Fredag 19/4 (Dag 2)

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
19041500 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B LUGI HF 2 14 - 10 Ledøje-Smørum HK    
19041200 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp A HK Sirius 12 - 8 VHC-Vidar    
19040100 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19P Grp A Lynge-Broby 10 - 17 Hillerød HK 1    
19040200 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U19P Grp B Greve Håndbold 13 - 28 Slagelse Håndboldklub    
19040400 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Grønnevang Jespersvej U14DB Grp B BK Ydun 14 - 17 Næstved/Herlufsholm    
19040500 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Grønnevang Skanseskolen U9D Grp A Øresund håndbold Drenge 8 - 10 Hillerød HK 3    
19041800 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Kulsviergården U9P Grp A Hillerød HK 1 9 - 9 Ålholm IF    
19040700 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Tjaldur 15 - 18 Raklev    
19041600 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A Tjaldur 13 - 16 Greve Håndbold    
19041700 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B H43 Lund HF 2 13 - 7 Team Faxe Håndbold    
19041400 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A Hillerød HK 6 - 14 Fuglede IF    
19041000 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Hillerød HK 25 - 11 Bindslev-Tversted IF    
19041300 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Sophienborg skole og hal U10PC Grp A Dalby G&IF 9 - 4 TMS Ringsted    
19040300 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Trollesmindehallen U14DC Grp A SIF 15 - 13 HK Isefjord    
19040600 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp C Lynge-Uggeløse IF 21 - 17 Dalby G&IF    
19041501 fr 19/04 08:37 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B Åhus Handboll 10 - 7 Raklev    
19041201 fr 19/04 08:37 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp A Ålholm IF 12 - 7 Slagelse Håndboldklub    
19040501 fr 19/04 08:37 fr 19/04 Grønnevang Skanseskolen U9D Grp A Hillerød HK 1 22 - 3 Team Helsinge Håndbold    
19041801 fr 19/04 08:37 fr 19/04 Kulsviergården U9P Grp A Raklev 7 - 6 Hillerød HK 2    
19041601 fr 19/04 08:37 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A TMS Ringsted 20 - 5 Hillerød HK    
19041701 fr 19/04 08:37 fr 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B Hornbæk IF Håndbold 16 - 3 Fuglede IF    
19041401 fr 19/04 08:37 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A Borsholm 13 - 3 VHC-Vidar    
19041301 fr 19/04 08:37 fr 19/04 Sophienborg skole og hal U10PC Grp A Bindslev-Tversted IF 3 - 11 Helsingør Håndboldklub    
19040101 fr 19/04 08:47 fr 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19P Grp A Bindslev-Tversted IF 20 - 18 Næstved/Herlufsholm    
19040201 fr 19/04 08:47 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U19P Grp B Københavns håndboldklub 19 - 11 Hillerød HK 2    
19040401 fr 19/04 08:47 fr 19/04 Grønnevang Jespersvej U14DB Grp B OV Helsingborg 16 - 14 HØJ Håndbold    
19040701 fr 19/04 08:47 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Greve Håndbold 11 - 18 Team Faxe Håndbold 1    
19041001 fr 19/04 08:47 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Dalby G&IF 2 8 - 18 Holbæk Håndbold    
19040301 fr 19/04 08:47 fr 19/04 Trollesmindehallen U14DC Grp A HK Lammefjorden 18 - 12 Bindslev-Tversted IF    
19040601 fr 19/04 08:47 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp C Københavns ...oldklub KH1 11 - 8 Team Faxe Håndbold 2    
19041502 fr 19/04 09:14 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B Borsholm 7 - 10 Næstved/Herlufsholm    
