List of registered teams

Club Team name Category
Bindslev-Tversted IF Boys U10C
Bindslev-Tversted IF Boys U12B
Bindslev-Tversted IF Boys U12C
Bindslev-Tversted IF Boys U14C
Bindslev-Tversted IF Girls U10C
Bindslev-Tversted IF Girls U16
Bindslev-Tversted IF Girls U19
BK Ydun Boys U14B
Borsholm Boys U12C
Borsholm Girls U12B
Borsholm Girls U12C
Borup IF Girls U10C
BSH ballerup skovlunde håndbold Girls U12C
CIK Håndbold Girls U10C
CIK Håndbold Girls U14B
Dalby G&IF Boys U10B
Dalby G&IF Boys U12B
Dalby G&IF Boys U14A
Dalby G&IF Boys U14C
Dalby G&IF Girls U10C
Dalby G&IF Girls U12C
Dalby G&IF Girls U14C
Dalby G&IF Girls U16
Dalby G&IF Girls U16
FHH 90 Boys U10C
Fredensborg 78 Boys U12C
Fredensborg 78 Girls U10B
Fredensborg 78 Girls U12B
Fuglede IF Boys U12C
Fuglede IF Girls U12C
Gentofte-Vangede Håndboldklub GVH Boys U12B
Greve Håndbold Boys U12A
Greve Håndbold Boys U12C
Greve Håndbold Girls U10B
Greve Håndbold Girls U10C
Greve Håndbold Girls U12B
Greve Håndbold Girls U14A
Greve Håndbold Girls U14B
Greve Håndbold Girls U14C
Greve Håndbold Girls U16
Greve Håndbold Girls U19
H43 Lund HF Girls U12C
H43 Lund HF Girls U12C
Helsingør Håndboldklub Girls U10B
Helsingør Håndboldklub Girls U10C
HIK Girls U10B
HIK Girls U10C
Hillerød Hangovers Boys U19
Hillerød HK Boys U9
Hillerød HK Boys U9
Hillerød HK Boys U9
Hillerød HK Boys U10A
Hillerød HK Boys U10A
Hillerød HK Boys U10B
Hillerød HK Boys U12A
Hillerød HK Boys U12C
Hillerød HK Boys U14A
Hillerød HK Boys U16
Hillerød HK Boys U19
Hillerød HK Girls U9
Hillerød HK Girls U9
Hillerød HK Girls U10A
Hillerød HK Girls U10C
Hillerød HK Girls U12A
Hillerød HK Girls U12C
Hillerød HK Girls U14A
Hillerød HK Girls U14B
Hillerød HK Girls U16
Hillerød HK Girls U19
Hillerød HK Girls U19
HK Isefjord Boys U10C
HK Isefjord Boys U12B
HK Isefjord Boys U12C
HK Isefjord Boys U14C
HK Isefjord Girls U16
HK Lammefjorden Boys U10C
HK Lammefjorden Boys U12B
HK Lammefjorden Boys U14C
HK Lammefjorden Boys U19
HK Lammefjorden Girls U14B
HK Lammefjorden Girls U14C
HK Lammefjorden Girls U14C
HK Sirius Boys U10B
HK Sirius Girls U14C
Holbæk Håndbold Boys U10C
Holbæk Håndbold Girls U10B
Holbæk Håndbold Girls U10C
Holbæk Håndbold Girls U14B
Holbæk Håndbold Girls U16
Hornbæk IF Håndbold Boys U10C
Hornbæk IF Håndbold Girls U12C
Hornbæk IF Håndbold Girls U14B
HUK Boys U10C
HUK Boys U10C
Hundested Håndboldklub Boys U10C
Hundested Håndboldklub Boys U12C
Hundested Håndboldklub Girls U10C
Hundested Håndboldklub Girls U14C
HØJ Håndbold Boys U14B
IF Frem Bjæverskov Girls U12C
Jyderup HK Girls U14B
KGF-Vipperød Girls U12C
KH/BK Ydun Boys U14A
KH/BK Ydun Boys U14B
Københavns Håndboldklub KH1 Boys U16
Københavns Håndboldklub KH1 Girls U14C
Københavns Håndboldklub Girls U19
Ledøje-Smørum HK Boys U10C
Ledøje-Smørum HK Girls U10A
Ledøje-Smørum HK Girls U10C
Ledøje-Smørum HK Girls U12A
Ledøje-Smørum HK Girls U12B
Ledøje-Smørum HK Girls U14A
Ledøje-Smørum HK Girls U14C
Ledøje-Smørum HK Girls U16
Ledøje-Smørum HK Girls U16
Leoni Pallamano Tortona Boys U12B
LUGI Boys U12C
LUGI Boys U12C
LUGI Boys U12C
