Boys U9


Finale slutspil

Games - Finale slutspil

Show referees
  Nbr Time Arena Round Home team Result  Away team    
16040311 Sat 16/04 14:48 Sat 16/04 Coop 365 discount Arena (Trollesmindehallen) Semi final HØJ 3 14 - 24 Team Helsinge Håndbold    
16040315 Sat 16/04 17:16 Sat 16/04 Coop 365 discount Arena (Trollesmindehallen) Semi final Rødovre Håndboldklub 2 17 - 21 Hillerød Håndboldklub    
17040201 Sun 17/04 08:55 Sun 17/04 Faxe Kondi hal 2 Final Hillerød Håndboldklub 14 - 36 Team Helsinge Håndbold    
17040305 Sun 17/04 11:05 Sun 17/04 Coop 365 discount Arena (Trollesmindehallen) Bronze match Rødovre Håndboldklub 2 13 - 17 HØJ 3    
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public

Placering 5-8

Games - Placering 5-8

Show referees
  Nbr Time Arena Round Home team Result  Away team    
16040310 Sat 16/04 14:11 Sat 16/04 Coop 365 discount Arena (Trollesmindehallen) 5-8 Rødovre Håndboldklub 1 10 - 16 Københavns Håndboldklub 2    
16040314 Sat 16/04 16:39 Sat 16/04 Coop 365 discount Arena (Trollesmindehallen) 5-8 HØJ 1 16 - 19 HØJ 2    
17040306 Sun 17/04 11:42 Sun 17/04 Coop 365 discount Arena (Trollesmindehallen) 5-6 HØJ 2 16 - 17 Københavns Håndboldklub 2    
17040307 Sun 17/04 12:19 Sun 17/04 Coop 365 discount Arena (Trollesmindehallen) 7-8 HØJ 1 25 - 10 Rødovre Håndboldklub 1    
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public

Placering 9-12

Games - Placering 9-12

Show referees
  Nbr Time Arena Round Home team Result  Away team    
16040309 Sat 16/04 13:34 Sat 16/04 Coop 365 discount Arena (Trollesmindehallen) 9-12 Borsholm Håndbold Mix 18 - 22 STG/Vallø    
16040313 Sat 16/04 16:02 Sat 16/04 Coop 365 discount Arena (Trollesmindehallen) 9-12 HK Lammefjorden 14 - 8 Rødovre Håndboldklub 3    
17040308 Sun 17/04 12:56 Sun 17/04 Coop 365 discount Arena (Trollesmindehallen) 9-10 HK Lammefjorden 28 - 7 STG/Vallø    
17040309 Sun 17/04 13:33 Sun 17/04 Coop 365 discount Arena (Trollesmindehallen) 11-12 Rødovre Håndboldklub 3 26 - 4 Borsholm Håndbold Mix    
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public

Placering 13-16

Games - Placering 13-16

Show referees
  Nbr Time Arena Round Home team Result  Away team    
16040308 Sat 16/04 12:57 Sat 16/04 Coop 365 discount Arena (Trollesmindehallen) 13-16 Ballerup Håndbold Club 11 - 2 Sierslev hk    
16040312 Sat 16/04 15:25 Sat 16/04 Coop 365 discount Arena (Trollesmindehallen) 13-16 Københavns Håndboldklub 1 16 - 13 Jersie Håndboldklub    
17041307 Sun 17/04 12:19 Sun 17/04 Sophienborg skole 13-14 Københavns Håndboldklub 1 15 - 14 Ballerup Håndbold Club    
17041308 Sun 17/04 12:56 Sun 17/04 Sophienborg skole 15-16 Jersie Håndboldklub 21 - 11 Sierslev hk    
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public

View all the games in a table