Dette er resultater fra Hillerød Påske Cup 2019. Se de siste resultatene fra Hillerød Påske Cup 2020 her.

Slagelse Håndboldklub

Lagre til kalenderen din
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
18040200 to 18/04 18:22 to 18/04 Faxe Kondi hal 2 U19P Plj B Slagelse Håndboldklub 22 - 13 Københavns håndboldklub    
18040301 to 18/04 19:17 to 18/04 Trollesmindehallen U14PA Plj A Slagelse Håndboldklub 16 - 19 Greve Håndbold    
18040602 to 18/04 20:04 to 18/04 Ålholm skolen U16P Plj B Slagelse Håndboldklub 11 - 19 Hillerød HK    
19040200 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U19P Plj B Greve Håndbold 13 - 28 Slagelse Håndboldklub    
19041201 fr 19/04 08:37 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Plj A Ålholm IF 12 - 7 Slagelse Håndboldklub    
19041602 fr 19/04 09:14 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Plj A Næstved/Herlufsholm 12 - 15 Slagelse Håndboldklub    
19041002 fr 19/04 09:34 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Plj B Slagelse Håndboldklub 11 - 13 SH pigerne 2    
19041604 fr 19/04 10:28 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Plj A Slagelse Håndboldklub 15 - 17 Tjaldur    
19041204 fr 19/04 10:28 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Plj A Slagelse Håndboldklub 8 - 15 HK Sirius    
19041506 fr 19/04 11:42 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Plj A SV Fortuna ...brandenburg 16 - 6 Slagelse Håndboldklub    
19041005 fr 19/04 11:55 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Plj B Holbæk Håndbold 9 - 15 Slagelse Håndboldklub    
19040205 fr 19/04 11:55 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U19P Plj B Hillerød HK 2 6 - 19 Slagelse Håndboldklub    
19040606 fr 19/04 12:42 fr 19/04 Ålholm skolen U14DA Plj A Hillerød HK 12 - 13 Slagelse Håndboldklub    
19040307 fr 19/04 13:09 fr 19/04 Trollesmindehallen U12PC Plj D Næstved/Herlufsholm 14 - 10 Slagelse Håndboldklub    
19040509 fr 19/04 13:33 fr 19/04 Grønnevang Østervang U10PC Plj C Ledøje-Smørum HK 7 - 5 Slagelse Håndboldklub    
19040608 fr 19/04 14:16 fr 19/04 Ålholm skolen U14DA Plj A Slagelse Håndboldklub 13 - 19 Dalby G&IF    
19040309 fr 19/04 14:23 fr 19/04 Trollesmindehallen U12PC Plj D Slagelse Håndboldklub 13 - 10 STG / VALLØ    
19040511 fr 19/04 14:47 fr 19/04 Grønnevang Østervang U10PC Plj C Slagelse Håndboldklub 10 - 3 Tjaldur    
19041511 fr 19/04 14:47 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Plj A Slagelse Håndboldklub 7 - 8 Team Faxe Håndbold    
19040410 fr 19/04 15:50 fr 19/04 Grønnevang Jespervej U14PB Plj A Greve Håndbold 0 - 3 W Slagelse Håndboldklub    
19040210 fr 19/04 15:50 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14PA Plj A Slagelse Håndboldklub 22 - 13 Ledøje-Smørum HK    
19041413 fr 19/04 16:01 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Plj C SIF 9 - 14 Slagelse Håndboldklub    
19040711 fr 19/04 16:37 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U16D Plj A Hillerød HK 19 - 16 Slagelse Håndboldklub    
19040611 fr 19/04 16:37 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Plj B Næstved/Herlufsholm 14 - 6 Slagelse Håndboldklub    
19040412 fr 19/04 17:24 fr 19/04 Grønnevang Jespervej U14PB Plj A Slagelse Håndboldklub 16 - 15 Hillerød HK    
19040212 fr 19/04 17:24 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14PA Plj A Hillerød HK 16 - 15 Slagelse Håndboldklub    
19040613 fr 19/04 18:11 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Plj B Slagelse Håndboldklub 6 - 11 Søljan    
19040713 fr 19/04 18:11 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U16D Plj A Slagelse Håndboldklub 28 - 7 SIF    
19041417 fr 19/04 18:29 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Plj C Slagelse Håndboldklub 14 - 12 STG / VALLØ    
20040600 lø 20/04 08:00 lø 20/04 Ålholm skolen U14DA Plj A KH/BK Ydun 25 - 15 Slagelse Håndboldklub    
20040500 lø 20/04 08:00 lø 20/04 Grønnevang Østervang U10PC Plj C Ålholm IF 5 - 4 Slagelse Håndboldklub    
20041401 lø 20/04 08:37 lø 20/04 Ravnsholthallen U12DC Plj C Slagelse Håndboldklub 17 - 14 LUGI 3    
20041502 lø 20/04 09:14 lø 20/04 Allerød Gymnasium U12PA Plj A Slagelse Håndboldklub 8 - 8 Hillerød HK    
20041202 lø 20/04 09:14 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Plj A VHC-Vidar 9 - 10 Slagelse Håndboldklub    
