Søndag 21/4 (Dag 4)

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
21041500 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Allerød Gymnasium U12DC Plj A Fuglede IF 3 - 8 Borsholm    
21041200 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U12DC Plj A LUGI 1 13 - 10 Hillerød HK    
21040200 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U10DC Slutspil Final FHH 90 8 - 12 Ledøje-Smørum HK    
21040100 sø 21/04 08:00 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U9P Slutspil Final Hillerød HK 2 5 - 4 Ålholm IF    
21040400 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Grønnevang Jespersvej U12DC Plj A VHC-Vidar 6 - 13 TMS Ringsted    
21040500 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Grønnevang Skanseskolen U9D Plj A Hillerød HK 3 7 - 9 Team Helsinge Håndbold    
21041800 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Kulsviergården U10PC Slutspil Semi final CIK Håndbold 6 - 9 Team Faxe Håndbold    
21040700 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U12DC Plj B HK Isefjord 4 - 14 Bindslev-Tversted IF    
21041400 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Ravnsholthallen U12DC Plj C LUGI 3 19 - 6 Raklev    
21041000 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Skævinge Skole og hal U12DC Plj B Hundested Håndboldklub 5 - 9 Næstved/Herlufsholm    
21041300 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Sophienborg skole og hal U12DC Plj C Greve Håndbold 9 - 16 Slagelse Håndboldklub    
21040300 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Trollesmindehallen U12DC Plj B LUGI 2 9 - 15 Fredensborg 78    
21040600 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Ålholm skolen U12DC Plj C STG / VALLØ 13 - 13 SIF    
21041501 sø 21/04 08:37 sø 21/04 Allerød Gymnasium U12DB Plj A HK Lammefjorden 4 - 7 Team Faxe Håndbold 2    
21041201 sø 21/04 08:37 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Plj A Hillerød HK 1 16 - 10 Næstved/Herlufsholm    
21040401 sø 21/04 08:37 sø 21/04 Grønnevang Jespersvej U14PB Plj B CIK Håndbold 13 - 18 HK Lammefjorden    
21040501 sø 21/04 08:37 sø 21/04 Grønnevang Skanseskolen U10PA Slutspil Semi final Team Helsinge Håndbold 11 - 5 Hillerød HK    
21041801 sø 21/04 08:37 sø 21/04 Kulsviergården U10PC Slutspil Semi final STG / VALLØ 6 - 12 Dalby G&IF    
21040701 sø 21/04 08:37 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U14PB Plj A Lugi HF 15 - 10 Slagelse Håndboldklub    
21041401 sø 21/04 08:37 sø 21/04 Ravnsholthallen U12PB Plj B LUGI HF 2 16 - 11 Næstved/Herlufsholm    
21041001 sø 21/04 08:37 sø 21/04 Skævinge Skole og hal U14PB Plj A Greve Håndbold 0 - 3 W Jyderup HK    
21040301 sø 21/04 08:37 sø 21/04 Trollesmindehallen U12PB Plj B Ledøje-Smørum HK 9 - 14 Raklev    
21040601 sø 21/04 08:37 sø 21/04 Ålholm skolen U14PB Plj B Hornbæk IF Håndbold 14 - 21 Raklev    
21040201 sø 21/04 08:45 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U10PB Slutspil Final VHC-Vidar 8 - 7 Fredensborg 78    
21040101 sø 21/04 08:45 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U12PA Slutspil Final Ledøje-Smørum HK 11 - 15 TMS Ringsted    
21041502 sø 21/04 09:14 sø 21/04 Allerød Gymnasium U12PC Slutspil Semi final Dalby G&IF 10 - 11 Søljan    
