/Herlufsholm 6 - 11 Raklev    
20040300 Sat 20/04 08:00 Sat 20/04 Trollesmindehallen U14DC Grp B Raklev 21 - 26 STG / VALLØ    
20040600 Sat 20/04 08:00 Sat 20/04 Ålholm skolen U14DA Grp A KH/BK Ydun 25 - 15 Slagelse Håndboldklub    
20041501 Sat 20/04 08:37 Sat 20/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp B Team Helsinge Håndbold 14 - 13 Stralsunder HV    
20041201 Sat 20/04 08:37 Sat 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp B Dalby G&IF 4 - 14 Raklev    
20040501 Sat 20/04 08:37 Sat 20/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp C CIK Håndbold 9 - 5 Tjaldur    
20041801 Sat 20/04 08:37 Sat 20/04 Kulsviergården U10DC Grp D HUK 2 4 - 12 Team Faxe Håndbold    
20041601 Sat 20/04 08:37 Sat 20/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Team Faxe Håndbold 2 7 - 10 TMS Ringsted    
20041701 Sat 20/04 08:37 Sat 20/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp C HK Isefjord 4 - 16 HUK 1    
20041401 Sat 20/04 08:37 Sat 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C Slagelse Håndboldklub 17 - 14 LUGI 3    
20041301 Sat 20/04 08:37 Sat 20/04 Sophienborg skole U10PB Grp A Ålholm IF 16 - 12 Greve Håndbold    
20040101 Sat 20/04 08:47 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 1 U14PA Grp A Hillerød HK 12 - 17 Næstved/Herlufsholm    
20040201 Sat 20/04 08:47 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 2 U14PC Grp D HK Sirius 5 - 17 Veneco Velo    
20040401 Sat 20/04 08:47 Sat 20/04 Grønnevang Jespervej U14DB Grp B BK Ydun 13 - 23 OV Helsingborg    
20040701 Sat 20/04 08:47 Sat 20/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B Holbæk Håndbold 13 - 9 Hornbæk IF Håndbold    
20041001 Sat 20/04 08:47 Sat 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A Nykøbing FH 13 - 23 Greve Håndbold    
20040301 Sat 20/04 08:47 Sat 20/04 Trollesmindehallen U14DC Grp B Dalby G&IF 15 - 11 Team Klaksvík    
20040601 Sat 20/04 08:47 Sat 20/04 Ålholm skolen U14DA Grp A Næstved/Herlufsholm 16 - 18 Dalby G&IF    
20041502 Sat 20/04 09:14 Sat 20/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp A Slagelse Håndboldklub 8 - 8 Hillerød HK    
20041202 Sat 20/04 09:14 Sat 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp A VHC-Vidar 9 - 10 Slagelse Håndboldklub    
20040502 Sat 20/04 09:14 Sat 20/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp C Ålholm IF 4 - 17 Ledøje-Smørum HK    
20041802 Sat 20/04 09:14 Sat 20/04 Kulsviergården U10DC Grp A STG / VALLØ 1 5 - 19 Næstved/Herlufsholm    
20041602 Sat 20/04 09:14 Sat 20/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Gentofte-Va...oldklub GVH 11 - 8 HK Lammefjorden    
20041702 Sat 20/04 09:14 Sat 20/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp B TMS Ringsted 8 - 13 Bindslev-Tversted IF    
20041402 Sat 20/04 09:14 Sat 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C STG / VALLØ 11 - 11 Greve Håndbold    
20041302 Sat 20/04 09:14 Sat 20/04 Sophienborg skole U10PC Grp B Borup IF 7 - 11 Team Faxe Håndbold    
20040102 Sat 20/04 09:34 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 1 U14PA Grp A SV Fortuna ...brandenburg 25 - 19 Slagelse Håndboldklub    
20040202 Sat 20/04 09:34 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 2 U14PC Grp D STG / VALLØ 9 - 25 Hundested Håndboldklub    
20040402 Sat 20/04 09:34 Sat 20/04 Grønnevang Jespervej U14DB Grp A VHC-Vidar 19 - 26 Nykøbing FH    