19041202 fr 19/04 09:14 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp B Raklev 10 - 5 Hillerød HK    
19040502 fr 19/04 09:14 fr 19/04 Grønnevang Skanseskolen U9D Grp A Hillerød HK 2 13 - 5 TMS Ringsted 2    
19041802 fr 19/04 09:14 fr 19/04 Kulsviergården U10PB Grp B Holbæk Håndbold 7 - 7 VHC-Vidar    
19041602 fr 19/04 09:14 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A Næstved/Herlufsholm 12 - 15 Slagelse Håndboldklub    
19041702 fr 19/04 09:14 fr 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B Team Faxe Håndbold 5 - 8 TMS Ringsted    
19041402 fr 19/04 09:14 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A LUGI 1 14 - 6 Fuglede IF    
19041302 fr 19/04 09:14 fr 19/04 Sophienborg skole og hal U10PC Grp B Hillerød HK 10 - 11 Borup IF    
19040102 fr 19/04 09:34 fr 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19D Grp A Hillerød Hangovers 13 - 18 Næstved/Herlufsholm    
19040202 fr 19/04 09:34 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14DC Grp B Team Klaksvík 17 - 23 STG / VALLØ    
19040402 fr 19/04 09:34 fr 19/04 Grønnevang Jespersvej U14DB Grp A KH/BK Ydun 18 - 27 Nykøbing FH    
19040702 fr 19/04 09:34 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Raklev 18 - 15 Ledøje-Smørum HK    
19041002 fr 19/04 09:34 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Slagelse Håndboldklub 11 - 13 SH pigerne 2    
19040302 fr 19/04 09:34 fr 19/04 Trollesmindehallen U14DC Grp A HK Isefjord 15 - 15 Team Faxe Håndbold    
19040602 fr 19/04 09:34 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp C Dalby G&IF 20 - 17 HK Lammefjorden 2    
19041503 fr 19/04 09:51 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B Åhus Handboll 11 - 15 LUGI HF 2    
19041203 fr 19/04 09:51 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp B Dalby G&IF 5 - 10 Tjaldur    
19040503 fr 19/04 09:51 fr 19/04 Grønnevang Skanseskolen U9D Grp A Øresund håndbold Drenge 5 - 17 TMS Ringsted 1    
19041803 fr 19/04 09:51 fr 19/04 Kulsviergården U10PB Grp B Fredensborg 78 10 - 10 HIK    
19041603 fr 19/04 09:51 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A Greve Håndbold 21 - 15 Hillerød HK    
19041703 fr 19/04 09:51 fr 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B Fuglede IF 1 - 14 H43 Lund HF 2    
19041403 fr 19/04 09:51 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A TMS Ringsted 9 - 11 Borsholm    
19041303 fr 19/04 09:51 fr 19/04 Sophienborg skole og hal U10PC Grp B VHC-Vidar 2 - 18 Team Faxe Håndbold    
19040103 fr 19/04 10:21 fr 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19D Grp A Tved håndbold 18 - 17 HK Lammefjorden    
19040203 fr 19/04 10:21 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14DC Grp B Dalby G&IF 12 - 20 Raklev    
19040403 fr 19/04 10:21 fr 19/04 Grønnevang Jespersvej U14DB Grp A Raklev 23 - 17 VHC-Vidar    
19040703 fr 19/04 10:21 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Team Faxe Håndbold 1 19 - 10 Tjaldur    
19041003 fr 19/04 10:21 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Bindslev-Tversted IF 10 - 23 Ledøje-Smørum HK 1    
19040303 fr 19/04 10:21 fr 19/04 Trollesmindehallen U14DC Grp A Bindslev-Tversted IF 5 - 22 SIF    
19040603 fr 19/04 10:21 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp C Team Faxe Håndbold 2 8 - 17 Lynge-Uggeløse IF    
19041504 fr 19/04 10:28 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B Næstved/Herlufsholm 11 - 11 Ledøje-Smørum HK    
19041204 fr 19/04 10:28 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp A Slagelse Håndboldklub 8 - 15 HK Sirius    
