Seneste resultat

Hillerød Påske Cup 2019 begynder
Slut
18/4
19/4
20/4
21/4

Finals

Show referees
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold    
21040104 sø 21/04 11:10 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U9D Slutspil Final Hillerød HK 1 13 - 8 TMS Ringsted 1    
21040105 sø 21/04 11:55 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U10DA Slutspil Final Hillerød HK 1 15 - 14 Hillerød HK 2    
21040202 sø 21/04 09:30 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U10DB 1-2. plads Final HK Sirius 12 - 13 Raklev    
21040200 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U10DC Slutspil Final FHH 90 8 - 12 Ledøje-Smørum HK    
21040106 sø 21/04 12:40 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U12DA Slutspil Final TMS Ringsted 15 - 8 Greve Håndbold    
21040206 sø 21/04 12:40 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U12DB Slutspil Final TMS Ringsted 13 - 14 Leoni Pallamano Tortona    
21040209 sø 21/04 15:15 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U12DC Slutspil Final Borsholm 11 - 10 Slagelse Håndboldklub    
21040108 sø 21/04 14:20 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U14DA Slutspil Final Dalby G&IF 23 - 28 KH/BK Ydun    
21040102 sø 21/04 09:30 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U14DB Slutspil Final OV Helsingborg 18 - 11 HØJ Håndbold    
21040203 sø 21/04 10:15 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U14DC Slutspil Final Raklev 13 - 12 HK Lammefjorden    
21040110 sø 21/04 16:10 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U16D Slutspil Final Team Haslev Håndbold 21 - 17 Københavns ...oldklub KH1    
21040100 sø 21/04 08:00 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U9P Slutspil Final Hillerød HK 2 5 - 4 Ålholm IF    
21040103 sø 21/04 10:25 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U10PA Slutspil Final SV Fortuna ...brandenburg 9 - 10 Team Helsinge Håndbold    
21040201 sø 21/04 08:45 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U10PB Slutspil Final VHC-Vidar 8 - 7 Fredensborg 78    
21040204 sø 21/04 11:10 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U10PC Slutspil Final Team Faxe Håndbold 13 - 5 Dalby G&IF    
21040101 sø 21/04 08:45 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U12PA Slutspil Final Ledøje-Smørum HK 11 - 15 TMS Ringsted    
21040210 sø 21/04 16:00 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U12PB Finale Final Raklev 9 - 16 TMS Ringsted    
21040205 sø 21/04 11:55 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U12PC Slutspil Final Søljan 10 - 12 BSH balleru...de håndbold    
21040107 sø 21/04 13:25 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U14PA Slutspil Final Næstved/Herlufsholm 19 - 14 SV Fortuna ...brandenburg    
21040207 sø 21/04 13:25 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U14PB Slutspil Final Jyderup HK 15 - 11 Holbæk Håndbold    
21040208 sø 21/04 14:20 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U14PC Slutspil Final Team Faxe Håndbold 1 12 - 14 Søljan    
21040109 sø 21/04 15:15 sø 21/04 FrederiksborgCenter hal 1 U16P A-Slutspil Final Ledøje-Smørum HK 1 13 - 16 SH pigerne 1    
20040113 lø 20/04 18:35 lø 20/04 FrederiksborgCenter hal 1 U19D Slutspil Final Næstved/Herlufsholm 15 - 16 Hillerød Hangovers    
20040112 lø 20/04 17:40 lø 20/04 FrederiksborgCenter hal 1 U19P 1-2. plads Final Hillerød HK 1 19 - 16 Slagelse Håndboldklub    
Show referees
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold    
21040211 sø 21/04 16:45 sø 21/04 Frederiksborgcenter hal 2 U16P B-Slutspil Final Holbæk Håndbold 3 - 20 Dalby G&IF 1    
21040309 sø 21/04 14:13 sø 21/04 Trollesmindehallen U12PB 10.-11. Plads 10-11 Greve Håndbold 16 - 13 Borsholm    
21041210 sø 21/04 14:10 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U12PA Placeringskampe 5-6 Team Faxe Håndbold 8 - 11 Slagelse Håndboldklub    
21041309 sø 21/04 14:10 sø 21/04 Sophienborg skole og hal U12PB 5.-6. Plads 5-6 Næstved/Herlufsholm 11 - 9 Fredensborg 78    
21040408 sø 21/04 14:06 sø 21/04 Grønnevang Jespersvej U14DB 5-8. plads 5-6 BK Ydun 16 - 19 Næstved/Herlufsholm    
21040608 sø 21/04 14:06 sø 21/04 Ålholm skolen U14PC Placeringskamp 11-12 Tjaldur 0 - 3 W Ålholm IF 1    
21040708 sø 21/04 14:06 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U16D 4.-5. Plads 4-5 Slagelse Håndboldklub 23 - 19 SIF    
