Dette er resultater fra Hillerød Påske Cup 2019. Se de siste resultatene fra Hillerød Påske Cup 2020 her.

Bindslev-Tversted IF

Lagre til kalenderen din
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
18040103 to 18/04 19:56 to 18/04 Faxe Kondi hal 1 U19P Plj A Hillerød HK 1 23 - 13 Bindslev-Tversted IF    
19041000 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Plj B Hillerød HK 25 - 11 Bindslev-Tversted IF    
19041301 fr 19/04 08:37 fr 19/04 Sophienborg skole U10PC Plj A Bindslev-Tversted IF 3 - 11 Helsingør Håndboldklub    
19040101 fr 19/04 08:47 fr 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19P Plj A Bindslev-Tversted IF 20 - 18 Næstved/Herlufsholm    
19040301 fr 19/04 08:47 fr 19/04 Trollesmindehallen U14DC Plj A HK Lammefjorden 18 - 12 Bindslev-Tversted IF    
19040303 fr 19/04 10:21 fr 19/04 Trollesmindehallen U14DC Plj A Bindslev-Tversted IF 5 - 22 SIF    
19041003 fr 19/04 10:21 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Plj B Bindslev-Tversted IF 10 - 23 Ledøje-Smørum HK 1    
19041305 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Sophienborg skole U10PC Plj A TMS Ringsted 10 - 1 Bindslev-Tversted IF    
19040104 fr 19/04 11:08 fr 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19P Plj A Bindslev-Tversted IF 11 - 18 Lynge-Broby    
19041407 fr 19/04 12:19 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Plj B Næstved/Herlufsholm 12 - 10 Bindslev-Tversted IF    
19041411 fr 19/04 14:47 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Plj B Bindslev-Tversted IF 13 - 10 Hundested Håndboldklub    
19041711 fr 19/04 14:47 fr 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Plj B STG / VALLØ 2 7 - 19 Bindslev-Tversted IF    
19040310 fr 19/04 15:00 fr 19/04 Trollesmindehallen U12DB Plj B Bindslev-Tversted IF 12 - 8 HK Isefjord    
19041714 fr 19/04 16:38 fr 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Plj B Bindslev-Tversted IF 15 - 12 Hornbæk IF Håndbold    
19040313 fr 19/04 16:51 fr 19/04 Trollesmindehallen U12DB Plj B Nykøbing FH 5 - 17 Bindslev-Tversted IF    
20041702 lø 20/04 09:14 lø 20/04 Lynge hallen 2 U10DC Plj B TMS Ringsted 8 - 13 Bindslev-Tversted IF    
20040302 lø 20/04 09:34 lø 20/04 Trollesmindehallen U14DC Plj A HK Isefjord 14 - 6 Bindslev-Tversted IF    
20041305 lø 20/04 11:05 lø 20/04 Sophienborg skole U10PC Plj A Bindslev-Tversted IF 0 - 7 Dalby G&IF    
20040305 lø 20/04 11:55 lø 20/04 Trollesmindehallen U14DC Plj A Bindslev-Tversted IF 12 - 23 Team Faxe Håndbold    
20041007 lø 20/04 13:29 lø 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Plj B Bindslev-Tversted IF 11 - 16 Holbæk Håndbold    
20040308 lø 20/04 14:06 lø 20/04 Trollesmindehallen U12DB Plj B Leoni Pallamano Tortona 17 - 10 Bindslev-Tversted IF    
20040208 lø 20/04 14:16 lø 20/04 Faxe Kondi hal 2 U19P 5-6. plads 5-6 Bindslev-Tversted IF 21 - 9 Hillerød HK 2    
20041010 lø 20/04 15:50 lø 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Plj B Bindslev-Tversted IF 15 - 8 Dalby G&IF 2    
20041413 lø 20/04 16:01 lø 20/04 Ravnsholthallen U12DC Plj B Bindslev-Tversted IF 6 - 12 LUGI 2    
20040312 lø 20/04 16:34 lø 20/04 Trollesmindehallen U12DB Plj B Bindslev-Tversted IF 7 - 11 VHC-Vidar    
20041415 lø 20/04 17:15 lø 20/04 Ravnsholthallen U12DC Plj B Bindslev-Tversted IF 11 - 12 Fredensborg 78    
20041215 lø 20/04 17:15 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DC Slutspil Semifinale Bindslev-Tversted IF 12 - 16 Ledøje-Smørum HK    
20041315 lø 20/04 17:15 lø 20/04 Sophienborg skole U10PC Mellemspil 3 Mellemspil 3 Bindslev-Tversted IF 0 - 15 Hillerød HK    
20041012 lø 20/04 17:24 lø 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Plj B Slagelse Håndboldklub 16 - 11 Bindslev-Tversted IF    
20040216 lø 20/04 19:42 lø 20/04 Faxe Kondi hal 2 U19P 5-6. plads 5-6 Bindslev-Tversted IF 24 - 25 Københavns håndboldklub    
21040700 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U12DC Plj B HK Isefjord 4 - 14 Bindslev-Tversted IF    
21040503 sø 21/04 09:51 sø 21/04 Grønnevang Østervang U12DB Plj B Bindslev-Tversted IF 11 - 6 Team Faxe Håndbold 1    
21040604 sø 21/04 10:58 sø 21/04 Ålholm skolen U16P Plj B Bindslev-Tversted IF 11 - 23 SH pigerne 2    
21040505 sø 21/04 11:05 sø 21/04 Grønnevang Østervang U10DC Slutspil Bronsekamp Team Faxe Håndbold 8 - 12 Bindslev-Tversted IF    
21040306 sø 21/04 12:12 sø 21/04 Trollesmindehallen U14DC 8.-9. Plads 8-9 Team Klaksvík 0 - 3 W Bindslev-Tversted IF    
21041807 sø 21/04 12:19 sø 21/04 Kulsviergården U10PC 13.-16. Plads 13.-16. Plads Bindslev-Tversted IF 1 - 6 Hundested Håndboldklub    
City Bakery Frederiksborgcenter Københavns Bustrafik Rema1000 JOMA