20041002 Sat 20/04 09:34 Sat 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A SH pigerne 1 27 - 10 HK Isefjord    
20040302 Sat 20/04 09:34 Sat 20/04 Trollesmindehallen U14DC Grp A HK Isefjord 14 - 6 Bindslev-Tversted IF    
20040602 Sat 20/04 09:34 Sat 20/04 Ålholm skolen U14DA Grp A Hillerød HK 15 - 21 KH/BK Ydun    
20040702 Sat 20/04 09:35 Sat 20/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B CIK Håndbold 13 - 9 Næstved/Herlufsholm    
20041503 Sat 20/04 09:51 Sat 20/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp A Team Faxe Håndbold 10 - 15 SV Fortuna ...brandenburg    
20041203 Sat 20/04 09:51 Sat 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp A Ålholm IF 5 - 14 HK Sirius    
20040503 Sat 20/04 09:51 Sat 20/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp C Slagelse Håndboldklub 10 - 9 CIK Håndbold    
20041803 Sat 20/04 09:51 Sat 20/04 Kulsviergården U10DC Grp A HK Lammefjorden 10 - 13 FHH 90    
20041603 Sat 20/04 09:51 Sat 20/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Team Faxe Håndbold 2 12 - 11 Dalby G&IF    
20041703 Sat 20/04 09:51 Sat 20/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp B STG / VALLØ 2 10 - 18 Hornbæk IF Håndbold    
20041403 Sat 20/04 09:51 Sat 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C Slagelse Håndboldklub 17 - 9 Raklev    
20041303 Sat 20/04 09:51 Sat 20/04 Sophienborg skole U10PC Grp B VHC-Vidar 1 - 7 Hillerød HK    
20040103 Sat 20/04 10:21 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 1 U14PA Grp A Næstved/Herlufsholm 18 - 18 Greve Håndbold    
20040203 Sat 20/04 10:21 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 2 U19D Grp A Hillerød HK 13 - 16 Hillerød Hangovers    
20040403 Sat 20/04 10:21 Sat 20/04 Grønnevang Jespervej U14DB Grp A KH/BK Ydun 12 - 23 Raklev    
20041003 Sat 20/04 10:21 Sat 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A Dalby G&IF 1 12 - 12 Nykøbing FH    
20040303 Sat 20/04 10:21 Sat 20/04 Trollesmindehallen U14DC Grp A Team Faxe Håndbold 10 - 23 SIF    
20040603 Sat 20/04 10:21 Sat 20/04 Ålholm skolen U14DA Grp A Slagelse Håndboldklub 18 - 15 Næstved/Herlufsholm    
20040703 Sat 20/04 10:22 Sat 20/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B Raklev 13 - 15 Holbæk Håndbold    
20041504 Sat 20/04 10:28 Sat 20/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B Næstved/Herlufsholm 9 - 4 Åhus Handboll    
20041204 Sat 20/04 10:28 Sat 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A Næstved/Herlufsholm 14 - 12 Hillerød HK 2    
20040504 Sat 20/04 10:28 Sat 20/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp C Ledøje-Smørum HK 22 - 3 Tjaldur    
20041804 Sat 20/04 10:28 Sat 20/04 Kulsviergården U9P Grp A Raklev 6 - 9 Hillerød HK 1    
20041604 Sat 20/04 10:28 Sat 20/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A HK Lammefjorden 3 - 10 Raklev    
20041704 Sat 20/04 10:28 Sat 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp C Dalby G&IF 18 - 8 KGF-Vipperød    
20041404 Sat 20/04 10:28 Sat 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C Greve Håndbold 16 - 13 SIF    
20041304 Sat 20/04 10:28 Sat 20/04 Sophienborg skole U10PC Grp A TMS Ringsted 9 - 6 Helsingør Håndboldklub    
20041505 Sat 20/04 11:05 Sat 20/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B Raklev 13 - 12 LUGI HF 2    