21041202 sø 21/04 09:14 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Plj A Ystads IF 5 - 6 Hillerød HK 2    
21040502 sø 21/04 09:14 sø 21/04 Grønnevang Skanseskolen U10DA Plj A Team Helsinge Håndbold 9 - 12 TMS Ringsted    
21041802 sø 21/04 09:14 sø 21/04 Kulsviergården U12PC Slutspil Semi final H43 Lund HF 2 9 - 14 BSH balleru...de håndbold    
21041402 sø 21/04 09:14 sø 21/04 Ravnsholthallen U12DB Plj B VHC-Vidar 15 - 1 Nykøbing FH    
21041301 sø 21/04 09:14 sø 21/04 Sophienborg skole og hal U9D Plj A Øresund håndbold Drenge 5 - 9 Hillerød HK 2    
21040302 sø 21/04 09:14 sø 21/04 Trollesmindehallen U12PB Plj B Borsholm 9 - 12 Åhus Handboll    
21040402 sø 21/04 09:24 sø 21/04 Grønnevang Jespersvej U14PB Plj A Hillerød HK 10 - 14 VHC-Vidar    
21040702 sø 21/04 09:24 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U14PC Slutspil Semi final Søljan 11 - 9 Lynge-Uggeløse IF    
21041002 sø 21/04 09:24 sø 21/04 Skævinge Skole og hal U14PA Plj A Veneco Velo 15 - 19 SV Fortuna ...brandenburg    
21040602 sø 21/04 09:24 sø 21/04 Ålholm skolen U14PB Plj B Næstved/Herlufsholm 10 - 13 Holbæk Håndbold    
21040202 sø 21/04 09:30 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U10DB 1-2. plads Final HK Sirius 12 - 13 Raklev    
21040102 sø 21/04 09:30 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U14DB Slutspil Final OV Helsingborg 18 - 11 HØJ Håndbold    
21041503 sø 21/04 09:51 sø 21/04 Allerød Gymnasium U12DA Plj A Tjaldur 4 - 15 TMS Ringsted    
21041203 sø 21/04 09:51 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U12DB Plj A TMS Ringsted 20 - 8 Dalby G&IF    
21040503 sø 21/04 09:51 sø 21/04 Grønnevang Skanseskolen U12DB Plj B Bindslev-Tversted IF 11 - 6 Team Faxe Håndbold 1    
21041803 sø 21/04 09:51 sø 21/04 Kulsviergården U10PC 5.-8. Plads 5.-8. Plads TMS Ringsted 2 - 11 Ledøje-Smørum HK    
21041403 sø 21/04 09:51 sø 21/04 Ravnsholthallen U12DB Plj A Gentofte-Va...oldklub GVH 9 - 12 Raklev    
21041302 sø 21/04 09:51 sø 21/04 Sophienborg skole og hal U12DB Plj B HK Isefjord 7 - 14 Leoni Pallamano Tortona    
21040303 sø 21/04 09:51 sø 21/04 Trollesmindehallen U14PC Placeringskamp 19-20 Greve Håndbold 12 - 14 HK Sirius    
21040403 sø 21/04 10:11 sø 21/04 Grønnevang Jespersvej U14PC Slutspil Semi final Team Faxe Håndbold 1 11 - 9 Hundested Håndboldklub    
21040703 sø 21/04 10:11 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U16P Plj A Greve Håndbold 11 - 11 Dalby G&IF 1    
21041003 sø 21/04 10:11 sø 21/04 Skævinge Skole og hal U14PA Plj A Greve Håndbold 11 - 17 Ledøje-Smørum HK    
21040603 sø 21/04 10:11 sø 21/04 Ålholm skolen U14PA Plj A Slagelse Håndboldklub 13 - 19 Næstved/Herlufsholm    
21040203 sø 21/04 10:15 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U14DC Slutspil Final Raklev 13 - 12 HK Lammefjorden    
21040103 sø 21/04 10:25 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U10PA Slutspil Final SV Fortuna ...brandenburg 9 - 10 Team Helsinge Håndbold    
21041504 sø 21/04 10:28 sø 21/04 Allerød Gymnasium U12PC Placeringskamp 5-6 Ålholm IF 13 - 12 Hillerød HK    
21041204 sø 21/04 10:28 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U12DA Plj A Næstved/Herlufsholm 22 - 16 Hillerød HK    
21040504 sø 21/04 10:28 sø 21/04 Grønnevang Skanseskolen U10PB 5.-6. Plads 5-6 Holbæk Håndbold 10 - 6 Næstved/Herlufsholm    