19040504 fr 19/04 10:28 fr 19/04 Grønnevang Skanseskolen U9D Grp A Hillerød HK 3 3 - 21 Hillerød HK 1    
19041604 fr 19/04 10:28 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A Slagelse Håndboldklub 15 - 17 Tjaldur    
19041704 fr 19/04 10:28 fr 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B TMS Ringsted 12 - 12 Hornbæk IF Håndbold    
19041404 fr 19/04 10:28 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A VHC-Vidar 7 - 7 Hillerød HK    
19041304 fr 19/04 10:28 fr 19/04 Sophienborg skole og hal U10PC Grp A Helsingør Håndboldklub 4 - 13 Dalby G&IF    
19041804 fr 19/04 10:30 fr 19/04 Kulsviergården U9P Grp A Ålholm IF 6 - 5 Raklev    
19041505 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B Raklev 13 - 10 Borsholm    
19041205 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp A VHC-Vidar 10 - 11 Ålholm IF    
19040505 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Grønnevang Skanseskolen U9D Grp A Team Helsinge Håndbold 13 - 8 TMS Ringsted 2    
19041605 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A TMS Ringsted 13 - 7 Næstved/Herlufsholm    
19041705 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp A Tjaldur 6 - 10 Hillerød HK    
19041405 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A TMS Ringsted 14 - 9 LUGI 1    
19041305 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Sophienborg skole og hal U10PC Grp A TMS Ringsted 10 - 1 Bindslev-Tversted IF    
19041805 fr 19/04 11:07 fr 19/04 Kulsviergården U10PB Grp B VHC-Vidar 18 - 4 Helsingør Håndboldklub    
19040104 fr 19/04 11:08 fr 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19P Grp A Bindslev-Tversted IF 11 - 18 Lynge-Broby    
19040204 fr 19/04 11:08 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U19P Grp B Københavns håndboldklub 23 - 24 Greve Håndbold    
19040404 fr 19/04 11:08 fr 19/04 Grønnevang Jespersvej U14DB Grp B Næstved/Herlufsholm 15 - 14 OV Helsingborg    
19040704 fr 19/04 11:08 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Ledøje-Smørum HK 24 - 12 Greve Håndbold    
19041004 fr 19/04 11:08 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Hillerød HK 20 - 7 Dalby G&IF 2    
19040304 fr 19/04 11:08 fr 19/04 Trollesmindehallen U14DC Grp A Team Faxe Håndbold 15 - 22 HK Lammefjorden    
19040604 fr 19/04 11:08 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp C HK Lammefjorden 2 10 - 15 Københavns ...oldklub KH1    
19041506 fr 19/04 11:42 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp A SV Fortuna ...brandenburg 16 - 6 Slagelse Håndboldklub    
19041206 fr 19/04 11:42 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp B Tjaldur 11 - 12 Raklev    
19040506 fr 19/04 11:42 fr 19/04 Grønnevang Skanseskolen U9D Grp A Hillerød HK 1 25 - 6 Øresund håndbold Drenge    
19041606 fr 19/04 11:42 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A LUGI HF 1 15 - 18 TMS Ringsted    
19041706 fr 19/04 11:42 fr 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp A BSH balleru...de håndbold 16 - 5 Nykøbing FH    
19041406 fr 19/04 11:42 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp B LUGI 2 12 - 5 HK Isefjord    
19041306 fr 19/04 11:42 fr 19/04 Sophienborg skole og hal U10PC Grp B Team Faxe Håndbold 12 - 4 Hillerød HK    
19041806 fr 19/04 11:44 fr 19/04 Kulsviergården U10PB Grp B HIK 10 - 9 Holbæk Håndbold    
19040105 fr 19/04 11:55 fr 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19P Grp A Næstved/Herlufsholm 14 - 30 Hillerød HK 1    
19040205 fr 19/04 11:55 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U19P Grp B Hillerød HK 2 6 - 19 Slagelse Håndboldklub    
19040405 fr 19/04 11:55 fr 19/04 Grønnevang Jespersvej U14DB Grp B HØJ Håndbold 25 - 10 BK Ydun    
