List of registered teams

Club Team name Category
AB Håndbold Girls U11A
AB Håndbold Girls U13C
Ballerup Håndbold Club Boys U9
Ballerup Håndbold Club Girls U9
Ballerup Håndbold Club Girls U11C
BK Ydun BK Ydun Girls U13C
Borsholm Håndbold Mix Boys U9
Borsholm Håndbold Boys U13C
Borsholm Håndbold (Borsholm/Helsingør 1) Boys U15B
Borsholm Håndbold (Borsholm/Helsingør 2) Boys U15C
Borsholm Håndbold Girls U15C
BTI-Håndbold Boys U15B
BTI-Håndbold Boys U15C
BTI-Håndbold Girls U11C
BTI-Håndbold Girls U13C
Dalby Boys U13B
Dalby Boys U15B
Dalby Girls U13B
Dalby Girls U13C
Dalby Girls U15C
Dalby Girls U15C
Gilleleje Håndbold Klub Girls U13C
Helsingør Håndbold Boys U13A
Helsingør Håndbold Girls U11B
Hillerød Håndboldklub Boys U9
Hillerød Håndboldklub Boys U11A
Hillerød Håndboldklub Boys U11B
Hillerød Håndboldklub Boys U13A
Hillerød Håndboldklub Boys U13A
Hillerød Håndboldklub Boys U13B
Hillerød Håndboldklub Boys U13B
Hillerød Håndboldklub Boys U15A
Hillerød Håndboldklub Boys U15B
Hillerød Håndboldklub Boys U17
Hillerød Håndboldklub Boys U17
Hillerød Håndboldklub Girls U9
Hillerød Håndboldklub Girls U11A
Hillerød Håndboldklub Girls U11B
Hillerød Håndboldklub Girls U11C
Hillerød Håndboldklub Girls U13A
Hillerød Håndboldklub Girls U13A
Hillerød Håndboldklub Girls U13B
Hillerød Håndboldklub Girls U15A
Hillerød Håndboldklub Girls U15B
HK Lammefjorden HK Lammefjorden Boys U9
HK Lammefjorden HK Lammefjorden Boys U11C
HK Lammefjorden HK Lammefjorden Boys U13C
HK Lammefjorden HK Lammefjorden Boys U15B
HK Lammefjorden HK Lammefjorden Boys U17
HK Lammefjorden 1 HK Lammefjorden Girls U11C
HK Lammefjorden Girls U11C
Hundested Håndboldklub Boys U13B
Hundested Håndboldklub Girls U13C
HØJ Boys U9
HØJ Boys U9
HØJ Boys U9
HØJ Boys U11B
HØJ Boys U11B
HØJ Boys U11C
HØJ Girls U9
HØJ Girls U9
HØJ Girls U11B
HØJ Girls U11B
HØJ Girls U11C
Jersie Håndboldklub Boys U9
Jersie Håndboldklub Boys U11B
Jersie Håndboldklub Girls U13B
Jersie Håndboldklub Girls U15C
Korsør/Tårnborg Korsør/Tårnborg Girls U11B
Korsør/Tårnborg Korsør/Tårnborg Girls U13A
Korsør/Tårnborg Korsør/Tårnborg Girls U13B
Korsør/Tårnborg Korsør/Tårnborg Girls U15B
Københavns håndboldklub Boys U9
Københavns håndboldklub Boys U9
Københavns håndboldklub Boys U11B
Københavns håndboldklub Boys U13A
Københavns håndboldklub Boys U15B
Københavns håndboldklub Boys U17
Københavns håndboldklub Girls U9
Københavns håndboldklub Girls U11A
Københavns håndboldklub Girls U11B
Københavns håndboldklub Girls U13B
Københavns håndboldklub Girls U15B
Københavns håndboldklub Girls U15C
Københavns håndboldklub Girls U17
Køge Boys U11A
Køge Boys U11B
Køge Håndbold Girls U11B
Køge Håndbold Girls U11C
Køge Håndbold Girls U13A
Køge Håndbold Girls U13B
Ledøje-Smørum Håndbold Girls U13A
Nakskov Håndboldklub Girls U15B
NFH NFH Boys U11B