21041804 sø 21/04 10:28 sø 21/04 Kulsviergården U10PC 9.-12. Plads 9.-12. Plads Ålholm IF 6 - 7 Helsingør Håndboldklub    
21041404 sø 21/04 10:28 sø 21/04 Ravnsholthallen U12DA Plj A Greve Håndbold 18 - 15 Slagelse Håndboldklub    
21041303 sø 21/04 10:28 sø 21/04 Sophienborg skole og hal U9P Slutspil Bronze match Hillerød HK 1 8 - 5 Raklev    
21040304 sø 21/04 10:38 sø 21/04 Trollesmindehallen U14DC 7. Plads 7-8 Team Faxe Håndbold 3 - 0 W Team Klaksvík    
21040404 sø 21/04 10:58 sø 21/04 Grønnevang Jespersvej U16P Plj A HK Isefjord 9 - 22 Nykøbing FH    
21040704 sø 21/04 10:58 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U16P Plj B Dalby G&IF 2 11 - 13 Slagelse Håndboldklub    
21041004 sø 21/04 10:58 sø 21/04 Skævinge Skole og hal U16P Plj A SH pigerne 1 26 - 16 Ledøje-Smørum HK 2    
21040604 sø 21/04 10:58 sø 21/04 Ålholm skolen U16P Plj B Bindslev-Tversted IF 11 - 23 SH pigerne 2    
21041505 sø 21/04 11:05 sø 21/04 Allerød Gymnasium U12PC Placeringskamp 9-10 TMS Ringsted 11 - 16 Tune IF    
21041205 sø 21/04 11:05 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U10PC 5.-8. Plads 5.-8. Plads Borup IF 5 - 4 Holbæk Håndbold    
21040505 sø 21/04 11:05 sø 21/04 Grønnevang Skanseskolen U10DC Slutspil Bronze match Team Faxe Håndbold 8 - 12 Bindslev-Tversted IF    
21041805 sø 21/04 11:05 sø 21/04 Kulsviergården U10PC 9.-12. Plads 9.-12. Plads Hillerød HK 12 - 7 HIK    
21041405 sø 21/04 11:05 sø 21/04 Ravnsholthallen U12DC Slutspil Semi final Slagelse Håndboldklub 16 - 12 Fredensborg 78    
21041304 sø 21/04 11:05 sø 21/04 Sophienborg skole og hal U12DC Slutspil Semi final Borsholm 18 - 11 LUGI 3    
21040204 sø 21/04 11:10 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U10PC Slutspil Final Team Faxe Håndbold 13 - 5 Dalby G&IF    
21040104 sø 21/04 11:10 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U9D Slutspil Final Hillerød HK 1 13 - 8 TMS Ringsted 1    
21040305 sø 21/04 11:25 sø 21/04 Trollesmindehallen U14DC Slutspil Bronze match SIF 20 - 22 STG / VALLØ    
21041506 sø 21/04 11:42 sø 21/04 Allerød Gymnasium U12PC Placeringskamp 19-20 Nykøbing FH 3 - 0 W Fuglede IF    
21041206 sø 21/04 11:42 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB 5-6. plads 5-6 Slagelse Håndboldklub 13 - 12 Tjaldur    
21040506 sø 21/04 11:42 sø 21/04 Grønnevang Skanseskolen U10PA 4.-5. Plads 4-5 Ledøje-Smørum HK 3 - 0 W Tjaldur    
21041806 sø 21/04 11:42 sø 21/04 Kulsviergården U10PC 13.-16. Plads 13.-16. Plads Slagelse Håndboldklub 15 - 1 VHC-Vidar    
21041406 sø 21/04 11:42 sø 21/04 Ravnsholthallen U12PA Placeringskampe 7-8 Stralsunder HV 8 - 19 Team Helsinge Håndbold    
21041305 sø 21/04 11:42 sø 21/04 Sophienborg skole og hal U10DC 5.-8. Plads 7-8 Holbæk Håndbold 8 - 9 TMS Ringsted    
21040405 sø 21/04 11:45 sø 21/04 Grønnevang Jespersvej U14DA Slutspil Semi final KH/BK Ydun 22 - 21 Næstved/Herlufsholm    
21040705 sø 21/04 11:45 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U14DA 4.-5. Plads 4-5 Slagelse Håndboldklub 12 - 11 Hillerød HK    
21041005 sø 21/04 11:45 sø 21/04 Skævinge Skole og hal U16D Slutspil Semi final Hillerød HK 11 - 17 Københavns ...oldklub KH1    
21040605 sø 21/04 11:45 sø 21/04 Ålholm skolen U16P Plj B Holbæk Håndbold 9 - 16 Ledøje-Smørum HK 1    
