STG / VALLØ

Spara till din kalender
Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
19040202 fr 19/04 09:34 fr 19/04 Frederiksborgcenter hal 2 U14DC Grp B Team Klaksvík 17 - 23 STG / VALLØ    
19040306 fr 19/04 12:32 fr 19/04 Trollesmindehallen U12PC Grp D STG / VALLØ 13 - 9 Borsholm    
19040206 fr 19/04 12:42 fr 19/04 Frederiksborgcenter hal 2 U14DC Grp B STG / VALLØ 26 - 17 Dalby G&IF    
19041808 fr 19/04 12:58 fr 19/04 Kulsviergården U10DC Grp A FHH 90 18 - 5 STG / VALLØ 1    
19040309 fr 19/04 14:23 fr 19/04 Trollesmindehallen U12PC Grp D Slagelse Håndboldklub 13 - 10 STG / VALLØ    
19041711 fr 19/04 14:47 fr 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp B STG / VALLØ 2 7 - 19 Bindslev-Tversted IF    
19040109 fr 19/04 15:03 fr 19/04 FrederiksborgCenter hal 1 U14PC Grp D Veneco Velo 22 - 15 STG / VALLØ    
19040513 fr 19/04 16:01 fr 19/04 Grønnevang Skanseskolen U10PC Grp D STG / VALLØ 11 - 4 HIK    
19041813 fr 19/04 16:03 fr 19/04 Kulsviergården U10DC Grp A STG / VALLØ 1 5 - 16 HK Lammefjorden    
19040111 fr 19/04 16:37 fr 19/04 FrederiksborgCenter hal 1 U14PC Grp D STG / VALLØ 18 - 16 HK Sirius    
19041414 fr 19/04 16:38 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C STG / VALLØ 11 - 8 Raklev    
19041715 fr 19/04 17:15 fr 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp B TMS Ringsted 18 - 7 STG / VALLØ 2    
19040516 fr 19/04 17:52 fr 19/04 Grønnevang Skanseskolen U10PC Grp D Hundested Håndboldklub 2 - 12 STG / VALLØ    
19041417 fr 19/04 18:29 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C Slagelse Håndboldklub 14 - 12 STG / VALLØ    
20040300 lö 20/04 08:00 lö 20/04 Trollesmindehallen U14DC Grp B Raklev 21 - 26 STG / VALLØ    
20040200 lö 20/04 08:00 lö 20/04 Frederiksborgcenter hal 2 U14PC Grp D STG / VALLØ 10 - 15 Ålholm IF 2    
20041402 lö 20/04 09:14 lö 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C STG / VALLØ 11 - 11 Greve Håndbold    
20041802 lö 20/04 09:14 lö 20/04 Kulsviergården U10DC Grp A STG / VALLØ 1 5 - 19 Næstved/Herlufsholm    
20040202 lö 20/04 09:34 lö 20/04 Frederiksborgcenter hal 2 U14PC Grp D STG / VALLØ 9 - 25 Hundested Håndboldklub    
20041703 lö 20/04 09:51 lö 20/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp B STG / VALLØ 2 10 - 18 Hornbæk IF Håndbold    
20041405 lö 20/04 11:05 lö 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C LUGI 3 14 - 6 STG / VALLØ    
20040506 lö 20/04 11:42 lö 20/04 Grønnevang Skanseskolen U10PC Grp D Holbæk Håndbold 3 - 14 STG / VALLØ    
20040509 lö 20/04 13:33 lö 20/04 Grønnevang Skanseskolen U10PC Grp D STG / VALLØ 18 - 0 Greve Håndbold    
20041312 lö 20/04 15:24 lö 20/04 Sophienborg skole og hal U10DC 13.-16 Plads 13-16 STG / VALLØ 2 15 - 12 Hundested Håndboldklub    
20041313 lö 20/04 16:01 lö 20/04 Sophienborg skole og hal U10DC 13.-16 Plads 13-16 STG / VALLØ 1 7 - 8 HUK 2    
20040212 lö 20/04 17:04 lö 20/04 Frederiksborgcenter hal 2 U12PC Grp D STG / VALLØ 16 - 9 Næstved/Herlufsholm    
20040314 lö 20/04 17:58 lö 20/04 Trollesmindehallen U14DC Slutspil Semifinal STG / VALLØ 16 - 18 HK Lammefjorden    
20040214 lö 20/04 18:18 lö 20/04 Frederiksborgcenter hal 2 U12PC Grp D Søljan 20 - 6 STG / VALLØ    
21040600 sö 21/04 08:00 sö 21/04 Ålholm skolen U12DC Grp C STG / VALLØ 13 - 13 SIF    
21041801 sö 21/04 08:37 sö 21/04 Kulsviergården U10PC Slutspil Semifinal STG / VALLØ 6 - 12 Dalby G&IF    
21040305 sö 21/04 11:25 sö 21/04 Trollesmindehallen U14DC Slutspil Bronsmatch SIF 20 - 22 STG / VALLØ    
21041306 sö 21/04 12:19 sö 21/04 Sophienborg skole og hal U10DC 13.-16 Plads 13-14 HUK 2 10 - 11 STG / VALLØ 2    
21040706 sö 21/04 12:32 sö 21/04 Lille Lyngby hallen U14PC Placeringskamp 15-16 HK Lammefjorden 2 17 - 23 STG / VALLØ    
21041209 sö 21/04 13:33 sö 21/04 Brødeskovhallen/skolen U10DC 13.-16 Plads 15-16 STG / VALLØ 1 7 - 0 Hundested Håndboldklub    
21041510 sö 21/04 14:10 sö 21/04 Allerød Gymnasium U12PC Placeringskamp 7-8 Hornbæk IF Håndbold STG / VALLØ    
City Bakery Frederiksborgcenter Københavns Bustrafik Rema1000 JOMA