20041205 Sat 20/04 11:05 Sat 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A TMS Ringsted 10 - 16 Hillerød HK 1    
20040505 Sat 20/04 11:05 Sat 20/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp D HIK 7 - 7 Hundested Håndboldklub    
20041805 Sat 20/04 11:05 Sat 20/04 Kulsviergården U9P Grp A Ålholm IF 4 - 7 Hillerød HK 2    
20041605 Sat 20/04 11:05 Sat 20/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A TMS Ringsted 14 - 4 Gentofte-Va...oldklub GVH    
20041705 Sat 20/04 11:05 Sat 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp C IF Frem Bjæverskov 11 - 16 H43 Lund HF 1    
20041405 Sat 20/04 11:05 Sat 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C LUGI 3 14 - 6 STG / VALLØ    
20041305 Sat 20/04 11:05 Sat 20/04 Sophienborg skole U10PC Grp A Bindslev-Tversted IF 0 - 7 Dalby G&IF    
20040104 Sat 20/04 11:08 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 1 U14PA Grp A Ledøje-Smørum HK 11 - 15 SV Fortuna ...brandenburg    
20040204 Sat 20/04 11:08 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 2 U19D Grp A Tved håndbold 16 - 21 Næstved/Herlufsholm    
20040404 Sat 20/04 11:08 Sat 20/04 Grønnevang Jespervej U14PB Grp A Jyderup HK 22 - 15 Slagelse Håndboldklub    
20041004 Sat 20/04 11:08 Sat 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A Ledøje-Smørum HK 2 21 - 8 HK Isefjord    
20040304 Sat 20/04 11:08 Sat 20/04 Trollesmindehallen U14DC Grp A HK Lammefjorden 15 - 9 HK Isefjord    
20040604 Sat 20/04 11:08 Sat 20/04 Ålholm skolen U14DA Grp A Dalby G&IF 18 - 14 Hillerød HK    
20040704 Sat 20/04 11:09 Sat 20/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B HK Lammefjorden 15 - 7 Næstved/Herlufsholm    
20041506 Sat 20/04 11:42 Sat 20/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B Borsholm 9 - 10 Ledøje-Smørum HK    
20041206 Sat 20/04 11:42 Sat 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A Team Helsinge Håndbold 11 - 17 Hillerød HK 2    
20040506 Sat 20/04 11:42 Sat 20/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp D Holbæk Håndbold 3 - 14 STG / VALLØ    
20041806 Sat 20/04 11:42 Sat 20/04 Kulsviergården U10PB Grp B VHC-Vidar 14 - 6 HIK    
20041606 Sat 20/04 11:42 Sat 20/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A Greve Håndbold 11 - 17 TMS Ringsted    
20041706 Sat 20/04 11:42 Sat 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp C Ålholm IF 6 - 14 Dalby G&IF    
20041406 Sat 20/04 11:42 Sat 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A Hillerød HK 10 - 16 TMS Ringsted    
20041306 Sat 20/04 11:42 Sat 20/04 Sophienborg skole U10PA Grp A SV Fortuna ...brandenburg 13 - 3 Tjaldur    
20040105 Sat 20/04 11:55 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 1 U14PA Grp A Veneco Velo 9 - 14 Hillerød HK    
20040205 Sat 20/04 11:55 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 2 U19D Grp A HK Lammefjorden 15 - 19 Hillerød Hangovers    
20040405 Sat 20/04 11:55 Sat 20/04 Grønnevang Jespervej U14PB Grp A VHC-Vidar 13 - 17 Lugi HF    
20041005 Sat 20/04 11:55 Sat 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A Greve Håndbold 10 - 24 SH pigerne 1    
20040305 Sat 20/04 11:55 Sat 20/04 Trollesmindehallen U14DC Grp A Bindslev-Tversted IF 12 - 23 Team Faxe Håndbold    
20040605 Sat 20/04 11:55 Sat 20/04 Ålholm skolen U14PC Grp B HK Lammefjorden 1 12 - 11 Slagelse Håndboldklub    