21040205 sø 21/04 11:55 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U12PC Slutspil Final Søljan 10 - 12 BSH balleru...de håndbold    
21040105 sø 21/04 11:55 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U10DA Slutspil Final Hillerød HK 1 15 - 14 Hillerød HK 2    
21040306 sø 21/04 12:12 sø 21/04 Trollesmindehallen U14DC 8.-9. Plads 8-9 Team Klaksvík 0 - 3 W Bindslev-Tversted IF    
21041507 sø 21/04 12:19 sø 21/04 Allerød Gymnasium U12PC Placeringskamp 17-18 Slagelse Håndboldklub IF Frem Bjæverskov    
21041207 sø 21/04 12:19 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U10PB Slutspil Bronze match Greve Håndbold 12 - 11 Ålholm IF    
21040507 sø 21/04 12:19 sø 21/04 Grønnevang Skanseskolen U10PB 7. Plads 7-8 Raklev 9 - 8 HIK    
21041807 sø 21/04 12:19 sø 21/04 Kulsviergården U10PC 13.-16. Plads 13.-16. Plads Bindslev-Tversted IF 1 - 6 Hundested Håndboldklub    
21041407 sø 21/04 12:19 sø 21/04 Ravnsholthallen U12PC Placeringskamp 11-12 Næstved/Herlufsholm 13 - 15 H43 Lund HF 1    
21041306 sø 21/04 12:19 sø 21/04 Sophienborg skole og hal U10DC 13.-16 Plads 13-14 HUK 2 10 - 11 STG / VALLØ 2    
21040406 sø 21/04 12:32 sø 21/04 Grønnevang Jespersvej U14DB Slutspil Bronze match Raklev 23 - 18 Nykøbing FH    
21040706 sø 21/04 12:32 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U14PC Placeringskamp 15-16 HK Lammefjorden 2 17 - 23 STG / VALLØ    
21041006 sø 21/04 12:32 sø 21/04 Skævinge Skole og hal U14PC Placeringskamp 7-8 HK Lammefjorden 1 9 - 10 Ålholm IF 2    
21040606 sø 21/04 12:32 sø 21/04 Ålholm skolen U14PC Placeringskamp 17-18 Slagelse Håndboldklub Team Faxe Håndbold 2    
21040206 sø 21/04 12:40 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U12DB Slutspil Final TMS Ringsted 13 - 14 Leoni Pallamano Tortona    
21040106 sø 21/04 12:40 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U12DA Slutspil Final TMS Ringsted 15 - 8 Greve Håndbold    
21041508 sø 21/04 12:56 sø 21/04 Allerød Gymnasium U12PA Slutspil Bronze match SV Fortuna ...brandenburg Hillerød HK    
21041208 sø 21/04 12:56 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U10DC 5.-8. Plads 5-6 HK Lammefjorden 5 - 8 HUK 1    
21040508 sø 21/04 12:56 sø 21/04 Grønnevang Skanseskolen U10DB 7-8. plads 7-8 Dalby G&IF 7 - 11 VHC-Vidar    
21041808 sø 21/04 12:56 sø 21/04 Kulsviergården U10PC 17.-18. Plads 15-16 Tjaldur 3 - 10 Greve Håndbold    
21041408 sø 21/04 12:56 sø 21/04 Ravnsholthallen U12PC Placeringskamp 13-14 Tjaldur 7 - 5 Team Faxe Håndbold    
21041307 sø 21/04 12:56 sø 21/04 Sophienborg skole og hal U10DC 9.-12. Plads 9-10 Raklev 15 - 14 Hornbæk IF Håndbold    
21040307 sø 21/04 12:59 sø 21/04 Trollesmindehallen U12PB 9. Plads 9-10 Åhus Handboll 16 - 12 Greve Håndbold    
21040407 sø 21/04 13:19 sø 21/04 Grønnevang Jespersvej U14PC Placeringskamp 13-14 Næstved/Herlufsholm 11 - 12 Ledøje-Smørum HK    
21040707 sø 21/04 13:19 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U14DB 5-8. plads 7-8 VHC-Vidar 17 - 13 KH/BK Ydun    
21041007 sø 21/04 13:19 sø 21/04 Skævinge Skole og hal U14PC Placeringskamp 9-10 Københavns ...oldklub KH1 15 - 11 Veneco Velo    
21040607 sø 21/04 13:19 sø 21/04 Ålholm skolen U14PC Placeringskamp 5-6 Dalby G&IF Raklev    
