Dette er resultater fra Hillerød Påske Cup 2019. Se de siste resultatene fra Hillerød Påske Cup 2020 her.

TMS Ringsted

Lagre til kalenderen din
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
19041300 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Sophienborg skole U10PC Plj A Dalby G&IF 9 - 4 TMS Ringsted    
19041601 fr 19/04 08:37 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Plj A TMS Ringsted 20 - 5 Hillerød HK    
19040502 fr 19/04 09:14 fr 19/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A Hillerød HK 2 13 - 5 TMS Ringsted 2    
19041702 fr 19/04 09:14 fr 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Plj B Team Faxe Håndbold 5 - 8 TMS Ringsted    
19041403 fr 19/04 09:51 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Plj A TMS Ringsted 9 - 11 Borsholm    
19040503 fr 19/04 09:51 fr 19/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A Øresund håndbold Drenge 5 - 17 TMS Ringsted 1    
19041704 fr 19/04 10:28 fr 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Plj B TMS Ringsted 12 - 12 Hornbæk IF Håndbold    
19041405 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Plj A TMS Ringsted 14 - 9 LUGI 1    
19041605 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Plj A TMS Ringsted 13 - 7 Næstved/Herlufsholm    
19040505 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A Team Helsinge Håndbold 13 - 8 TMS Ringsted 2    
19041305 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Sophienborg skole U10PC Plj A TMS Ringsted 10 - 1 Bindslev-Tversted IF    
19041606 fr 19/04 11:42 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12PB Plj A LUGI HF 1 15 - 18 TMS Ringsted    
19040507 fr 19/04 12:19 fr 19/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A TMS Ringsted 1 16 - 6 Hillerød HK 2    
19041608 fr 19/04 12:56 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12PB Plj A Fredensborg 78 9 - 20 TMS Ringsted    
19041509 fr 19/04 13:33 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Plj B Team Helsinge Håndbold 6 - 28 TMS Ringsted    
19041209 fr 19/04 13:33 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Plj A Hillerød HK 2 17 - 12 TMS Ringsted    
19041710 fr 19/04 14:10 fr 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Plj B Hornbæk IF Håndbold 13 - 20 TMS Ringsted    
19041611 fr 19/04 14:47 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Plj A TMS Ringsted 9 - 9 HK Lammefjorden    
19041512 fr 19/04 15:24 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Plj B TMS Ringsted 30 - 7 Stralsunder HV    
19041213 fr 19/04 16:01 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Plj A TMS Ringsted 13 - 12 Ystads IF    
19041614 fr 19/04 16:38 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Plj A Raklev 7 - 20 TMS Ringsted    
19041715 fr 19/04 17:15 fr 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Plj B TMS Ringsted 18 - 7 STG / VALLØ 2    
20041500 lø 20/04 08:00 lø 20/04 Allerød Gymnasium U12PA Plj B Ledøje-Smørum HK 12 - 22 TMS Ringsted    
20041601 lø 20/04 08:37 lø 20/04 Lynge hallen 1 U12DB Plj A Team Faxe Håndbold 2 7 - 10 TMS Ringsted    
20041702 lø 20/04 09:14 lø 20/04 Lynge hallen 2 U10DC Plj B TMS Ringsted 8 - 13 Bindslev-Tversted IF    
20041304 lø 20/04 10:28 lø 20/04 Sophienborg skole U10PC Plj A TMS Ringsted 9 - 6 Helsingør Håndboldklub    
20041605 lø 20/04 11:05 lø 20/04 Lynge hallen 1 U12DB Plj A TMS Ringsted 14 - 4 Gentofte-Va...oldklub GVH    
20041205 lø 20/04 11:05 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Plj A TMS Ringsted 10 - 16 Hillerød HK 1    
20041606 lø 20/04 11:42 lø 20/04 Lynge hallen 1 U12PB Plj A Greve Håndbold 11 - 17 TMS Ringsted    