20040705 Sat 20/04 11:56 Sat 20/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B Hornbæk IF Håndbold 14 - 14 CIK Håndbold    
20041507 Sat 20/04 12:19 Sat 20/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B Raklev 11 - 9 Næstved/Herlufsholm    
20041207 Sat 20/04 12:19 Sat 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A Hillerød HK 1 14 - 13 Ystads IF    
20040507 Sat 20/04 12:19 Sat 20/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp D Greve Håndbold 8 - 2 HIK    
20041807 Sat 20/04 12:19 Sat 20/04 Kulsviergården U10PB Grp B Helsingør Håndboldklub 5 - 9 Holbæk Håndbold    
20041607 Sat 20/04 12:19 Sat 20/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A Fredensborg 78 9 - 11 LUGI HF 1    
20041707 Sat 20/04 12:19 Sat 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp C KGF-Vipperød 12 - 9 IF Frem Bjæverskov    
20041407 Sat 20/04 12:19 Sat 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A Borsholm 12 - 4 LUGI 1    
20041307 Sat 20/04 12:19 Sat 20/04 Sophienborg skole U10PA Grp A Team Helsinge Håndbold 11 - 6 Hillerød HK    
20040106 Sat 20/04 12:42 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 1 U19P 1-2. plads Semi final Hillerød HK 1 18 - 17 Greve Håndbold    
20040206 Sat 20/04 12:42 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 2 U14PC Grp D Ålholm IF 2 22 - 7 HK Sirius    
20040406 Sat 20/04 12:42 Sat 20/04 Grønnevang Jespervej U14PB Grp A Greve Håndbold 0 - 3 W Hillerød HK    
20041006 Sat 20/04 12:42 Sat 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B SH pigerne 2 16 - 12 Dalby G&IF 2    
20040306 Sat 20/04 12:42 Sat 20/04 Trollesmindehallen U14DC Grp A SIF 15 - 10 HK Lammefjorden    
20040606 Sat 20/04 12:42 Sat 20/04 Ålholm skolen U14PC Grp B Ålholm IF 1 11 - 18 Søljan    
20040706 Sat 20/04 12:43 Sat 20/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Raklev 17 - 22 Team Faxe Håndbold 1    
20041508 Sat 20/04 12:56 Sat 20/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B Ledøje-Smørum HK 13 - 7 Åhus Handboll    
20041208 Sat 20/04 12:56 Sat 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A TMS Ringsted 15 - 11 Næstved/Herlufsholm    
20040508 Sat 20/04 12:56 Sat 20/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp D Hundested Håndboldklub 5 - 6 Holbæk Håndbold    
20041808 Sat 20/04 12:56 Sat 20/04 Kulsviergården U10PB Grp B Fredensborg 78 6 - 7 VHC-Vidar    
20041608 Sat 20/04 12:56 Sat 20/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A TMS Ringsted 19 - 8 Ystad IF HF    
20041708 Sat 20/04 12:56 Sat 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp C H43 Lund HF 1 9 - 14 Ålholm IF    
20041408 Sat 20/04 12:56 Sat 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A VHC-Vidar 8 - 12 Fuglede IF    
20041308 Sat 20/04 12:56 Sat 20/04 Sophienborg skole U10PA Grp A Ledøje-Smørum HK 11 - 16 SV Fortuna ...brandenburg    
20040107 Sat 20/04 13:29 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 1 U19P 1-2. plads Semi final Slagelse Håndboldklub 19 - 13 Lynge-Broby    
20040207 Sat 20/04 13:29 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 2 U14PC Grp D Hundested Håndboldklub 12 - 3 Veneco Velo    
20040407 Sat 20/04 13:29 Sat 20/04 Grønnevang Jespervej U14PB Grp A Slagelse Håndboldklub 20 - 15 VHC-Vidar    
20041007 Sat 20/04 13:29 Sat 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Bindslev-Tversted IF 11 - 16 Holbæk Håndbold    