21040207 sø 21/04 13:25 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U14PB Slutspil Final Jyderup HK 15 - 11 Holbæk Håndbold    
21040107 sø 21/04 13:25 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U14PA Slutspil Final Næstved/Herlufsholm 19 - 14 SV Fortuna ...brandenburg    
21041509 sø 21/04 13:33 sø 21/04 Allerød Gymnasium U12PC Placeringskamp 15-16 KGF-Vipperød Borsholm    
21041209 sø 21/04 13:33 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U10DC 13.-16 Plads 15-16 STG / VALLØ 1 7 - 0 Hundested Håndboldklub    
21040509 sø 21/04 13:33 sø 21/04 Grønnevang Skanseskolen U10PB 8.-9. Plads 8-9 HIK 7 - 5 Helsingør Håndboldklub    
21041809 sø 21/04 13:33 sø 21/04 Kulsviergården U10DB 3-4. plads 3-4 Hillerød HK 6 - 7 Ålholm IF    
21041409 sø 21/04 13:33 sø 21/04 Ravnsholthallen U12PB 3.-4. Plads 3-4 LUGI HF 2 20 - 17 LUGI HF 1    
21041308 sø 21/04 13:33 sø 21/04 Sophienborg skole og hal U10DC 9.-12. Plads 11-12 Næstved/Herlufsholm 13 - 2 HK Isefjord    
21040308 sø 21/04 13:36 sø 21/04 Trollesmindehallen U12PB 7.-8. Plads 7-8 Ledøje-Smørum HK 17 - 11 Ystad IF HF    
21040408 sø 21/04 14:06 sø 21/04 Grønnevang Jespersvej U14DB 5-8. plads 5-6 BK Ydun 16 - 19 Næstved/Herlufsholm    
21040708 sø 21/04 14:06 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U16D 4.-5. Plads 4-5 Slagelse Håndboldklub 23 - 19 SIF    
21041008 sø 21/04 14:06 sø 21/04 Skævinge Skole og hal U14DC 5.-6. Plads 5-6 Dalby G&IF 20 - 25 HK Isefjord    
21040608 sø 21/04 14:06 sø 21/04 Ålholm skolen U14PC Placeringskamp 11-12 Tjaldur 0 - 3 W Ålholm IF 1    
21041510 sø 21/04 14:10 sø 21/04 Allerød Gymnasium U12PC Placeringskamp 7-8 Hornbæk IF Håndbold STG / VALLØ    
21041210 sø 21/04 14:10 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U12PA Placeringskampe 5-6 Team Faxe Håndbold 8 - 11 Slagelse Håndboldklub    
21041309 sø 21/04 14:10 sø 21/04 Sophienborg skole og hal U12PB 5.-6. Plads 5-6 Næstved/Herlufsholm 11 - 9 Fredensborg 78    
21040309 sø 21/04 14:13 sø 21/04 Trollesmindehallen U12PB 10.-11. Plads 10-11 Greve Håndbold 16 - 13 Borsholm    
21040208 sø 21/04 14:20 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U14PC Slutspil Final Team Faxe Håndbold 1 12 - 14 Søljan    
21040108 sø 21/04 14:20 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U14DA Slutspil Final Dalby G&IF 23 - 28 KH/BK Ydun    
21040209 sø 21/04 15:15 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U12DC Slutspil Final Borsholm 11 - 10 Slagelse Håndboldklub    
21040109 sø 21/04 15:15 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U16P A-Slutspil Final Ledøje-Smørum HK 1 13 - 16 SH pigerne 1    
21040210 sø 21/04 16:00 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U12PB Finale Final Raklev 9 - 16 TMS Ringsted    
21040110 sø 21/04 16:10 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U16D Slutspil Final Team Haslev Håndbold 21 - 17 Københavns ...oldklub KH1    
21040211 sø 21/04 16:45 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U16P B-Slutspil Final Holbæk Håndbold 3 - 20 Dalby G&IF 1    
Chokolademageriet City Bakery Frederiksborgcenter Københavns Bustrafik Rema1000 Frøken Flora SportDirect Lægerne Gl. Strandvej Kop & Kande Hair by Gylvin Epicurean JOMA Active 02 Rodes SUN LOLLY Leg og Hop