19040705 fr 19/04 11:55 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B Næstved/Herlufsholm 13 - 10 Hornbæk IF Håndbold    
19041005 fr 19/04 11:55 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Holbæk Håndbold 9 - 15 Slagelse Håndboldklub    
19040305 fr 19/04 11:55 fr 19/04 Trollesmindehallen U12PC Grp D Søljan 13 - 9 Næstved/Herlufsholm    
19040605 fr 19/04 11:55 fr 19/04 Ålholm skolen U14DA Grp A Dalby G&IF 24 - 17 KH/BK Ydun    
19041507 fr 19/04 12:19 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp A Team Faxe Håndbold 5 - 7 Hillerød HK    
19041207 fr 19/04 12:19 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp B Hillerød HK 10 - 5 Dalby G&IF    
19040507 fr 19/04 12:19 fr 19/04 Grønnevang Skanseskolen U9D Grp A TMS Ringsted 1 16 - 6 Hillerød HK 2    
19041607 fr 19/04 12:19 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A Greve Håndbold 9 - 12 Ystad IF HF    
19041707 fr 19/04 12:19 fr 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp A Hillerød HK 12 - 9 Tune IF    
19041407 fr 19/04 12:19 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp B Næstved/Herlufsholm 12 - 10 Bindslev-Tversted IF    
19041307 fr 19/04 12:19 fr 19/04 Sophienborg skole og hal U10PC Grp B Borup IF 8 - 2 VHC-Vidar    
19041807 fr 19/04 12:21 fr 19/04 Kulsviergården U10PB Grp B Helsingør Håndboldklub 2 - 9 Fredensborg 78    
19040306 fr 19/04 12:32 fr 19/04 Trollesmindehallen U12PC Grp D STG / VALLØ 13 - 9 Borsholm    
19040106 fr 19/04 12:42 fr 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19D Grp A Næstved/Herlufsholm 16 - 18 Hillerød HK    
19040206 fr 19/04 12:42 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14DC Grp B STG / VALLØ 26 - 17 Dalby G&IF    
19040406 fr 19/04 12:42 fr 19/04 Grønnevang Jespersvej U14DB Grp A VHC-Vidar 22 - 14 KH/BK Ydun    
19040706 fr 19/04 12:42 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B Holbæk Håndbold 11 - 20 HK Lammefjorden    
19041006 fr 19/04 12:42 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Ledøje-Smørum HK 1 22 - 11 SH pigerne 2    
19040606 fr 19/04 12:42 fr 19/04 Ålholm skolen U14DA Grp A Hillerød HK 12 - 13 Slagelse Håndboldklub    
19041508 fr 19/04 12:56 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp B Stralsunder HV 4 - 22 Ledøje-Smørum HK    
19041208 fr 19/04 12:56 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A Hillerød HK 1 13 - 13 Team Helsinge Håndbold    
19040508 fr 19/04 12:56 fr 19/04 Grønnevang Skanseskolen U10PC Grp C Tjaldur 2 - 9 Ålholm IF    
19041608 fr 19/04 12:56 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A Fredensborg 78 9 - 20 TMS Ringsted    
19041708 fr 19/04 12:56 fr 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp A Nykøbing FH 0 - 12 Tjaldur    
19041408 fr 19/04 12:56 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp B Hundested Håndboldklub 9 - 12 Fredensborg 78    
19041308 fr 19/04 12:56 fr 19/04 Sophienborg skole og hal U10PA Grp A Hillerød HK 9 - 10 SV Fortuna ...brandenburg    
19041808 fr 19/04 12:58 fr 19/04 Kulsviergården U10DC Grp A FHH 90 18 - 5 STG / VALLØ 1    
19040307 fr 19/04 13:09 fr 19/04 Trollesmindehallen U12PC Grp D Næstved/Herlufsholm 14 - 10 Slagelse Håndboldklub    
19040107 fr 19/04 13:29 fr 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19D Grp A Hillerød Hangovers 26 - 13 Tved håndbold    
19040207 fr 19/04 13:29 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14DC Grp B Team Klaksvík 13 - 20 Raklev    
19040407 fr 19/04 13:29 fr 19/04 Grønnevang Jespersvej U14DB Grp A Nykøbing FH 22 - 22 Raklev    