20040102 lø 20/04 09:34 lø 20/04 Faxe Kondi hal 1 U14PA Plj A SV Fortuna ...brandenburg 25 - 19 Slagelse Håndboldklub    
20040503 lø 20/04 09:51 lø 20/04 Grønnevang Østervang U10PC Plj C Slagelse Håndboldklub 10 - 9 CIK Håndbold    
20041403 lø 20/04 09:51 lø 20/04 Ravnsholthallen U12DC Plj C Slagelse Håndboldklub 17 - 9 Raklev    
20040603 lø 20/04 10:21 lø 20/04 Ålholm skolen U14DA Plj A Slagelse Håndboldklub 18 - 15 Næstved/Herlufsholm    
20040404 lø 20/04 11:08 lø 20/04 Grønnevang Jespervej U14PB Plj A Jyderup HK 22 - 15 Slagelse Håndboldklub    
20040605 lø 20/04 11:55 lø 20/04 Ålholm skolen U14PC Plj B HK Lammefjorden 1 12 - 11 Slagelse Håndboldklub    
20040407 lø 20/04 13:29 lø 20/04 Grønnevang Jespervej U14PB Plj A Slagelse Håndboldklub 20 - 15 VHC-Vidar    
20040107 lø 20/04 13:29 lø 20/04 Faxe Kondi hal 1 U19P 1-2. plads Semifinale Slagelse Håndboldklub 19 - 13 Lynge-Broby    
20041008 lø 20/04 14:16 lø 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Plj B Slagelse Håndboldklub 9 - 13 Ledøje-Smørum HK 1    
20040608 lø 20/04 14:16 lø 20/04 Ålholm skolen U14PC Plj B Slagelse Håndboldklub 11 - 18 Ålholm IF 1    
20041611 lø 20/04 14:47 lø 20/04 Lynge hallen 1 U12DA Plj A Hillerød HK 7 - 11 Slagelse Håndboldklub    
20041212 lø 20/04 15:24 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB 5-6. plads 5-6 Slagelse Håndboldklub 7 - 6 Dalby G&IF    
20041513 lø 20/04 16:01 lø 20/04 Allerød Gymnasium U12PA Placeringskampe 5-8 Team Helsinge Håndbold 9 - 13 Slagelse Håndboldklub    
20040211 lø 20/04 16:27 lø 20/04 Faxe Kondi hal 2 U12PC Plj D Slagelse Håndboldklub 5 - 11 Søljan    
20040111 lø 20/04 16:37 lø 20/04 Faxe Kondi hal 1 U14PA Plj A Slagelse Håndboldklub 16 - 8 Veneco Velo    
20041614 lø 20/04 16:38 lø 20/04 Lynge hallen 1 U12DA Plj A Slagelse Håndboldklub 7 - 21 TMS Ringsted    
20040711 lø 20/04 16:38 lø 20/04 Lille Lyngby hallen U16D Plj A Slagelse Håndboldklub 14 - 21 Team Haslev Håndbold    
20041012 lø 20/04 17:24 lø 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Plj B Slagelse Håndboldklub 16 - 11 Bindslev-Tversted IF    
20040112 lø 20/04 17:40 lø 20/04 Faxe Kondi hal 1 U19P 1-2. plads Finale Hillerød HK 1 19 - 16 Slagelse Håndboldklub    
20040213 lø 20/04 17:41 lø 20/04 Faxe Kondi hal 2 U12PC Plj D Borsholm 6 - 5 Slagelse Håndboldklub    
20040713 lø 20/04 18:12 lø 20/04 Lille Lyngby hallen U16D Plj A Københavns ...oldklub KH1 18 - 14 Slagelse Håndboldklub    
21041300 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Sophienborg skole U12DC Plj C Greve Håndbold 9 - 16 Slagelse Håndboldklub    
21040701 sø 21/04 08:37 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U14PB Plj A Lugi HF 15 - 10 Slagelse Håndboldklub    
21040603 sø 21/04 10:11 sø 21/04 Ålholm skolen U14PA Plj A Slagelse Håndboldklub 13 - 19 Næstved/Herlufsholm    
21041404 sø 21/04 10:28 sø 21/04 Ravnsholthallen U12DA Plj A Greve Håndbold 18 - 15 Slagelse Håndboldklub    
21040704 sø 21/04 10:58 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U16P Plj B Dalby G&IF 2 11 - 13 Slagelse Håndboldklub    
21041405 sø 21/04 11:05 sø 21/04 Ravnsholthallen U12DC Slutspil Semifinale Slagelse Håndboldklub 16 - 12 Fredensborg 78    
21041806 sø 21/04 11:42 sø 21/04 Kulsviergården U10PC 13.-16. Plads 13.-16. Plads Slagelse Håndboldklub 15 - 1 VHC-Vidar    
21041206 sø 21/04 11:42 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB 5-6. plads 5-6 Slagelse Håndboldklub 13 - 12 Tjaldur    
21040705 sø 21/04 11:45 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U14DA 4.-5. Plads 4-5 Slagelse Håndboldklub 12 - 11 Hillerød HK    
21041507 sø 21/04 12:19 sø 21/04 Allerød Gymnasium U12PC Placeringskamp 17-18 Slagelse Håndboldklub IF Frem Bjæverskov    
21040606 sø 21/04 12:32 sø 21/04 Ålholm skolen U14PC Placeringskamp 17-18 Slagelse Håndboldklub Team Faxe Håndbold 2    
21040708 sø 21/04 14:06 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U16D 4.-5. Plads 4-5 Slagelse Håndboldklub 23 - 19 SIF    
21041210 sø 21/04 14:10 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U12PA Placeringskampe 5-6 Team Faxe Håndbold 8 - 11 Slagelse Håndboldklub    
21040209 sø 21/04 15:15 sø 21/04 Faxe Kondi hal 2 U12DC Slutspil Finale Borsholm 11 - 10 Slagelse Håndboldklub    
City Bakery Frederiksborgcenter Københavns Bustrafik Rema1000 JOMA