Ålholm IF

Lagre til kalenderen din
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
19041800 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Kulsviergården U9P Plj A Hillerød HK 1 9 - 9 Ålholm IF    
19041201 fr 19/04 08:37 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Plj A Ålholm IF 12 - 7 Slagelse Håndboldklub    
19041804 fr 19/04 10:30 fr 19/04 Kulsviergården U9P Plj A Ålholm IF 6 - 5 Raklev    
19041205 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Plj A VHC-Vidar 10 - 11 Ålholm IF    
19040508 fr 19/04 12:56 fr 19/04 Grønnevang Skanseskolen U10PC Plj C Tjaldur 2 - 9 Ålholm IF    
19040510 fr 19/04 14:10 fr 19/04 Grønnevang Skanseskolen U10PC Plj C Ålholm IF 4 - 16 CIK Håndbold    
19040110 fr 19/04 15:50 fr 19/04 FrederiksborgCenter hal 1 U14PC Plj D Hundested Håndboldklub 13 - 6 Ålholm IF 2    
19041314 fr 19/04 16:38 fr 19/04 Sophienborg skole og hal U10PB Plj A Raklev 10 - 14 Ålholm IF    
19041515 fr 19/04 17:15 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PC Plj C Ålholm IF 14 - 13 KGF-Vipperød    
19040112 fr 19/04 17:24 fr 19/04 FrederiksborgCenter hal 1 U14PC Plj D Ålholm IF 2 13 - 13 Veneco Velo    
19040612 fr 19/04 17:24 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Plj B HK Lammefjorden 1 12 - 10 Ålholm IF 1    
19041317 fr 19/04 18:29 fr 19/04 Sophienborg skole og hal U10PB Plj A Ålholm IF 18 - 6 Næstved/Herlufsholm    
19040614 fr 19/04 18:58 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Plj B Ålholm IF 1 13 - 12 Næstved/Herlufsholm    
19041518 fr 19/04 19:06 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PC Plj C IF Frem Bjæverskov 7 - 17 Ålholm IF    
20040500 lø 20/04 08:00 lø 20/04 Grønnevang Skanseskolen U10PC Plj C Ålholm IF 5 - 4 Slagelse Håndboldklub    
20040200 lø 20/04 08:00 lø 20/04 Frederiksborgcenter hal 2 U14PC Plj D STG / VALLØ 10 - 15 Ålholm IF 2    
20041301 lø 20/04 08:37 lø 20/04 Sophienborg skole og hal U10PB Plj A Ålholm IF 16 - 12 Greve Håndbold    
20040502 lø 20/04 09:14 lø 20/04 Grønnevang Skanseskolen U10PC Plj C Ålholm IF 4 - 17 Ledøje-Smørum HK    
20041203 lø 20/04 09:51 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Plj A Ålholm IF 5 - 14 HK Sirius    
20041805 lø 20/04 11:05 lø 20/04 Kulsviergården U9P Plj A Ålholm IF 4 - 7 Hillerød HK 2    
20041706 lø 20/04 11:42 lø 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Plj C Ålholm IF 6 - 14 Dalby G&IF    
20040606 lø 20/04 12:42 lø 20/04 Ålholm skolen U14PC Plj B Ålholm IF 1 11 - 18 Søljan    
20040206 lø 20/04 12:42 lø 20/04 Frederiksborgcenter hal 2 U14PC Plj D Ålholm IF 2 22 - 7 HK Sirius    
20041708 lø 20/04 12:56 lø 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Plj C H43 Lund HF 1 9 - 14 Ålholm IF    
20040608 lø 20/04 14:16 lø 20/04 Ålholm skolen U14PC Plj B Slagelse Håndboldklub 11 - 18 Ålholm IF 1    
20041211 lø 20/04 14:47 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB 1-2. plads Semi final Raklev 15 - 9 Ålholm IF    
20041812 lø 20/04 15:24 lø 20/04 Kulsviergården U9P Slutspil Semi final Ålholm IF 5 - 4 Raklev    
20041816 lø 20/04 17:52 lø 20/04 Kulsviergården U10PB Slutspil Semi final Ålholm IF 9 - 16 Fredensborg 78    
21040100 sø 21/04 08:00 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U9P Slutspil Final Hillerød HK 2 5 - 4 Ålholm IF    
21041804 sø 21/04 10:28 sø 21/04 Kulsviergården U10PC 9.-12. Plads 9.-12. Plads Ålholm IF 6 - 7 Helsingør Håndboldklub    
21041504 sø 21/04 10:28 sø 21/04 Allerød Gymnasium U12PC Placeringskamp 5-6 Ålholm IF 13 - 12 Hillerød HK    
21041207 sø 21/04 12:19 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U10PB Slutspil Bronze match Greve Håndbold 12 - 11 Ålholm IF    
21041006 sø 21/04 12:32 sø 21/04 Skævinge Skole og hal U14PC Placeringskamp 7-8 HK Lammefjorden 1 9 - 10 Ålholm IF 2    
21041809 sø 21/04 13:33 sø 21/04 Kulsviergården U10DB 3-4. plads 3-4 Hillerød HK 6 - 7 Ålholm IF    
21040608 sø 21/04 14:06 sø 21/04 Ålholm skolen U14PC Placeringskamp 11-12 Tjaldur 0 - 3 W Ålholm IF 1    
City Bakery Frederiksborgcenter Københavns Bustrafik Rema1000 JOMA