20040307 Sat 20/04 13:29 Sat 20/04 Trollesmindehallen U12DB Grp B Team Faxe Håndbold 1 9 - 5 Nykøbing FH    
20040607 Sat 20/04 13:29 Sat 20/04 Ålholm skolen U14PC Grp B Næstved/Herlufsholm 8 - 10 HK Lammefjorden 1    
20040707 Sat 20/04 13:30 Sat 20/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Ledøje-Smørum HK 13 - 18 Tjaldur    
20041509 Sat 20/04 13:33 Sat 20/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B LUGI HF 2 16 - 11 Borsholm    
20041209 Sat 20/04 13:33 Sat 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A Ystads IF 18 - 12 Team Helsinge Håndbold    
20040509 Sat 20/04 13:33 Sat 20/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp D STG / VALLØ 18 - 0 Greve Håndbold    
20041809 Sat 20/04 13:33 Sat 20/04 Kulsviergården U10PB Grp B HIK 17 - 6 Helsingør Håndboldklub    
20041609 Sat 20/04 13:33 Sat 20/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A Fredensborg 78 7 - 6 Greve Håndbold    
20041709 Sat 20/04 13:33 Sat 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B Team Faxe Håndbold 11 - 4 Fuglede IF    
20041409 Sat 20/04 13:33 Sat 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A Borsholm 13 - 6 Hillerød HK    
20041309 Sat 20/04 13:33 Sat 20/04 Sophienborg skole U10PA Grp A Tjaldur 9 - 13 Team Helsinge Håndbold    
20040308 Sat 20/04 14:06 Sat 20/04 Trollesmindehallen U12DB Grp B Leoni Pallamano Tortona 17 - 10 Bindslev-Tversted IF    
20041510 Sat 20/04 14:10 Sat 20/04 Allerød Gymnasium U12PA Slutspil Semi final SV Fortuna ...brandenburg 8 - 10 Ledøje-Smørum HK    
20041210 Sat 20/04 14:10 Sat 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB 1-2. plads Semi final HK Sirius 11 - 9 Hillerød HK    
20040510 Sat 20/04 14:10 Sat 20/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A Hillerød HK 2 4 - 16 Hillerød HK 1    
20041810 Sat 20/04 14:10 Sat 20/04 Kulsviergården U10PB Grp B Holbæk Håndbold 5 - 11 Fredensborg 78    
20041610 Sat 20/04 14:10 Sat 20/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A Ystad IF HF 12 - 14 LUGI HF 1    
20041710 Sat 20/04 14:10 Sat 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B TMS Ringsted 8 - 10 H43 Lund HF 2    
20041410 Sat 20/04 14:10 Sat 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A Fuglede IF 8 - 14 TMS Ringsted    
20041310 Sat 20/04 14:10 Sat 20/04 Sophienborg skole U10PA Grp A Hillerød HK 11 - 10 Ledøje-Smørum HK    
20040108 Sat 20/04 14:16 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 1 U19D Slutspil Semi final Hillerød Hangovers 25 - 23 Hillerød HK    
20040208 Sat 20/04 14:16 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 2 U19P 5-6. plads 5-6 Bindslev-Tversted IF 21 - 9 Hillerød HK 2    
20040408 Sat 20/04 14:16 Sat 20/04 Grønnevang Jespervej U14PB Grp A Jyderup HK 22 - 13 Hillerød HK    
20041008 Sat 20/04 14:16 Sat 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Slagelse Håndboldklub 9 - 13 Ledøje-Smørum HK 1    
20040608 Sat 20/04 14:16 Sat 20/04 Ålholm skolen U14PC Grp B Slagelse Håndboldklub 11 - 18 Ålholm IF 1    
20040708 Sat 20/04 14:17 Sat 20/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Greve Håndbold 18 - 23 Raklev    
20040309 Sat 20/04 14:43 Sat 20/04 Trollesmindehallen U12DB Grp B VHC-Vidar 12 - 3 HK Isefjord    
20041511 Sat 20/04 14:47 Sat 20/04 Allerød Gymnasium U12PA Slutspil Semi final TMS Ringsted 18 - 13 Hillerød HK    
