Detta är resultaten från Hillerød Påske Cup 2019. Se de senaste resultaten från Hillerød Påske Cup 2020 här.

TMS Ringsted

Spara till din kalender
Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
19041300 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Sophienborg skole U10PC Grp A Dalby G&IF 9 - 4 TMS Ringsted    
19041601 fr 19/04 08:37 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A TMS Ringsted 20 - 5 Hillerød HK    
19040502 fr 19/04 09:14 fr 19/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A Hillerød HK 2 13 - 5 TMS Ringsted 2    
19041702 fr 19/04 09:14 fr 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B Team Faxe Håndbold 5 - 8 TMS Ringsted    
19041403 fr 19/04 09:51 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A TMS Ringsted 9 - 11 Borsholm    
19040503 fr 19/04 09:51 fr 19/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A Øresund håndbold Drenge 5 - 17 TMS Ringsted 1    
19041704 fr 19/04 10:28 fr 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B TMS Ringsted 12 - 12 Hornbæk IF Håndbold    
19041405 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A TMS Ringsted 14 - 9 LUGI 1    
19041605 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A TMS Ringsted 13 - 7 Næstved/Herlufsholm    
19040505 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A Team Helsinge Håndbold 13 - 8 TMS Ringsted 2    
19041305 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Sophienborg skole U10PC Grp A TMS Ringsted 10 - 1 Bindslev-Tversted IF    
19041606 fr 19/04 11:42 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A LUGI HF 1 15 - 18 TMS Ringsted    
19040507 fr 19/04 12:19 fr 19/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A TMS Ringsted 1 16 - 6 Hillerød HK 2    
19041608 fr 19/04 12:56 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A Fredensborg 78 9 - 20 TMS Ringsted    
19041509 fr 19/04 13:33 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp B Team Helsinge Håndbold 6 - 28 TMS Ringsted    
19041209 fr 19/04 13:33 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A Hillerød HK 2 17 - 12 TMS Ringsted    
19041710 fr 19/04 14:10 fr 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp B Hornbæk IF Håndbold 13 - 20 TMS Ringsted    
19041611 fr 19/04 14:47 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A TMS Ringsted 9 - 9 HK Lammefjorden    
19041512 fr 19/04 15:24 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp B TMS Ringsted 30 - 7 Stralsunder HV    
19041213 fr 19/04 16:01 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A TMS Ringsted 13 - 12 Ystads IF    
19041614 fr 19/04 16:38 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Raklev 7 - 20 TMS Ringsted    
19041715 fr 19/04 17:15 fr 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp B TMS Ringsted 18 - 7 STG / VALLØ 2    
20041500 lö 20/04 08:00 lö 20/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp B Ledøje-Smørum HK 12 - 22 TMS Ringsted    
20041601 lö 20/04 08:37 lö 20/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Team Faxe Håndbold 2 7 - 10 TMS Ringsted    
20041702 lö 20/04 09:14 lö 20/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp B TMS Ringsted 8 - 13 Bindslev-Tversted IF    
20041304 lö 20/04 10:28 lö 20/04 Sophienborg skole U10PC Grp A TMS Ringsted 9 - 6 Helsingør Håndboldklub    
20041605 lö 20/04 11:05 lö 20/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A TMS Ringsted 14 - 4 Gentofte-Va...oldklub GVH    
20041205 lö 20/04 11:05 lö 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A TMS Ringsted 10 - 16 Hillerød HK 1    
20041606 lö 20/04 11:42 lö 20/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A Greve Håndbold 11 - 17 TMS Ringsted    
