Dette er resultater fra Hillerød Påske Cup 2019. Se de siste resultatene fra Hillerød Påske Cup 2020 her.

VHC-Vidar

Lagre til kalenderen din
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
19041200 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Plj A HK Sirius 12 - 8 VHC-Vidar    
19041401 fr 19/04 08:37 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Plj A Borsholm 13 - 3 VHC-Vidar    
19041802 fr 19/04 09:14 fr 19/04 Kulsviergården U10PB Plj B Holbæk Håndbold 7 - 7 VHC-Vidar    
19041303 fr 19/04 09:51 fr 19/04 Sophienborg skole U10PC Plj B VHC-Vidar 2 - 18 Team Faxe Håndbold    
19040403 fr 19/04 10:21 fr 19/04 Grønnevang Jespervej U14DB Plj A Raklev 23 - 17 VHC-Vidar    
19041404 fr 19/04 10:28 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Plj A VHC-Vidar 7 - 7 Hillerød HK    
19041205 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Plj A VHC-Vidar 10 - 11 Ålholm IF    
19041805 fr 19/04 11:07 fr 19/04 Kulsviergården U10PB Plj B VHC-Vidar 18 - 4 Helsingør Håndboldklub    
19041307 fr 19/04 12:19 fr 19/04 Sophienborg skole U10PC Plj B Borup IF 8 - 2 VHC-Vidar    
19040406 fr 19/04 12:42 fr 19/04 Grønnevang Jespervej U14DB Plj A VHC-Vidar 22 - 14 KH/BK Ydun    
19040409 fr 19/04 15:03 fr 19/04 Grønnevang Jespervej U14PB Plj A VHC-Vidar 13 - 21 Jyderup HK    
19040312 fr 19/04 16:14 fr 19/04 Trollesmindehallen U12DB Plj B VHC-Vidar 12 - 6 Team Faxe Håndbold 1    
19040315 fr 19/04 18:05 fr 19/04 Trollesmindehallen U12DB Plj B Leoni Pallamano Tortona 13 - 11 VHC-Vidar    
19040413 fr 19/04 18:11 fr 19/04 Grønnevang Jespervej U14PB Plj A VHC-Vidar 3 - 0 W Greve Håndbold    
20041202 lø 20/04 09:14 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Plj A VHC-Vidar 9 - 10 Slagelse Håndboldklub    
20040402 lø 20/04 09:34 lø 20/04 Grønnevang Jespervej U14DB Plj A VHC-Vidar 19 - 26 Nykøbing FH    
20041303 lø 20/04 09:51 lø 20/04 Sophienborg skole U10PC Plj B VHC-Vidar 1 - 7 Hillerød HK    
20041806 lø 20/04 11:42 lø 20/04 Kulsviergården U10PB Plj B VHC-Vidar 14 - 6 HIK    
20040405 lø 20/04 11:55 lø 20/04 Grønnevang Jespervej U14PB Plj A VHC-Vidar 13 - 17 Lugi HF    
20041808 lø 20/04 12:56 lø 20/04 Kulsviergården U10PB Plj B Fredensborg 78 6 - 7 VHC-Vidar    
20041408 lø 20/04 12:56 lø 20/04 Ravnsholthallen U12DC Plj A VHC-Vidar 8 - 12 Fuglede IF    
20040407 lø 20/04 13:29 lø 20/04 Grønnevang Jespervej U14PB Plj A Slagelse Håndboldklub 20 - 15 VHC-Vidar    
20040309 lø 20/04 14:43 lø 20/04 Trollesmindehallen U12DB Plj B VHC-Vidar 12 - 3 HK Isefjord    
20041411 lø 20/04 14:47 lø 20/04 Ravnsholthallen U12DC Plj A LUGI 1 15 - 9 VHC-Vidar    
20041213 lø 20/04 16:01 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB 5-6. plads 5-6 Tjaldur 14 - 12 VHC-Vidar    
20040312 lø 20/04 16:34 lø 20/04 Trollesmindehallen U12DB Plj B Bindslev-Tversted IF 7 - 11 VHC-Vidar    
20041815 lø 20/04 17:15 lø 20/04 Kulsviergården U10PB Slutspil Semifinale VHC-Vidar 10 - 8 Greve Håndbold    
20040412 lø 20/04 17:24 lø 20/04 Grønnevang Jespervej U14DB 5-8. plads 5-8 VHC-Vidar 20 - 21 BK Ydun    
20041316 lø 20/04 17:52 lø 20/04 Sophienborg skole U10PC Mellemspil 4 Mellemspil 4 VHC-Vidar 7 - 12 Helsingør Håndboldklub    
21040400 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Grønnevang Jespervej U12DC Plj A VHC-Vidar 6 - 13 TMS Ringsted    
21040201 sø 21/04 08:45 sø 21/04 Faxe Kondi hal 2 U10PB Slutspil Finale VHC-Vidar 8 - 7 Fredensborg 78    
21041402 sø 21/04 09:14 sø 21/04 Ravnsholthallen U12DB Plj B VHC-Vidar 15 - 1 Nykøbing FH    
21040402 sø 21/04 09:24 sø 21/04 Grønnevang Jespervej U14PB Plj A Hillerød HK 10 - 14 VHC-Vidar    
21041806 sø 21/04 11:42 sø 21/04 Kulsviergården U10PC 13.-16. Plads 13.-16. Plads Slagelse Håndboldklub 15 - 1 VHC-Vidar    
21040508 sø 21/04 12:56 sø 21/04 Grønnevang Østervang U10DB 7-8. plads 7-8 Dalby G&IF 7 - 11 VHC-Vidar    
21040707 sø 21/04 13:19 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U14DB 5-8. plads 7-8 VHC-Vidar 17 - 13 KH/BK Ydun    
City Bakery Frederiksborgcenter Københavns Bustrafik Rema1000 JOMA