Lugi HF Girls U12B
Lugi HF Girls U12B
Lugi HF Girls U14B
Lynge-Broby Girls U19
Lynge-Uggeløse IF Girls U14C
Nykøbing FH Boys U12B
Nykøbing FH Boys U14B
Nykøbing FH Girls U12C
Nykøbing FH Girls U16
Næstved/Herlufsholm Boys U10A
Næstved/Herlufsholm Boys U10C
Næstved/Herlufsholm Boys U12A
Næstved/Herlufsholm Boys U12C
Næstved/Herlufsholm Boys U14A
Næstved/Herlufsholm Boys U14B
Næstved/Herlufsholm Boys U19
Næstved/Herlufsholm Girls U10B
Næstved/Herlufsholm Girls U12B
Næstved/Herlufsholm Girls U12C
Næstved/Herlufsholm Girls U14A
Næstved/Herlufsholm Girls U14B
Næstved/Herlufsholm Girls U14C
Næstved/Herlufsholm Girls U19
OV Helsingborg Boys U14B
Raklev Boys U10B
Raklev Boys U10C
Raklev Boys U12B
Raklev Boys U12C
Raklev Boys U14B
Raklev Boys U14C
Raklev Girls U9
Raklev Girls U10B
Raklev Girls U12B
Raklev Girls U14B
Raklev Girls U14C
SH pigerne Girls U16
SH pigerne Girls U16
SIF Boys U12C
SIF Boys U14C
SIF Boys U16
Slagelse Håndboldklub Boys U10B
Slagelse Håndboldklub Boys U12A
Slagelse Håndboldklub Boys U12C
Slagelse Håndboldklub Boys U14A
Slagelse Håndboldklub Boys U16
Slagelse Håndboldklub Girls U10C
Slagelse Håndboldklub Girls U12A
Slagelse Håndboldklub Girls U12C
Slagelse Håndboldklub Girls U14A
Slagelse Håndboldklub Girls U14B
Slagelse Håndboldklub Girls U14C
Slagelse Håndboldklub Girls U16
Slagelse Håndboldklub Girls U19
STG / VALLØ Boys U10C
STG / VALLØ Boys U10C
STG / VALLØ Boys U12C
STG / VALLØ Boys U14C
STG / VALLØ Girls U10C
STG / VALLØ Girls U12C
STG / VALLØ Girls U14C
Stralsunder HV Girls U12A
SV Fortuna 50 Neubrandenburg Girls U10A
SV Fortuna 50 Neubrandenburg Girls U12A
SV Fortuna 50 Neubrandenburg Girls U14A
Søljan Girls U12C
Søljan Girls U14C
Team Faxe Håndbold Boys U10C
Team Faxe Håndbold Boys U12B
Team Faxe Håndbold Boys U12B
Team Faxe Håndbold Boys U14C
Team Faxe Håndbold Girls U10C
Team Faxe Håndbold Girls U12A
Team Faxe Håndbold Girls U12C
Team Faxe Håndbold Girls U14C
Team Faxe Håndbold Girls U14C
Team Haslev Håndbold Boys U16
Team Helsinge Håndbold Boys U9
Team Helsinge Håndbold Boys U10A
Team Helsinge Håndbold Girls U10A
Team Helsinge Håndbold Girls U12A
Team Klaksvík Boys U14C
Tjaldur Boys U10B
Tjaldur Boys U12A
Tjaldur Girls U10A
Tjaldur Girls U10C
Tjaldur Girls U12C
Tjaldur Girls U14C
TMS Ringsted Boys U9
TMS Ringsted Boys U9
TMS Ringsted Boys U10A
TMS Ringsted Boys U10C
TMS Ringsted Boys U12A
TMS Ringsted Boys U12B
TMS Ringsted Boys U12C
TMS Ringsted Girls U10C
TMS Ringsted Girls U12A
TMS Ringsted Girls U12B
TMS Ringsted Girls U12C
Tune IF Girls U12C
TVED håndbold Boys U19
Veneco Velo Girls U14A
Veneco Velo Girls U14C
VHC-Vidar Boys U10B
VHC-Vidar Boys U12B
VHC-Vidar Boys U12C
VHC-Vidar Boys U14B
VHC-Vidar Girls U10B
VHC-Vidar Girls U10C
VHC-Vidar Girls U14B
Ystad IF HF Girls U12B
Ystads IF Boys U10A
Åhus Handboll Girls U12B
Ålholm IF Boys U10B
Ålholm IF Girls U9
Ålholm IF Girls U10B
Ålholm IF Girls U10C
Ålholm IF Girls U12C
Ålholm IF Girls U14C
Ålholm IF Girls U14C
Øresund håndbold Drenge Boys U9
City Bakery Frederiksborgcenter Københavns Bustrafik Rema1000 JOMA