21041008 sø 21/04 14:06 sø 21/04 Skævinge Skole og hal U14DC 5.-6. Plads 5-6 Dalby G&IF 20 - 25 HK Isefjord    
21040308 sø 21/04 13:36 sø 21/04 Trollesmindehallen U12PB 7.-8. Plads 7-8 Ledøje-Smørum HK 17 - 11 Ystad IF HF    
21040509 sø 21/04 13:33 sø 21/04 Grønnevang Skanseskolen U10PB 8.-9. Plads 8-9 HIK 7 - 5 Helsingør Håndboldklub    
21041209 sø 21/04 13:33 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U10DC 13.-16 Plads 15-16 STG / VALLØ 1 7 - 0 Hundested Håndboldklub    
21041308 sø 21/04 13:33 sø 21/04 Sophienborg skole og hal U10DC 9.-12. Plads 11-12 Næstved/Herlufsholm 13 - 2 HK Isefjord    
21041409 sø 21/04 13:33 sø 21/04 Ravnsholthallen U12PB 3.-4. Plads 3-4 LUGI HF 2 20 - 17 LUGI HF 1    
21041809 sø 21/04 13:33 sø 21/04 Kulsviergården U10DB 3-4. plads 3-4 Hillerød HK 6 - 7 Ålholm IF    
21040407 sø 21/04 13:19 sø 21/04 Grønnevang Jespersvej U14PC Placeringskamp 13-14 Næstved/Herlufsholm 11 - 12 Ledøje-Smørum HK    
21040707 sø 21/04 13:19 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U14DB 5-8. plads 7-8 VHC-Vidar 17 - 13 KH/BK Ydun    
21041007 sø 21/04 13:19 sø 21/04 Skævinge Skole og hal U14PC Placeringskamp 9-10 Københavns ...oldklub KH1 15 - 11 Veneco Velo    
21040307 sø 21/04 12:59 sø 21/04 Trollesmindehallen U12PB 9. Plads 9-10 Åhus Handboll 16 - 12 Greve Håndbold    
21040508 sø 21/04 12:56 sø 21/04 Grønnevang Skanseskolen U10DB 7-8. plads 7-8 Dalby G&IF 7 - 11 VHC-Vidar    
21041208 sø 21/04 12:56 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U10DC 5.-8. Plads 5-6 HK Lammefjorden 5 - 8 HUK 1    
21041307 sø 21/04 12:56 sø 21/04 Sophienborg skole og hal U10DC 9.-12. Plads 9-10 Raklev 15 - 14 Hornbæk IF Håndbold    
21041408 sø 21/04 12:56 sø 21/04 Ravnsholthallen U12PC Placeringskamp 13-14 Tjaldur 7 - 5 Team Faxe Håndbold    
21041808 sø 21/04 12:56 sø 21/04 Kulsviergården U10PC 17.-18. Plads 15-16 Tjaldur 3 - 10 Greve Håndbold    
21040406 sø 21/04 12:32 sø 21/04 Grønnevang Jespersvej U14DB Slutspil Bronze match Raklev 23 - 18 Nykøbing FH    
21040706 sø 21/04 12:32 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U14PC Placeringskamp 15-16 HK Lammefjorden 2 17 - 23 STG / VALLØ    
21041006 sø 21/04 12:32 sø 21/04 Skævinge Skole og hal U14PC Placeringskamp 7-8 HK Lammefjorden 1 9 - 10 Ålholm IF 2    
21040507 sø 21/04 12:19 sø 21/04 Grønnevang Skanseskolen U10PB 7. Plads 7-8 Raklev 9 - 8 HIK    
21041207 sø 21/04 12:19 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U10PB Slutspil Bronze match Greve Håndbold 12 - 11 Ålholm IF    
21041306 sø 21/04 12:19 sø 21/04 Sophienborg skole og hal U10DC 13.-16 Plads 13-14 HUK 2 10 - 11 STG / VALLØ 2    
21041407 sø 21/04 12:19 sø 21/04 Ravnsholthallen U12PC Placeringskamp 11-12 Næstved/Herlufsholm 13 - 15 H43 Lund HF 1    
21041807 sø 21/04 12:19 sø 21/04 Kulsviergården U10PC 13.-16. Plads 13.-16. Plads Bindslev-Tversted IF 1 - 6 Hundested Håndboldklub    
21040306 sø 21/04 12:12 sø 21/04 Trollesmindehallen U14DC 8.-9. Plads 8-9 Team Klaksvík 0 - 3 W Bindslev-Tversted IF    
21040405 sø 21/04 11:45 sø 21/04 Grønnevang Jespersvej U14DA Slutspil Semifinal KH/BK Ydun 22 - 21 Næstved/Herlufsholm    
21040605 sø 21/04 11:45 sø 21/04 Ålholm skolen U16P Grp B Holbæk Håndbold 9 - 16 Ledøje-Smørum HK 1    
21040705 sø 21/04 11:45 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U14DA 4.-5. Plads 4-5 Slagelse Håndboldklub 12 - 11 Hillerød HK    
21041005 sø 21/04 11:45 sø 21/04 Skævinge Skole og hal U16D Slutspil Semifinal Hillerød HK 11 - 17 Københavns ...oldklub KH1    
21040506 sø 21/04 11:42 sø 21/04 Grønnevang Skanseskolen U10PA 4.-5. Plads 4-5 Ledøje-Smørum HK 3 - 0 W Tjaldur    
21041206 sø 21/04 11:42 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB 5-6. plads 5-6 Slagelse Håndboldklub 13 - 12 Tjaldur    
21041305 sø 21/04 11:42 sø 21/04 Sophienborg skole og hal U10DC 5.-8. Plads 7-8 Holbæk Håndbold 8 - 9 TMS Ringsted    
21041406 sø 21/04 11:42 sø 21/04 Ravnsholthallen U12PA Placeringskampe 7-8 Stralsunder HV 8 - 19 Team Helsinge Håndbold    
21041506 sø 21/04 11:42 sø 21/04 Allerød Gymnasium U12PC Placeringskamp 19-20 Nykøbing FH 3 - 0 W Fuglede IF    
21041806 sø 21/04 11:42 sø 21/04 Kulsviergården U10PC 13.-16. Plads 13.-16. Plads Slagelse Håndboldklub 15 - 1 VHC-Vidar    
City Bakery Frederiksborgcenter Københavns Bustrafik Rema1000 JOMA