You are viewing the results for Hillerød Påske Cup 2019. View the current results for Hillerød Påske Cup 2020 here.



Friday 19/4 (Day 2)

Show referees
  Nbr Time Arena Group Home team Result  Away team    
19041500 Fri 19/04 08:00 Fri 19/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B LUGI HF 2 14 - 10 Ledøje-Smørum HK    
19041200 Fri 19/04 08:00 Fri 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp A HK Sirius 12 - 8 VHC-Vidar    
19040100 Fri 19/04 08:00 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19P Grp A Lynge-Broby 10 - 17 Hillerød HK 1    
19040200 Fri 19/04 08:00 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 2 U19P Grp B Greve Håndbold 13 - 28 Slagelse Håndboldklub    
19040400 Fri 19/04 08:00 Fri 19/04 Grønnevang Jespervej U14DB Grp B BK Ydun 14 - 17 Næstved/Herlufsholm    
19040500 Fri 19/04 08:00 Fri 19/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A Øresund håndbold Drenge 8 - 10 Hillerød HK 3    
19041800 Fri 19/04 08:00 Fri 19/04 Kulsviergården U9P Grp A Hillerød HK 1 9 - 9 Ålholm IF    
19040700 Fri 19/04 08:00 Fri 19/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Tjaldur 15 - 18 Raklev    
19041600 Fri 19/04 08:00 Fri 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A Tjaldur 13 - 16 Greve Håndbold    
19041700 Fri 19/04 08:00 Fri 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B H43 Lund HF 2 13 - 7 Team Faxe Håndbold    
19041400 Fri 19/04 08:00 Fri 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A Hillerød HK 6 - 14 Fuglede IF    
19041000 Fri 19/04 08:00 Fri 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Hillerød HK 25 - 11 Bindslev-Tversted IF    
19041300 Fri 19/04 08:00 Fri 19/04 Sophienborg skole U10PC Grp A Dalby G&IF 9 - 4 TMS Ringsted    
19040300 Fri 19/04 08:00 Fri 19/04 Trollesmindehallen U14DC Grp A SIF 15 - 13 HK Isefjord    
19040600 Fri 19/04 08:00 Fri 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp C Lynge-Uggeløse IF 21 - 17 Dalby G&IF    
19041501 Fri 19/04 08:37 Fri 19/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B Åhus Handboll 10 - 7 Raklev    
19041201 Fri 19/04 08:37 Fri 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp A Ålholm IF 12 - 7 Slagelse Håndboldklub    
19040501 Fri 19/04 08:37 Fri 19/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A Hillerød HK 1 22 - 3 Team Helsinge Håndbold    
19041801 Fri 19/04 08:37 Fri 19/04 Kulsviergården U9P Grp A Raklev 7 - 6 Hillerød HK 2    
19041601 Fri 19/04 08:37 Fri 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A TMS Ringsted 20 - 5 Hillerød HK    
19041701 Fri 19/04 08:37 Fri 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B Hornbæk IF Håndbold 16 - 3 Fuglede IF    
19041401 Fri 19/04 08:37 Fri 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A Borsholm 13 - 3 VHC-Vidar    
19041301 Fri 19/04 08:37 Fri 19/04 Sophienborg skole U10PC Grp A Bindslev-Tversted IF 3 - 11 Helsingør Håndboldklub    
19040101 Fri 19/04 08:47 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19P Grp A Bindslev-Tversted IF 20 - 18 Næstved/Herlufsholm    
19040201 Fri 19/04 08:47 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 2 U19P Grp B Københavns håndboldklub 19 - 11 Hillerød HK 2    
19040401 Fri 19/04 08:47 Fri 19/04 Grønnevang Jespervej U14DB Grp B OV Helsingborg 16 - 14 HØJ Håndbold    
19040701 Fri 19/04 08:47 Fri 19/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Greve Håndbold 11 - 18 Team Faxe Håndbold 1    
19041001 Fri 19/04 08:47 Fri 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Dalby G&IF 2 8 - 18 Holbæk Håndbold    
19040301 Fri 19/04 08:47 Fri 19/04 Trollesmindehallen U14DC Grp A HK Lammefjorden 18 - 12 Bindslev-Tversted IF    
19040601 Fri 19/04 08:47 Fri 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp C Københavns ...oldklub KH1 11 - 8 Team Faxe Håndbold 2    
19041502 Fri 19/04 09:14 Fri 19/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B Borsholm 7 - 10 Næstved/Herlufsholm    
19041202 Fri 19/04 09:14 Fri 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp B Raklev 10 - 5 Hillerød HK    
19040502 Fri 19/04 09:14 Fri 19/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A Hillerød HK 2 13 - 5 TMS Ringsted 2    
19041802 Fri 19/04 09:14 Fri 19/04 Kulsviergården U10PB Grp B Holbæk Håndbold 7 - 7 VHC-Vidar    
19041602 Fri 19/04 09:14 Fri 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A Næstved/Herlufsholm 12 - 15 Slagelse Håndboldklub    
