Detta är resultaten från Hillerød Påske Cup 2019. Se de senaste resultaten från Hillerød Påske Cup 2020 här.

Raklev

Spara till din kalender
Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
19040700 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Tjaldur 15 - 18 Raklev    
19041501 fr 19/04 08:37 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B Åhus Handboll 10 - 7 Raklev    
19041801 fr 19/04 08:37 fr 19/04 Kulsviergården U9P Grp A Raklev 7 - 6 Hillerød HK 2    
19041202 fr 19/04 09:14 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp B Raklev 10 - 5 Hillerød HK    
19040702 fr 19/04 09:34 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Raklev 18 - 15 Ledøje-Smørum HK    
19040203 fr 19/04 10:21 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14DC Grp B Dalby G&IF 12 - 20 Raklev    
19040403 fr 19/04 10:21 fr 19/04 Grønnevang Jespervej U14DB Grp A Raklev 23 - 17 VHC-Vidar    
19041804 fr 19/04 10:30 fr 19/04 Kulsviergården U9P Grp A Ålholm IF 6 - 5 Raklev    
19041505 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B Raklev 13 - 10 Borsholm    
19041206 fr 19/04 11:42 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp B Tjaldur 11 - 12 Raklev    
19040707 fr 19/04 13:29 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B CIK Håndbold 11 - 13 Raklev    
19040207 fr 19/04 13:29 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14DC Grp B Team Klaksvík 13 - 20 Raklev    
19040407 fr 19/04 13:29 fr 19/04 Grønnevang Jespervej U14DB Grp A Nykøbing FH 22 - 22 Raklev    
19041810 fr 19/04 14:12 fr 19/04 Kulsviergården U10DC Grp D Team Faxe Håndbold 18 - 9 Raklev    
19040709 fr 19/04 15:03 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B Raklev 8 - 10 Næstved/Herlufsholm    
19041612 fr 19/04 15:24 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Raklev 9 - 10 Team Faxe Håndbold 2    
19041414 fr 19/04 16:38 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C STG / VALLØ 11 - 8 Raklev    
19041614 fr 19/04 16:38 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Raklev 7 - 20 TMS Ringsted    
19041314 fr 19/04 16:38 fr 19/04 Sophienborg skole U10PB Grp A Raklev 10 - 14 Ålholm IF    
19041815 fr 19/04 17:17 fr 19/04 Kulsviergården U10DC Grp D Raklev 17 - 7 HUK 2    
19041316 fr 19/04 17:52 fr 19/04 Sophienborg skole U10PB Grp A Greve Håndbold 8 - 7 Raklev    
19041416 fr 19/04 17:52 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C Raklev 13 - 14 Greve Håndbold    
20040700 lö 20/04 08:00 lö 20/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B HK Lammefjorden 15 - 16 Raklev    
20041400 lö 20/04 08:00 lö 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C Raklev 12 - 16 SIF    
20040300 lö 20/04 08:00 lö 20/04 Trollesmindehallen U14DC Grp B Raklev 21 - 26 STG / VALLØ    
20041800 lö 20/04 08:00 lö 20/04 Kulsviergården U10DC Grp D Raklev 7 - 8 Holbæk Håndbold    
20041600 lö 20/04 08:00 lö 20/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Dalby G&IF 16 - 14 Raklev    
20041300 lö 20/04 08:00 lö 20/04 Sophienborg skole U10PB Grp A Næstved/Herlufsholm 6 - 11 Raklev    
20041201 lö 20/04 08:37 lö 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp B Dalby G&IF 4 - 14 Raklev    
20041403 lö 20/04 09:51 lö 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C Slagelse Håndboldklub 17 - 9 Raklev    
20040403 lö 20/04 10:21 lö 20/04 Grønnevang Jespervej U14DB Grp A KH/BK Ydun 12 - 23 Raklev    
20040703 lö 20/04 10:22 lö 20/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B Raklev 13 - 15 Holbæk Håndbold    
20041604 lö 20/04 10:28 lö 20/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A HK Lammefjorden 3 - 10 Raklev    
20041804 lö 20/04 10:28 lö 20/04 Kulsviergården U9P Grp A Raklev 6 - 9 Hillerød HK 1    
20041505 lö 20/04 11:05 lö 20/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B Raklev 13 - 12 LUGI HF 2    
20041507 lö 20/04 12:19 lö 20/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B Raklev 11 - 9 Næstved/Herlufsholm    
20040706 lö 20/04 12:43 lö 20/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Raklev 17 - 22 Team Faxe Håndbold 1    
20040708 lö 20/04 14:17 lö 20/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Greve Håndbold 18 - 23 Raklev    
20041211 lö 20/04 14:47 lö 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB 1-2. plads Semifinal Raklev 15 - 9 Ålholm IF    
20041812 lö 20/04 15:24 lö 20/04 Kulsviergården U9P Slutspil Semifinal Ålholm IF 5 - 4 Raklev    
20040410 lö 20/04 15:50 lö 20/04 Grønnevang Jespervej U14DB Slutspil Semifinal Raklev 14 - 17 OV Helsingborg    
20041314 lö 20/04 16:38 lö 20/04 Sophienborg skole U10DC 9.-12. Plads 9-12 Næstved/Herlufsholm 11 - 12 Raklev    
20041814 lö 20/04 16:38 lö 20/04 Kulsviergården U10PB Placeringsspil 1 Placeringsspil 1 Holbæk Håndbold 9 - 6 Raklev    
20040313 lö 20/04 17:11 lö 20/04 Trollesmindehallen U14DC Slutspil Semifinal SIF 12 - 16 Raklev    
21041400 sö 21/04 08:00 sö 21/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C LUGI 3 19 - 6 Raklev    
21040301 sö 21/04 08:37 sö 21/04 Trollesmindehallen U12PB Grp B Ledøje-Smørum HK 9 - 14 Raklev    
21040601 sö 21/04 08:37 sö 21/04 Ålholm skolen U14PB Grp B Hornbæk IF Håndbold 14 - 21 Raklev    
21040202 sö 21/04 09:30 sö 21/04 Faxe Kondi hal 2 U10DB 1-2. plads Final HK Sirius 12 - 13 Raklev    
21041403 sö 21/04 09:51 sö 21/04 Ravnsholthallen U12DB Grp A Gentofte-Va...oldklub GVH 9 - 12 Raklev    
21040203 sö 21/04 10:15 sö 21/04 Faxe Kondi hal 2 U14DC Slutspil Final Raklev 13 - 12 HK Lammefjorden    
21041303 sö 21/04 10:28 sö 21/04 Sophienborg skole U9P Slutspil Bronsmatch Hillerød HK 1 8 - 5 Raklev    
21040507 sö 21/04 12:19 sö 21/04 Grønnevang Østervang U10PB 7. Plads 7-8 Raklev 9 - 8 HIK    
21040406 sö 21/04 12:32 sö 21/04 Grønnevang Jespervej U14DB Slutspil Bronsmatch Raklev 23 - 18 Nykøbing FH    
21041307 sö 21/04 12:56 sö 21/04 Sophienborg skole U10DC 9.-12. Plads 9-10 Raklev 15 - 14 Hornbæk IF Håndbold    
21040607 sö 21/04 13:19 sö 21/04 Ålholm skolen U14PC Placeringskamp 5-6 Dalby G&IF Raklev    
21040210 sö 21/04 16:00 sö 21/04 Faxe Kondi hal 2 U12PB Finale Final Raklev 9 - 16 TMS Ringsted    
City Bakery Frederiksborgcenter Københavns Bustrafik Rema1000 JOMA