Dette er resultater fra Hillerød Påske Cup 2019. Se de siste resultatene fra Hillerød Påske Cup 2020 her.

STG / VALLØ

Lagre til kalenderen din
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
19040202 fr 19/04 09:34 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14DC Plj B Team Klaksvík 17 - 23 STG / VALLØ    
19040306 fr 19/04 12:32 fr 19/04 Trollesmindehallen U12PC Plj D STG / VALLØ 13 - 9 Borsholm    
19040206 fr 19/04 12:42 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14DC Plj B STG / VALLØ 26 - 17 Dalby G&IF    
19041808 fr 19/04 12:58 fr 19/04 Kulsviergården U10DC Plj A FHH 90 18 - 5 STG / VALLØ 1    
19040309 fr 19/04 14:23 fr 19/04 Trollesmindehallen U12PC Plj D Slagelse Håndboldklub 13 - 10 STG / VALLØ    
19041711 fr 19/04 14:47 fr 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Plj B STG / VALLØ 2 7 - 19 Bindslev-Tversted IF    
19040109 fr 19/04 15:03 fr 19/04 Faxe Kondi hal 1 U14PC Plj D Veneco Velo 22 - 15 STG / VALLØ    
19040513 fr 19/04 16:01 fr 19/04 Grønnevang Østervang U10PC Plj D STG / VALLØ 11 - 4 HIK    
19041813 fr 19/04 16:03 fr 19/04 Kulsviergården U10DC Plj A STG / VALLØ 1 5 - 16 HK Lammefjorden    
19040111 fr 19/04 16:37 fr 19/04 Faxe Kondi hal 1 U14PC Plj D STG / VALLØ 18 - 16 HK Sirius    
19041414 fr 19/04 16:38 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Plj C STG / VALLØ 11 - 8 Raklev    
19041715 fr 19/04 17:15 fr 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Plj B TMS Ringsted 18 - 7 STG / VALLØ 2    
19040516 fr 19/04 17:52 fr 19/04 Grønnevang Østervang U10PC Plj D Hundested Håndboldklub 2 - 12 STG / VALLØ    
19041417 fr 19/04 18:29 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Plj C Slagelse Håndboldklub 14 - 12 STG / VALLØ    
20040300 lø 20/04 08:00 lø 20/04 Trollesmindehallen U14DC Plj B Raklev 21 - 26 STG / VALLØ    
20040200 lø 20/04 08:00 lø 20/04 Faxe Kondi hal 2 U14PC Plj D STG / VALLØ 10 - 15 Ålholm IF 2    
20041402 lø 20/04 09:14 lø 20/04 Ravnsholthallen U12DC Plj C STG / VALLØ 11 - 11 Greve Håndbold    
20041802 lø 20/04 09:14 lø 20/04 Kulsviergården U10DC Plj A STG / VALLØ 1 5 - 19 Næstved/Herlufsholm    
20040202 lø 20/04 09:34 lø 20/04 Faxe Kondi hal 2 U14PC Plj D STG / VALLØ 9 - 25 Hundested Håndboldklub    
20041703 lø 20/04 09:51 lø 20/04 Lynge hallen 2 U10DC Plj B STG / VALLØ 2 10 - 18 Hornbæk IF Håndbold    
20041405 lø 20/04 11:05 lø 20/04 Ravnsholthallen U12DC Plj C LUGI 3 14 - 6 STG / VALLØ    
20040506 lø 20/04 11:42 lø 20/04 Grønnevang Østervang U10PC Plj D Holbæk Håndbold 3 - 14 STG / VALLØ    
20040509 lø 20/04 13:33 lø 20/04 Grønnevang Østervang U10PC Plj D STG / VALLØ 18 - 0 Greve Håndbold    
20041312 lø 20/04 15:24 lø 20/04 Sophienborg skole U10DC 13.-16 Plads 13-16 STG / VALLØ 2 15 - 12 Hundested Håndboldklub    
20041313 lø 20/04 16:01 lø 20/04 Sophienborg skole U10DC 13.-16 Plads 13-16 STG / VALLØ 1 7 - 8 HUK 2    
20040212 lø 20/04 17:04 lø 20/04 Faxe Kondi hal 2 U12PC Plj D STG / VALLØ 16 - 9 Næstved/Herlufsholm    
20040314 lø 20/04 17:58 lø 20/04 Trollesmindehallen U14DC Slutspil Semifinale STG / VALLØ 16 - 18 HK Lammefjorden    
20040214 lø 20/04 18:18 lø 20/04 Faxe Kondi hal 2 U12PC Plj D Søljan 20 - 6 STG / VALLØ    
21040600 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Ålholm skolen U12DC Plj C STG / VALLØ 13 - 13 SIF    
21041801 sø 21/04 08:37 sø 21/04 Kulsviergården U10PC Slutspil Semifinale STG / VALLØ 6 - 12 Dalby G&IF    
21040305 sø 21/04 11:25 sø 21/04 Trollesmindehallen U14DC Slutspil Bronsekamp SIF 20 - 22 STG / VALLØ    
21041306 sø 21/04 12:19 sø 21/04 Sophienborg skole U10DC 13.-16 Plads 13-14 HUK 2 10 - 11 STG / VALLØ 2    
21040706 sø 21/04 12:32 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U14PC Placeringskamp 15-16 HK Lammefjorden 2 17 - 23 STG / VALLØ    
21041209 sø 21/04 13:33 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U10DC 13.-16 Plads 15-16 STG / VALLØ 1 7 - 0 Hundested Håndboldklub    
21041510 sø 21/04 14:10 sø 21/04 Allerød Gymnasium U12PC Placeringskamp 7-8 Hornbæk IF Håndbold STG / VALLØ    
City Bakery Frederiksborgcenter Københavns Bustrafik Rema1000 JOMA