19040707 fr 19/04 13:29 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B CIK Håndbold 11 - 13 Raklev    
19041007 fr 19/04 13:29 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A HK Isefjord 7 - 13 Greve Håndbold    
19040607 fr 19/04 13:29 fr 19/04 Ålholm skolen U14DA Grp A KH/BK Ydun 18 - 20 Næstved/Herlufsholm    
19041509 fr 19/04 13:33 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp B Team Helsinge Håndbold 6 - 28 TMS Ringsted    
19041209 fr 19/04 13:33 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A Hillerød HK 2 17 - 12 TMS Ringsted    
19040509 fr 19/04 13:33 fr 19/04 Grønnevang Skanseskolen U10PC Grp C Ledøje-Smørum HK 7 - 5 Slagelse Håndboldklub    
19041609 fr 19/04 13:33 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A LUGI HF 1 15 - 12 Greve Håndbold    
19041709 fr 19/04 13:33 fr 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp A Tune IF 17 - 18 BSH balleru...de håndbold    
19041409 fr 19/04 13:33 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp B Næstved/Herlufsholm 11 - 12 LUGI 2    
19041309 fr 19/04 13:33 fr 19/04 Sophienborg skole og hal U10PA Grp A Ledøje-Smørum HK 13 - 8 Tjaldur    
19041809 fr 19/04 13:35 fr 19/04 Kulsviergården U10DC Grp A HK Lammefjorden 11 - 9 Næstved/Herlufsholm    
19040308 fr 19/04 13:46 fr 19/04 Trollesmindehallen U12PC Grp D Borsholm 8 - 16 Søljan    
19041510 fr 19/04 14:10 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp A Hillerød HK 9 - 13 SV Fortuna ...brandenburg    
19041210 fr 19/04 14:10 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A Ystads IF 17 - 8 Næstved/Herlufsholm    
19040510 fr 19/04 14:10 fr 19/04 Grønnevang Skanseskolen U10PC Grp C Ålholm IF 4 - 16 CIK Håndbold    
19041610 fr 19/04 14:10 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A Ystad IF HF 16 - 19 Fredensborg 78    
19041710 fr 19/04 14:10 fr 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp B Hornbæk IF Håndbold 13 - 20 TMS Ringsted    
19041410 fr 19/04 14:10 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp B Fredensborg 78 12 - 6 HK Isefjord    
19041310 fr 19/04 14:10 fr 19/04 Sophienborg skole og hal U10PA Grp A SV Fortuna ...brandenburg 15 - 12 Team Helsinge Håndbold    
19041810 fr 19/04 14:12 fr 19/04 Kulsviergården U10DC Grp D Team Faxe Håndbold 18 - 9 Raklev    
19040108 fr 19/04 14:16 fr 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19D Grp A HK Lammefjorden 21 - 17 Hillerød HK    
19040208 fr 19/04 14:16 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14PA Grp A Greve Håndbold 12 - 13 Veneco Velo    
19040408 fr 19/04 14:16 fr 19/04 Grønnevang Jespersvej U14PB Grp A Hillerød HK 13 - 16 Lugi HF    
19040708 fr 19/04 14:16 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B Hornbæk IF Håndbold 16 - 16 HK Lammefjorden    
19041008 fr 19/04 14:16 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A Nykøbing FH 13 - 14 Ledøje-Smørum HK 2    
19040608 fr 19/04 14:16 fr 19/04 Ålholm skolen U14DA Grp A Slagelse Håndboldklub 13 - 19 Dalby G&IF    
19040309 fr 19/04 14:23 fr 19/04 Trollesmindehallen U12PC Grp D Slagelse Håndboldklub 13 - 10 STG / VALLØ    
19041511 fr 19/04 14:47 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp A Slagelse Håndboldklub 7 - 8 Team Faxe Håndbold    
19041211 fr 19/04 14:47 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A Hillerød HK 2 13 - 19 Hillerød HK 1    
19040511 fr 19/04 14:47 fr 19/04 Grønnevang Skanseskolen U10PC Grp C Slagelse Håndboldklub 10 - 3 Tjaldur    
19041611 fr 19/04 14:47 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A TMS Ringsted 9 - 9 HK Lammefjorden    
19041711 fr 19/04 14:47 fr 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp B STG / VALLØ 2 7 - 19 Bindslev-Tversted IF    