NFH NFH Boys U11C
NFH Boys U13B
NFH Boys U13C
NFH Boys U15B
NFH Boys U17
NFH Girls U15A
Nordfalster Sportsklub Boys U13B
Nordfalster Sportsklub Girls U11B
Nykøbing F. Haandboldklub Girls U11B
Nykøbing F. Haandboldklub Girls U11C
Nykøbing Falster (NFH) Girls U17
Nykøbing Falster håndboldklub Girls U13A
Nykøbing Falster håndboldklub Girls U13B
Nykøbing Falster håndboldklub Girls U13C
Næstved Herlufsholm Håndbold Boys U11A
Næstved Herlufsholm Håndbold Boys U11C
Næstved Herlufsholm Håndbold Boys U13C
Næstved Herlufsholm Håndbold Boys U15B
Næstved Herlufsholm Håndbold Boys U15B
Næstved Herlufsholm Håndbold Girls U11B
Næstved Herlufsholm Håndbold Girls U11C
Næstved Herlufsholm Håndbold Girls U13B
Næstved Herlufsholm Håndbold Girls U13C
Næstved Herlufsholm Håndbold Girls U15A
Næstved Herlufsholm Håndbold Girls U15C
Raklev Boys U11B
Raklev Boys U11C
Raklev Boys U13A
Raklev HF Kalundborg Boys U15B
Raklev HF Kalundborg Boys U17
Raklev Girls U9
Raklev Girls U9
Raklev Girls U11A
Raklev Girls U11B
Raklev Girls U13B
Raklev Girls U13C
Raklev Girls U17
Rødovre HK Boys U11B
Rødovre HK Boys U11C
Rødovre Håndbold Girls U11A
Rødovre Håndbold Girls U11B
Rødovre Håndbold Girls U11C
Rødovre Håndboldklub Boys U9
Rødovre Håndboldklub Boys U9
Rødovre Håndboldklub Boys U9
Rørby/Værslev IF Boys U11B
Rørby/Værslev IF Girls U13C
Rørby Værslev Girls U15C
Sierslev hk Boys U9
Sierslev hk Boys U13C
Sierslev hk Girls U11C
Sierslev hk Girls U13C
Skovlunde Håndbold Boys U13A
Slagelse håndboldklub Boys U13A
Slagelse håndboldklub Boys U15A
Slagelse håndboldklub Girls U11A
Slagelse håndboldklub Girls U13B
Slagelse håndboldklub Girls U15B
SSS kilden Girls U11C
STG/Vallø Boys U9
STG/Vallø Boys U11B
STG/Vallø Boys U13C
STG/Vallø Boys U15C
STG/Vallø Boys U15C
STG/Vallø Girls U11C
STG/Vallø Girls U11C
STG/Vallø Girls U13B
Stralsunder HVe.V. Girls U13A
Stralsunder HVe.V. Girls U15A
Stralsunder HV e.V. Boys U15A
Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016 Boys U13B
Team Arresø Håndbold Boys U13B
Team Faxe Håndbold Boys U11C
Team Faxe Håndbold Boys U13A
Team Faxe Håndbold Boys U15A
Team Faxe Håndbold Boys U15B
Team Faxe Håndbold Ok Girls U11B
Team Faxe Håndbold Girls U11C
Team Faxe Håndbold Girls U13B
Team Faxe Håndbold Girls U15A
Team Faxe Håndbold Girls U15C
Team Helsinge Håndbold Boys U9
Team Helsinge Håndbold Girls U9
Tjaldur Boys U13C
Tjaldur Girls U11B
Tjaldur Girls U13B
Tjaldur Girls U15B
Tuse if håndbold Boys U11B
Tuse if håndbold Boys U13C
Tuse if håndbold Boys U15C
VHC Vidar Boys U15B
Virum Girls U13A
Virum Girls U13B
Ystads IF Ystads IF HF 1 Boys U11A
Ystads IF Ystads IF HF 2 Boys U11B
Ystads IF Blå Boys U13A
Ystads IF Vit Boys U13A
Ystads IF Vit Girls U13B
Ystads IF Blå Girls U13B
Ålholm IF Boys U11C
Ålholm IF Girls U9
Ålholm IF Girls U15C