20041211 Sat 20/04 14:47 Sat 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB 1-2. plads Semi final Raklev 15 - 9 Ålholm IF    
20040511 Sat 20/04 14:47 Sat 20/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A Hillerød HK 3 9 - 16 TMS Ringsted 1    
20041811 Sat 20/04 14:47 Sat 20/04 Kulsviergården U9P Slutspil Semi final Hillerød HK 1 4 - 7 Hillerød HK 2    
20041611 Sat 20/04 14:47 Sat 20/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A Hillerød HK 7 - 11 Slagelse Håndboldklub    
20041711 Sat 20/04 14:47 Sat 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B Hornbæk IF Håndbold 10 - 7 Team Faxe Håndbold    
20041411 Sat 20/04 14:47 Sat 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A LUGI 1 15 - 9 VHC-Vidar    
20041311 Sat 20/04 14:47 Sat 20/04 Sophienborg skole U10DC 9.-12. Plads 9-12 Hornbæk IF Håndbold 10 - 5 HK Isefjord    
20040109 Sat 20/04 15:03 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 1 U19D 4.-5. Plads 4-5 Tved håndbold 22 - 21 HK Lammefjorden    
20040209 Sat 20/04 15:03 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 2 U19P 5-6. plads 5-6 Københavns håndboldklub 21 - 15 Næstved/Herlufsholm    
20040409 Sat 20/04 15:03 Sat 20/04 Grønnevang Jespervej U14PB Grp A Lugi HF 3 - 0 W Greve Håndbold    
20041009 Sat 20/04 15:03 Sat 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Hillerød HK 14 - 13 SH pigerne 2    
20040609 Sat 20/04 15:03 Sat 20/04 Ålholm skolen U14PC Grp B Søljan 15 - 12 Næstved/Herlufsholm    
20040709 Sat 20/04 15:04 Sat 20/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Team Faxe Håndbold 1 24 - 12 Ledøje-Smørum HK    
20040310 Sat 20/04 15:20 Sat 20/04 Trollesmindehallen U12DB Grp B Leoni Pallamano Tortona 24 - 13 Team Faxe Håndbold 1    
20041512 Sat 20/04 15:24 Sat 20/04 Allerød Gymnasium U12PA Placeringskampe 5-8 Team Faxe Håndbold 18 - 5 Stralsunder HV    
20041212 Sat 20/04 15:24 Sat 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB 5-6. plads 5-6 Slagelse Håndboldklub 7 - 6 Dalby G&IF    
20040512 Sat 20/04 15:24 Sat 20/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A TMS Ringsted 2 8 - 10 Øresund håndbold Drenge    
20041812 Sat 20/04 15:24 Sat 20/04 Kulsviergården U9P Slutspil Semi final Ålholm IF 5 - 4 Raklev    
20041612 Sat 20/04 15:24 Sat 20/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A TMS Ringsted 16 - 6 Greve Håndbold    
20041712 Sat 20/04 15:24 Sat 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B Fuglede IF 8 - 20 TMS Ringsted    
20041412 Sat 20/04 15:24 Sat 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp B Fredensborg 78 13 - 8 Næstved/Herlufsholm    
20041312 Sat 20/04 15:24 Sat 20/04 Sophienborg skole U10DC 13.-16 Plads 13-16 STG / VALLØ 2 15 - 12 Hundested Håndboldklub    
20040110 Sat 20/04 15:50 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 1 U14PA Grp A Hillerød HK 14 - 15 Greve Håndbold    
20040210 Sat 20/04 15:50 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 2 U12PC Grp D Næstved/Herlufsholm 10 - 7 Borsholm    
20040410 Sat 20/04 15:50 Sat 20/04 Grønnevang Jespervej U14DB Slutspil Semi final Raklev 14 - 17 OV Helsingborg    
20041010 Sat 20/04 15:50 Sat 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Bindslev-Tversted IF 15 - 8 Dalby G&IF 2    