19041411 fr 19/04 14:47 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp B Bindslev-Tversted IF 13 - 10 Hundested Håndboldklub    
19041311 fr 19/04 14:47 fr 19/04 Sophienborg skole og hal U10PA Grp A Tjaldur 10 - 14 Hillerød HK    
19041811 fr 19/04 14:49 fr 19/04 Kulsviergården U10DC Grp D HUK 2 4 - 11 Holbæk Håndbold    
19040310 fr 19/04 15:00 fr 19/04 Trollesmindehallen U12DB Grp B Bindslev-Tversted IF 12 - 8 HK Isefjord    
19040109 fr 19/04 15:03 fr 19/04 Faxe Kondi hal 1 U14PC Grp D Veneco Velo 22 - 15 STG / VALLØ    
19040209 fr 19/04 15:03 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14PA Grp A SV Fortuna ...brandenburg 14 - 16 Hillerød HK    
19040409 fr 19/04 15:03 fr 19/04 Grønnevang Jespersvej U14PB Grp A VHC-Vidar 13 - 21 Jyderup HK    
19040709 fr 19/04 15:03 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B Raklev 8 - 10 Næstved/Herlufsholm    
19041009 fr 19/04 15:03 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A SH pigerne 1 25 - 14 Dalby G&IF 1    
19040609 fr 19/04 15:03 fr 19/04 Ålholm skolen U14DA Grp A Næstved/Herlufsholm 24 - 18 Hillerød HK    
19041512 fr 19/04 15:24 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp B TMS Ringsted 30 - 7 Stralsunder HV    
19041212 fr 19/04 15:24 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A Næstved/Herlufsholm 13 - 11 Team Helsinge Håndbold    
19040512 fr 19/04 15:24 fr 19/04 Grønnevang Skanseskolen U10PC Grp C CIK Håndbold 13 - 12 Ledøje-Smørum HK    
19041612 fr 19/04 15:24 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Raklev 9 - 10 Team Faxe Håndbold 2    
19041712 fr 19/04 15:24 fr 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp C Ledøje-Smørum HK 16 - 4 HK Isefjord    
19041412 fr 19/04 15:24 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C LUGI 3 17 - 9 Greve Håndbold    
19041312 fr 19/04 15:24 fr 19/04 Sophienborg skole og hal U10PA Grp A Team Helsinge Håndbold 16 - 9 Ledøje-Smørum HK    
19041812 fr 19/04 15:26 fr 19/04 Kulsviergården U10DC Grp A Næstved/Herlufsholm 5 - 9 FHH 90    
19040311 fr 19/04 15:37 fr 19/04 Trollesmindehallen U12DB Grp B Nykøbing FH 6 - 17 Leoni Pallamano Tortona    
19040110 fr 19/04 15:50 fr 19/04 Faxe Kondi hal 1 U14PC Grp D Hundested Håndboldklub 13 - 6 Ålholm IF 2    
19040210 fr 19/04 15:50 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14PA Grp A Slagelse Håndboldklub 22 - 13 Ledøje-Smørum HK    
19040410 fr 19/04 15:50 fr 19/04 Grønnevang Jespersvej U14PB Grp A Greve Håndbold 0 - 3 W Slagelse Håndboldklub    
19040710 fr 19/04 15:50 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B Holbæk Håndbold 15 - 13 CIK Håndbold    
19041010 fr 19/04 15:50 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A Greve Håndbold 11 - 12 Ledøje-Smørum HK 2    
19040610 fr 19/04 15:50 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp B Søljan 12 - 9 HK Lammefjorden 1    
19041513 fr 19/04 16:01 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp B Ledøje-Smørum HK 24 - 10 Team Helsinge Håndbold    
19041213 fr 19/04 16:01 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A TMS Ringsted 13 - 12 Ystads IF    
19040513 fr 19/04 16:01 fr 19/04 Grønnevang Skanseskolen U10PC Grp D STG / VALLØ 11 - 4 HIK    
19041613 fr 19/04 16:01 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Gentofte-Va...oldklub GVH 18 - 14 Dalby G&IF    
19041713 fr 19/04 16:01 fr 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp C Hundested Håndboldklub 0 - 12 HUK 1    
19041413 fr 19/04 16:01 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C SIF 9 - 14 Slagelse Håndboldklub    