20041406 lø 20/04 11:42 lø 20/04 Ravnsholthallen U12DC Plj A Hillerød HK 10 - 16 TMS Ringsted    
20041208 lø 20/04 12:56 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Plj A TMS Ringsted 15 - 11 Næstved/Herlufsholm    
20041608 lø 20/04 12:56 lø 20/04 Lynge hallen 1 U12PB Plj A TMS Ringsted 19 - 8 Ystad IF HF    
20041710 lø 20/04 14:10 lø 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Plj B TMS Ringsted 8 - 10 H43 Lund HF 2    
20041410 lø 20/04 14:10 lø 20/04 Ravnsholthallen U12DC Plj A Fuglede IF 8 - 14 TMS Ringsted    
20040511 lø 20/04 14:47 lø 20/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A Hillerød HK 3 9 - 16 TMS Ringsted 1    
20041511 lø 20/04 14:47 lø 20/04 Allerød Gymnasium U12PA Slutspil Semifinale TMS Ringsted 18 - 13 Hillerød HK    
20040512 lø 20/04 15:24 lø 20/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A TMS Ringsted 2 8 - 10 Øresund håndbold Drenge    
20041712 lø 20/04 15:24 lø 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Plj B Fuglede IF 8 - 20 TMS Ringsted    
20041612 lø 20/04 15:24 lø 20/04 Lynge hallen 1 U12DA Plj A TMS Ringsted 16 - 6 Greve Håndbold    
20040514 lø 20/04 16:38 lø 20/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A Hillerød HK 1 14 - 9 TMS Ringsted 1    
20041614 lø 20/04 16:38 lø 20/04 Lynge hallen 1 U12DA Plj A Slagelse Håndboldklub 7 - 21 TMS Ringsted    
20040515 lø 20/04 17:15 lø 20/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A TMS Ringsted 2 5 - 10 Hillerød HK 3    
20041515 lø 20/04 17:15 lø 20/04 Allerød Gymnasium U10DC 5.-8. Plads 5-8 TMS Ringsted 9 - 10 HUK 1    
20041516 lø 20/04 17:52 lø 20/04 Allerød Gymnasium U10PC Mellemspil 2 Mellemspil 2 TMS Ringsted 9 - 12 Team Faxe Håndbold    
20040517 lø 20/04 18:29 lø 20/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A TMS Ringsted 2 0 - 20 Hillerød HK 1    
20040518 lø 20/04 19:06 lø 20/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A TMS Ringsted 1 20 - 6 Team Helsinge Håndbold    
20040415 lø 20/04 20:00 lø 20/04 Grønnevang Jespervej U9D Plj A TMS Ringsted 2 4 - 16 TMS Ringsted 1    
20040415 lø 20/04 20:00 lø 20/04 Grønnevang Jespervej U9D Plj A TMS Ringsted 2 4 - 16 TMS Ringsted 1    
21040400 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Grønnevang Jespervej U12DC Plj A VHC-Vidar 6 - 13 TMS Ringsted    
21040101 sø 21/04 08:45 sø 21/04 Faxe Kondi hal 1 U12PA Slutspil Finale Ledøje-Smørum HK 11 - 15 TMS Ringsted    
21040502 sø 21/04 09:14 sø 21/04 Grønnevang Østervang U10DA Plj A Team Helsinge Håndbold 9 - 12 TMS Ringsted    
21041803 sø 21/04 09:51 sø 21/04 Kulsviergården U10PC 5.-8. Plads 5.-8. Plads TMS Ringsted 2 - 11 Ledøje-Smørum HK    
21041503 sø 21/04 09:51 sø 21/04 Allerød Gymnasium U12DA Plj A Tjaldur 4 - 15 TMS Ringsted    
21041203 sø 21/04 09:51 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U12DB Plj A TMS Ringsted 20 - 8 Dalby G&IF    
21041505 sø 21/04 11:05 sø 21/04 Allerød Gymnasium U12PC Placeringskamp 9-10 TMS Ringsted 11 - 16 Tune IF    
21040104 sø 21/04 11:10 sø 21/04 Faxe Kondi hal 1 U9D Slutspil Finale Hillerød HK 1 13 - 8 TMS Ringsted 1    
21041305 sø 21/04 11:42 sø 21/04 Sophienborg skole U10DC 5.-8. Plads 7-8 Holbæk Håndbold 8 - 9 TMS Ringsted    
21040206 sø 21/04 12:40 sø 21/04 Faxe Kondi hal 2 U12DB Slutspil Finale TMS Ringsted 13 - 14 Leoni Pallamano Tortona    
21040106 sø 21/04 12:40 sø 21/04 Faxe Kondi hal 1 U12DA Slutspil Finale TMS Ringsted 15 - 8 Greve Håndbold    
21040210 sø 21/04 16:00 sø 21/04 Faxe Kondi hal 2 U12PB Finale Finale Raklev 9 - 16 TMS Ringsted    
City Bakery Frederiksborgcenter Københavns Bustrafik Rema1000 JOMA