20040610 Sat 20/04 15:50 Sat 20/04 Ålholm skolen U14PC Grp C Dalby G&IF 18 - 7 Team Faxe Håndbold 2    
20040710 Sat 20/04 15:51 Sat 20/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Tjaldur 15 - 9 Greve Håndbold    
20040311 Sat 20/04 15:57 Sat 20/04 Trollesmindehallen U12DB Grp B HK Isefjord 10 - 10 Nykøbing FH    
20041513 Sat 20/04 16:01 Sat 20/04 Allerød Gymnasium U12PA Placeringskampe 5-8 Team Helsinge Håndbold 9 - 13 Slagelse Håndboldklub    
20041213 Sat 20/04 16:01 Sat 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB 5-6. plads 5-6 Tjaldur 14 - 12 VHC-Vidar    
20040513 Sat 20/04 16:01 Sat 20/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A Team Helsinge Håndbold 12 - 9 Hillerød HK 2    
20041813 Sat 20/04 16:01 Sat 20/04 Kulsviergården U10PB Placeringsspil 2 Placeringsspil 2 Næstved/Herlufsholm 10 - 8 HIK    
20041613 Sat 20/04 16:01 Sat 20/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A Næstved/Herlufsholm 12 - 13 Tjaldur    
20041713 Sat 20/04 16:01 Sat 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B H43 Lund HF 2 8 - 7 Hornbæk IF Håndbold    
20041413 Sat 20/04 16:01 Sat 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp B Bindslev-Tversted IF 6 - 12 LUGI 2    
20041313 Sat 20/04 16:01 Sat 20/04 Sophienborg skole U10DC 13.-16 Plads 13-16 STG / VALLØ 1 7 - 8 HUK 2    
20040211 Sat 20/04 16:27 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 2 U12PC Grp D Slagelse Håndboldklub 5 - 11 Søljan    
20040312 Sat 20/04 16:34 Sat 20/04 Trollesmindehallen U12DB Grp B Bindslev-Tversted IF 7 - 11 VHC-Vidar    
20040111 Sat 20/04 16:37 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 1 U14PA Grp A Slagelse Håndboldklub 16 - 8 Veneco Velo    
20040411 Sat 20/04 16:37 Sat 20/04 Grønnevang Jespervej U14DB Slutspil Semi final HØJ Håndbold 16 - 15 Nykøbing FH    
20041011 Sat 20/04 16:37 Sat 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Holbæk Håndbold 14 - 12 Hillerød HK    
20040611 Sat 20/04 16:37 Sat 20/04 Ålholm skolen U14PC Grp C HK Lammefjorden 2 6 - 23 Lynge-Uggeløse IF    
20041514 Sat 20/04 16:38 Sat 20/04 Allerød Gymnasium U10DC 5.-8. Plads 5-8 HK Lammefjorden 9 - 5 Holbæk Håndbold    
20041214 Sat 20/04 16:38 Sat 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DC Slutspil Semi final FHH 90 14 - 10 Team Faxe Håndbold    
20040514 Sat 20/04 16:38 Sat 20/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A Hillerød HK 1 14 - 9 TMS Ringsted 1    
20041814 Sat 20/04 16:38 Sat 20/04 Kulsviergården U10PB Placeringsspil 1 Placeringsspil 1 Holbæk Håndbold 9 - 6 Raklev    
20040711 Sat 20/04 16:38 Sat 20/04 Lille Lyngby hallen U16D Grp A Slagelse Håndboldklub 14 - 21 Team Haslev Håndbold    
20041614 Sat 20/04 16:38 Sat 20/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A Slagelse Håndboldklub 7 - 21 TMS Ringsted    
20041714 Sat 20/04 16:38 Sat 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp A Hillerød HK 7 - 3 Nykøbing FH    
20041414 Sat 20/04 16:38 Sat 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp B Hundested Håndboldklub 6 - 15 HK Isefjord    
20041314 Sat 20/04 16:38 Sat 20/04 Sophienborg skole U10DC 9.-12. Plads 9-12 Næstved/Herlufsholm 11 - 12 Raklev    
20040212 Sat 20/04 17:04 Sat 20/04 Faxe Kondi hal 2 U12PC Grp D STG / VALLØ 16 - 9 Næstved/Herlufsholm    
20040313 Sat 20/04 17:11 Sat 20/04 Trollesmindehallen U14DC Slutspil Semi final SIF 12 - 16 Raklev