19041313 fr 19/04 16:01 fr 19/04 Sophienborg skole og hal U10PB Grp A Næstved/Herlufsholm 12 - 13 Greve Håndbold    
19041813 fr 19/04 16:03 fr 19/04 Kulsviergården U10DC Grp A STG / VALLØ 1 5 - 16 HK Lammefjorden    
19040312 fr 19/04 16:14 fr 19/04 Trollesmindehallen U12DB Grp B VHC-Vidar 12 - 6 Team Faxe Håndbold 1    
19040111 fr 19/04 16:37 fr 19/04 Faxe Kondi hal 1 U14PC Grp D STG / VALLØ 18 - 16 HK Sirius    
19040211 fr 19/04 16:37 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14PA Grp A Veneco Velo 5 - 21 Næstved/Herlufsholm    
19040411 fr 19/04 16:37 fr 19/04 Grønnevang Jespersvej U14PB Grp A Lugi HF 17 - 20 Jyderup HK    
19040711 fr 19/04 16:37 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U16D Grp A Hillerød HK 19 - 16 Slagelse Håndboldklub    
19041011 fr 19/04 16:37 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A Dalby G&IF 1 23 - 10 HK Isefjord    
19040611 fr 19/04 16:37 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp B Næstved/Herlufsholm 14 - 6 Slagelse Håndboldklub    
19041514 fr 19/04 16:38 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PC Grp C H43 Lund HF 1 5 - 16 Dalby G&IF    
19040514 fr 19/04 16:38 fr 19/04 Grønnevang Skanseskolen U10PC Grp D Greve Håndbold 5 - 6 Hundested Håndboldklub    
19041614 fr 19/04 16:38 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Raklev 7 - 20 TMS Ringsted    
19041714 fr 19/04 16:38 fr 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp B Bindslev-Tversted IF 15 - 12 Hornbæk IF Håndbold    
19041414 fr 19/04 16:38 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C STG / VALLØ 11 - 8 Raklev    
19041314 fr 19/04 16:38 fr 19/04 Sophienborg skole og hal U10PB Grp A Raklev 10 - 14 Ålholm IF    
19041814 fr 19/04 16:40 fr 19/04 Kulsviergården U10DC Grp D Holbæk Håndbold 7 - 11 Team Faxe Håndbold    
19040313 fr 19/04 16:51 fr 19/04 Trollesmindehallen U12DB Grp B Nykøbing FH 5 - 17 Bindslev-Tversted IF    
19041515 fr 19/04 17:15 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PC Grp C Ålholm IF 14 - 13 KGF-Vipperød    
19040515 fr 19/04 17:15 fr 19/04 Grønnevang Skanseskolen U10PC Grp D HIK 9 - 5 Holbæk Håndbold    
19041615 fr 19/04 17:15 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Dalby G&IF 11 - 13 HK Lammefjorden    
19041715 fr 19/04 17:15 fr 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp B TMS Ringsted 18 - 7 STG / VALLØ 2    
19041415 fr 19/04 17:15 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C SIF 13 - 24 LUGI 3    
19041315 fr 19/04 17:15 fr 19/04 Sophienborg skole og hal U9P Grp A Hillerød HK 2 5 - 6 Hillerød HK 1    
19041815 fr 19/04 17:17 fr 19/04 Kulsviergården U10DC Grp D Raklev 17 - 7 HUK 2    
19040112 fr 19/04 17:24 fr 19/04 Faxe Kondi hal 1 U14PC Grp D Ålholm IF 2 13 - 13 Veneco Velo    
19040212 fr 19/04 17:24 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14PA Grp A Hillerød HK 16 - 15 Slagelse Håndboldklub    
19040412 fr 19/04 17:24 fr 19/04 Grønnevang Jespersvej U14PB Grp A Slagelse Håndboldklub 16 - 15 Hillerød HK    
19040712 fr 19/04 17:24 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U16D Grp A Københavns ...oldklub KH1 11 - 24 Team Haslev Håndbold    
19041012 fr 19/04 17:24 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A Nykøbing FH 13 - 34 SH pigerne 1    
19040612 fr 19/04 17:24 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp B HK Lammefjorden 1 12 - 10 Ålholm IF 1    
19040314 fr 19/04 17:28 fr 19/04 Trollesmindehallen U12DB Grp B Team Faxe Håndbold 1 14 - 11 HK Isefjord    
19041516 fr 19/04 17:52 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PC Grp C Dalby G&IF 10 - 4 IF Frem Bjæverskov