Dette er resultater fra Hillerød Påske Cup 2019. Se de siste resultatene fra Hillerød Påske Cup 2020 her.

Raklev

Lagre til kalenderen din
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
19040700 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PC Plj A Tjaldur 15 - 18 Raklev    
19041501 fr 19/04 08:37 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PB Plj B Åhus Handboll 10 - 7 Raklev    
19041801 fr 19/04 08:37 fr 19/04 Kulsviergården U9P Plj A Raklev 7 - 6 Hillerød HK 2    
19041202 fr 19/04 09:14 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Plj B Raklev 10 - 5 Hillerød HK    
19040702 fr 19/04 09:34 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PC Plj A Raklev 18 - 15 Ledøje-Smørum HK    
19040203 fr 19/04 10:21 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14DC Plj B Dalby G&IF 12 - 20 Raklev    
19040403 fr 19/04 10:21 fr 19/04 Grønnevang Jespervej U14DB Plj A Raklev 23 - 17 VHC-Vidar    
19041804 fr 19/04 10:30 fr 19/04 Kulsviergården U9P Plj A Ålholm IF 6 - 5 Raklev    
19041505 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PB Plj B Raklev 13 - 10 Borsholm    
19041206 fr 19/04 11:42 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Plj B Tjaldur 11 - 12 Raklev    
19040707 fr 19/04 13:29 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PB Plj B CIK Håndbold 11 - 13 Raklev    
19040207 fr 19/04 13:29 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14DC Plj B Team Klaksvík 13 - 20 Raklev    
19040407 fr 19/04 13:29 fr 19/04 Grønnevang Jespervej U14DB Plj A Nykøbing FH 22 - 22 Raklev    
19041810 fr 19/04 14:12 fr 19/04 Kulsviergården U10DC Plj D Team Faxe Håndbold 18 - 9 Raklev    
19040709 fr 19/04 15:03 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PB Plj B Raklev 8 - 10 Næstved/Herlufsholm    
19041612 fr 19/04 15:24 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Plj A Raklev 9 - 10 Team Faxe Håndbold 2    
19041414 fr 19/04 16:38 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Plj C STG / VALLØ 11 - 8 Raklev    
19041614 fr 19/04 16:38 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Plj A Raklev 7 - 20 TMS Ringsted    
19041314 fr 19/04 16:38 fr 19/04 Sophienborg skole U10PB Plj A Raklev 10 - 14 Ålholm IF    
19041815 fr 19/04 17:17 fr 19/04 Kulsviergården U10DC Plj D Raklev 17 - 7 HUK 2    
19041316 fr 19/04 17:52 fr 19/04 Sophienborg skole U10PB Plj A Greve Håndbold 8 - 7 Raklev    
19041416 fr 19/04 17:52 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Plj C Raklev 13 - 14 Greve Håndbold    
20040700 lø 20/04 08:00 lø 20/04 Lille Lyngby hallen U14PB Plj B HK Lammefjorden 15 - 16 Raklev    
20041400 lø 20/04 08:00 lø 20/04 Ravnsholthallen U12DC Plj C Raklev 12 - 16 SIF    
20040300 lø 20/04 08:00 lø 20/04 Trollesmindehallen U14DC Plj B Raklev 21 - 26 STG / VALLØ    
20041800 lø 20/04 08:00 lø 20/04 Kulsviergården U10DC Plj D Raklev 7 - 8 Holbæk Håndbold    
20041600 lø 20/04 08:00 lø 20/04 Lynge hallen 1 U12DB Plj A Dalby G&IF 16 - 14 Raklev    