20041406 lö 20/04 11:42 lö 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A Hillerød HK 10 - 16 TMS Ringsted    
20041208 lö 20/04 12:56 lö 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A TMS Ringsted 15 - 11 Næstved/Herlufsholm    
20041608 lö 20/04 12:56 lö 20/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A TMS Ringsted 19 - 8 Ystad IF HF    
20041710 lö 20/04 14:10 lö 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B TMS Ringsted 8 - 10 H43 Lund HF 2    
20041410 lö 20/04 14:10 lö 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A Fuglede IF 8 - 14 TMS Ringsted    
20040511 lö 20/04 14:47 lö 20/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A Hillerød HK 3 9 - 16 TMS Ringsted 1    
20041511 lö 20/04 14:47 lö 20/04 Allerød Gymnasium U12PA Slutspil Semifinal TMS Ringsted 18 - 13 Hillerød HK    
20040512 lö 20/04 15:24 lö 20/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A TMS Ringsted 2 8 - 10 Øresund håndbold Drenge    
20041712 lö 20/04 15:24 lö 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B Fuglede IF 8 - 20 TMS Ringsted    
20041612 lö 20/04 15:24 lö 20/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A TMS Ringsted 16 - 6 Greve Håndbold    
20040514 lö 20/04 16:38 lö 20/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A Hillerød HK 1 14 - 9 TMS Ringsted 1    
20041614 lö 20/04 16:38 lö 20/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A Slagelse Håndboldklub 7 - 21 TMS Ringsted    
20040515 lö 20/04 17:15 lö 20/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A TMS Ringsted 2 5 - 10 Hillerød HK 3    
20041515 lö 20/04 17:15 lö 20/04 Allerød Gymnasium U10DC 5.-8. Plads 5-8 TMS Ringsted 9 - 10 HUK 1    
20041516 lö 20/04 17:52 lö 20/04 Allerød Gymnasium U10PC Mellemspil 2 Mellemspil 2 TMS Ringsted 9 - 12 Team Faxe Håndbold    
20040517 lö 20/04 18:29 lö 20/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A TMS Ringsted 2 0 - 20 Hillerød HK 1    
20040518 lö 20/04 19:06 lö 20/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A TMS Ringsted 1 20 - 6 Team Helsinge Håndbold    
20040415 lö 20/04 20:00 lö 20/04 Grønnevang Jespervej U9D Grp A TMS Ringsted 2 4 - 16 TMS Ringsted 1    
20040415 lö 20/04 20:00 lö 20/04 Grønnevang Jespervej U9D Grp A TMS Ringsted 2 4 - 16 TMS Ringsted 1    
21040400 sö 21/04 08:00 sö 21/04 Grønnevang Jespervej U12DC Grp A VHC-Vidar 6 - 13 TMS Ringsted    
21040101 sö 21/04 08:45 sö 21/04 Faxe Kondi hal 1 U12PA Slutspil Final Ledøje-Smørum HK 11 - 15 TMS Ringsted    
21040502 sö 21/04 09:14 sö 21/04 Grønnevang Østervang U10DA Grp A Team Helsinge Håndbold 9 - 12 TMS Ringsted    
21041803 sö 21/04 09:51 sö 21/04 Kulsviergården U10PC 5.-8. Plads 5.-8. Plads TMS Ringsted 2 - 11 Ledøje-Smørum HK    
21041503 sö 21/04 09:51 sö 21/04 Allerød Gymnasium U12DA Grp A Tjaldur 4 - 15 TMS Ringsted    
21041203 sö 21/04 09:51 sö 21/04 Brødeskovhallen/skolen U12DB Grp A TMS Ringsted 20 - 8 Dalby G&IF    
21041505 sö 21/04 11:05 sö 21/04 Allerød Gymnasium U12PC Placeringskamp 9-10 TMS Ringsted 11 - 16 Tune IF    
21040104 sö 21/04 11:10 sö 21/04 Faxe Kondi hal 1 U9D Slutspil Final Hillerød HK 1 13 - 8 TMS Ringsted 1    
21041305 sö 21/04 11:42 sö 21/04 Sophienborg skole U10DC 5.-8. Plads 7-8 Holbæk Håndbold 8 - 9 TMS Ringsted    
21040206 sö 21/04 12:40 sö 21/04 Faxe Kondi hal 2 U12DB Slutspil Final TMS Ringsted 13 - 14 Leoni Pallamano Tortona    
21040106 sö 21/04 12:40 sö 21/04 Faxe Kondi hal 1 U12DA Slutspil Final TMS Ringsted 15 - 8 Greve Håndbold    
21040210 sö 21/04 16:00 sö 21/04 Faxe Kondi hal 2 U12PB Finale Final Raklev 9 - 16 TMS Ringsted    
City Bakery Frederiksborgcenter Københavns Bustrafik Rema1000 JOMA