Dette er resultatet fra Hillerød Påske Cup 2019. Se de seneste resultater fra Hillerød Påske Cup 2020 her.

Greve Håndbold

Import into your calendar
Show referees
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold    
18040201 to 18/04 19:09 to 18/04 Faxe Kondi hal 2 U19P Grp B Hillerød HK 2 14 - 20 Greve Håndbold    
18040301 to 18/04 19:17 to 18/04 Trollesmindehallen U14PA Grp A Slagelse Håndboldklub 16 - 19 Greve Håndbold    
19041600 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A Tjaldur 13 - 16 Greve Håndbold    
19040200 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U19P Grp B Greve Håndbold 13 - 28 Slagelse Håndboldklub    
19040701 fr 19/04 08:47 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Greve Håndbold 11 - 18 Team Faxe Håndbold 1    
19041603 fr 19/04 09:51 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A Greve Håndbold 21 - 15 Hillerød HK    
19040704 fr 19/04 11:08 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Ledøje-Smørum HK 24 - 12 Greve Håndbold    
19040204 fr 19/04 11:08 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U19P Grp B Københavns håndboldklub 23 - 24 Greve Håndbold    
19041607 fr 19/04 12:19 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A Greve Håndbold 9 - 12 Ystad IF HF    
19041007 fr 19/04 13:29 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A HK Isefjord 7 - 13 Greve Håndbold    
19041609 fr 19/04 13:33 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A LUGI HF 1 15 - 12 Greve Håndbold    
19040208 fr 19/04 14:16 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14PA Grp A Greve Håndbold 12 - 13 Veneco Velo    
19041412 fr 19/04 15:24 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C LUGI 3 17 - 9 Greve Håndbold    
19041010 fr 19/04 15:50 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A Greve Håndbold 11 - 12 Ledøje-Smørum HK 2    
19040410 fr 19/04 15:50 fr 19/04 Grønnevang Jespervej U14PB Grp A Greve Håndbold 0 - 3 W Slagelse Håndboldklub    
19041313 fr 19/04 16:01 fr 19/04 Sophienborg skole U10PB Grp A Næstved/Herlufsholm 12 - 13 Greve Håndbold    
19040514 fr 19/04 16:38 fr 19/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp D Greve Håndbold 5 - 6 Hundested Håndboldklub    
19041416 fr 19/04 17:52 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C Raklev 13 - 14 Greve Håndbold    
19041316 fr 19/04 17:52 fr 19/04 Sophienborg skole U10PB Grp A Greve Håndbold 8 - 7 Raklev    
19040413 fr 19/04 18:11 fr 19/04 Grønnevang Jespervej U14PB Grp A VHC-Vidar 3 - 0 W Greve Håndbold    
19040213 fr 19/04 18:11 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14PA Grp A Greve Håndbold 19 - 23 SV Fortuna ...brandenburg    
19040517 fr 19/04 18:29 fr 19/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp D Holbæk Håndbold 5 - 2 Greve Håndbold    
20041301 lø 20/04 08:37 lø 20/04 Sophienborg skole U10PB Grp A Ålholm IF 16 - 12 Greve Håndbold    
20041001 lø 20/04 08:47 lø 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A Nykøbing FH 13 - 23 Greve Håndbold    
20041402 lø 20/04 09:14 lø 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C STG / VALLØ 11 - 11 Greve Håndbold    
20040103 lø 20/04 10:21 lø 20/04 Faxe Kondi hal 1 U14PA Grp A Næstved/Herlufsholm 18 - 18 Greve Håndbold    
20041404 lø 20/04 10:28 lø 20/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C Greve Håndbold 16 - 13 SIF    
20041606 lø 20/04 11:42 lø 20/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A Greve Håndbold 11 - 17 TMS Ringsted    
20041005 lø 20/04 11:55 lø 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A Greve Håndbold 10 - 24 SH pigerne 1    
20040507 lø 20/04 12:19 lø 20/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp D Greve Håndbold 8 - 2 HIK    
20040106 lø 20/04 12:42 lø 20/04 Faxe Kondi hal 1 U19P 1-2. plads Semifinal Hillerød HK 1 18 - 17 Greve Håndbold    
20040406 lø 20/04 12:42 lø 20/04 Grønnevang Jespervej U14PB Grp A Greve Håndbold 0 - 3 W Hillerød HK    
20040509 lø 20/04 13:33 lø 20/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp D STG / VALLØ 18 - 0 Greve Håndbold    
20041609 lø 20/04 13:33 lø 20/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A Fredensborg 78 7 - 6 Greve Håndbold    
20040708 lø 20/04 14:17 lø 20/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Greve Håndbold 18 - 23 Raklev    
20040409 lø 20/04 15:03 lø 20/04 Grønnevang Jespervej U14PB Grp A Lugi HF 3 - 0 W Greve Håndbold    
20041612 lø 20/04 15:24 lø 20/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A TMS Ringsted 16 - 6 Greve Håndbold    
20040110 lø 20/04 15:50 lø 20/04 Faxe Kondi hal 1 U14PA Grp A Hillerød HK 14 - 15 Greve Håndbold    
20040710 lø 20/04 15:51 lø 20/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Tjaldur 15 - 9 Greve Håndbold    
20041815 lø 20/04 17:15 lø 20/04 Kulsviergården U10PB Slutspil Semifinal VHC-Vidar 10 - 8 Greve Håndbold    
20041616 lø 20/04 17:52 lø 20/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A Greve Håndbold 22 - 12 Næstved/Herlufsholm    
20040215 lø 20/04 18:55 lø 20/04 Faxe Kondi hal 2 U19P 3-4. plads 3-4 Greve Håndbold 17 - 18 Lynge-Broby    
21041300 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Sophienborg skole U12DC Grp C Greve Håndbold 9 - 16 Slagelse Håndboldklub    
21041001 sø 21/04 08:37 sø 21/04 Skævinge Skole og hal U14PB Grp A Greve Håndbold 0 - 3 W Jyderup HK    
21040303 sø 21/04 09:51 sø 21/04 Trollesmindehallen U14PC Placeringskamp 19-20 Greve Håndbold 12 - 14 HK Sirius    
21040703 sø 21/04 10:11 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U16P Grp A Greve Håndbold 11 - 11 Dalby G&IF 1    
21041003 sø 21/04 10:11 sø 21/04 Skævinge Skole og hal U14PA Grp A Greve Håndbold 11 - 17 Ledøje-Smørum HK    
21041404 sø 21/04 10:28 sø 21/04 Ravnsholthallen U12DA Grp A Greve Håndbold 18 - 15 Slagelse Håndboldklub    
21041207 sø 21/04 12:19 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U10PB Slutspil Bronzekamp Greve Håndbold 12 - 11 Ålholm IF    
21040106 sø 21/04 12:40 sø 21/04 Faxe Kondi hal 1 U12DA Slutspil Final TMS Ringsted 15 - 8 Greve Håndbold    
21041808 sø 21/04 12:56 sø 21/04 Kulsviergården U10PC 17.-18. Plads 15-16 Tjaldur 3 - 10 Greve Håndbold    
21040307 sø 21/04 12:59 sø 21/04 Trollesmindehallen U12PB 9. Plads 9-10 Åhus Handboll 16 - 12 Greve Håndbold    
21040309 sø 21/04 14:13 sø 21/04 Trollesmindehallen U12PB 10.-11. Plads 10-11 Greve Håndbold 16 - 13 Borsholm    
City Bakery Frederiksborgcenter Københavns Bustrafik Rema1000 JOMA