20041300 lø 20/04 08:00 lø 20/04 Sophienborg skole U10PB Plj A Næstved/Herlufsholm 6 - 11 Raklev    
20041201 lø 20/04 08:37 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Plj B Dalby G&IF 4 - 14 Raklev    
20041403 lø 20/04 09:51 lø 20/04 Ravnsholthallen U12DC Plj C Slagelse Håndboldklub 17 - 9 Raklev    
20040403 lø 20/04 10:21 lø 20/04 Grønnevang Jespervej U14DB Plj A KH/BK Ydun 12 - 23 Raklev    
20040703 lø 20/04 10:22 lø 20/04 Lille Lyngby hallen U14PB Plj B Raklev 13 - 15 Holbæk Håndbold    
20041604 lø 20/04 10:28 lø 20/04 Lynge hallen 1 U12DB Plj A HK Lammefjorden 3 - 10 Raklev    
20041804 lø 20/04 10:28 lø 20/04 Kulsviergården U9P Plj A Raklev 6 - 9 Hillerød HK 1    
20041505 lø 20/04 11:05 lø 20/04 Allerød Gymnasium U12PB Plj B Raklev 13 - 12 LUGI HF 2    
20041507 lø 20/04 12:19 lø 20/04 Allerød Gymnasium U12PB Plj B Raklev 11 - 9 Næstved/Herlufsholm    
20040706 lø 20/04 12:43 lø 20/04 Lille Lyngby hallen U14PC Plj A Raklev 17 - 22 Team Faxe Håndbold 1    
20040708 lø 20/04 14:17 lø 20/04 Lille Lyngby hallen U14PC Plj A Greve Håndbold 18 - 23 Raklev    
20041211 lø 20/04 14:47 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB 1-2. plads Semifinale Raklev 15 - 9 Ålholm IF    
20041812 lø 20/04 15:24 lø 20/04 Kulsviergården U9P Slutspil Semifinale Ålholm IF 5 - 4 Raklev    
20040410 lø 20/04 15:50 lø 20/04 Grønnevang Jespervej U14DB Slutspil Semifinale Raklev 14 - 17 OV Helsingborg    
20041314 lø 20/04 16:38 lø 20/04 Sophienborg skole U10DC 9.-12. Plads 9-12 Næstved/Herlufsholm 11 - 12 Raklev    
20041814 lø 20/04 16:38 lø 20/04 Kulsviergården U10PB Placeringsspil 1 Placeringsspil 1 Holbæk Håndbold 9 - 6 Raklev    
20040313 lø 20/04 17:11 lø 20/04 Trollesmindehallen U14DC Slutspil Semifinale SIF 12 - 16 Raklev    
21041400 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Ravnsholthallen U12DC Plj C LUGI 3 19 - 6 Raklev    
21040301 sø 21/04 08:37 sø 21/04 Trollesmindehallen U12PB Plj B Ledøje-Smørum HK 9 - 14 Raklev    
21040601 sø 21/04 08:37 sø 21/04 Ålholm skolen U14PB Plj B Hornbæk IF Håndbold 14 - 21 Raklev    
21040202 sø 21/04 09:30 sø 21/04 Faxe Kondi hal 2 U10DB 1-2. plads Finale HK Sirius 12 - 13 Raklev    
21041403 sø 21/04 09:51 sø 21/04 Ravnsholthallen U12DB Plj A Gentofte-Va...oldklub GVH 9 - 12 Raklev    
21040203 sø 21/04 10:15 sø 21/04 Faxe Kondi hal 2 U14DC Slutspil Finale Raklev 13 - 12 HK Lammefjorden    
21041303 sø 21/04 10:28 sø 21/04 Sophienborg skole U9P Slutspil Bronsekamp Hillerød HK 1 8 - 5 Raklev    
21040507 sø 21/04 12:19 sø 21/04 Grønnevang Østervang U10PB 7. Plads 7-8 Raklev 9 - 8 HIK    
21040406 sø 21/04 12:32 sø 21/04 Grønnevang Jespervej U14DB Slutspil Bronsekamp Raklev 23 - 18 Nykøbing FH    
21041307 sø 21/04 12:56 sø 21/04 Sophienborg skole U10DC 9.-12. Plads 9-10 Raklev 15 - 14 Hornbæk IF Håndbold    
21040607 sø 21/04 13:19 sø 21/04 Ålholm skolen U14PC Placeringskamp 5-6 Dalby G&IF Raklev    
21040210 sø 21/04 16:00 sø 21/04 Faxe Kondi hal 2 U12PB Finale Finale Raklev 9 - 16 TMS Ringsted    
City Bakery Frederiksborgcenter Københavns Bustrafik Rema1000 JOMA