19041702 Fri 19/04 09:14 Fri 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B Team Faxe Håndbold 5 - 8 TMS Ringsted    
19041402 Fri 19/04 09:14 Fri 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A LUGI 1 14 - 6 Fuglede IF    
19041302 Fri 19/04 09:14 Fri 19/04 Sophienborg skole U10PC Grp B Hillerød HK 10 - 11 Borup IF    
19040102 Fri 19/04 09:34 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19D Grp A Hillerød Hangovers 13 - 18 Næstved/Herlufsholm    
19040202 Fri 19/04 09:34 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14DC Grp B Team Klaksvík 17 - 23 STG / VALLØ    
19040402 Fri 19/04 09:34 Fri 19/04 Grønnevang Jespervej U14DB Grp A KH/BK Ydun 18 - 27 Nykøbing FH    
19040702 Fri 19/04 09:34 Fri 19/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Raklev 18 - 15 Ledøje-Smørum HK    
19041002 Fri 19/04 09:34 Fri 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Slagelse Håndboldklub 11 - 13 SH pigerne 2    
19040302 Fri 19/04 09:34 Fri 19/04 Trollesmindehallen U14DC Grp A HK Isefjord 15 - 15 Team Faxe Håndbold    
19040602 Fri 19/04 09:34 Fri 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp C Dalby G&IF 20 - 17 HK Lammefjorden 2    
19041503 Fri 19/04 09:51 Fri 19/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B Åhus Handboll 11 - 15 LUGI HF 2    
19041203 Fri 19/04 09:51 Fri 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp B Dalby G&IF 5 - 10 Tjaldur    
19040503 Fri 19/04 09:51 Fri 19/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A Øresund håndbold Drenge 5 - 17 TMS Ringsted 1    
19041803 Fri 19/04 09:51 Fri 19/04 Kulsviergården U10PB Grp B Fredensborg 78 10 - 10 HIK    
19041603 Fri 19/04 09:51 Fri 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A Greve Håndbold 21 - 15 Hillerød HK    
19041703 Fri 19/04 09:51 Fri 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B Fuglede IF 1 - 14 H43 Lund HF 2    
19041403 Fri 19/04 09:51 Fri 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A TMS Ringsted 9 - 11 Borsholm    
19041303 Fri 19/04 09:51 Fri 19/04 Sophienborg skole U10PC Grp B VHC-Vidar 2 - 18 Team Faxe Håndbold    
19040103 Fri 19/04 10:21 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19D Grp A Tved håndbold 18 - 17 HK Lammefjorden    
19040203 Fri 19/04 10:21 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14DC Grp B Dalby G&IF 12 - 20 Raklev    
19040403 Fri 19/04 10:21 Fri 19/04 Grønnevang Jespervej U14DB Grp A Raklev 23 - 17 VHC-Vidar    
19040703 Fri 19/04 10:21 Fri 19/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Team Faxe Håndbold 1 19 - 10 Tjaldur    
19041003 Fri 19/04 10:21 Fri 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Bindslev-Tversted IF 10 - 23 Ledøje-Smørum HK 1    
19040303 Fri 19/04 10:21 Fri 19/04 Trollesmindehallen U14DC Grp A Bindslev-Tversted IF 5 - 22 SIF    
19040603 Fri 19/04 10:21 Fri 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp C Team Faxe Håndbold 2 8 - 17 Lynge-Uggeløse IF    
19041504 Fri 19/04 10:28 Fri 19/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B Næstved/Herlufsholm 11 - 11 Ledøje-Smørum HK    
19041204 Fri 19/04 10:28 Fri 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp A Slagelse Håndboldklub 8 - 15 HK Sirius    
19040504 Fri 19/04 10:28 Fri 19/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A Hillerød HK 3 3 - 21 Hillerød HK 1    
19041604 Fri 19/04 10:28 Fri 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A Slagelse Håndboldklub 15 - 17 Tjaldur    
19041704 Fri 19/04 10:28 Fri 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp B TMS Ringsted 12 - 12 Hornbæk IF Håndbold    
19041404 Fri 19/04 10:28 Fri 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A VHC-Vidar 7 - 7 Hillerød HK    
19041304 Fri 19/04 10:28 Fri 19/04 Sophienborg skole U10PC Grp A Helsingør Håndboldklub 4 - 13 Dalby G&IF    
19041804 Fri 19/04 10:30 Fri 19/04 Kulsviergården U9P Grp A Ålholm IF 6 - 5 Raklev    
19041505 Fri 19/04 11:05 Fri 19/04 Allerød Gymnasium U12PB Grp B Raklev 13 - 10 Borsholm    
19041205 Fri 19/04 11:05 Fri 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp A VHC-Vidar 10 - 11 Ålholm IF    
19040505 Fri 19/04 11:05 Fri 19/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A Team Helsinge Håndbold 13 - 8 TMS Ringsted 2    
19041605 Fri 19/04 11:05 Fri 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Grp A TMS Ringsted 13 - 7 Næstved/Herlufsholm    
19041705 Fri 19/04 11:05 Fri 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp A Tjaldur 6 - 10 Hillerød HK    
19041405 Fri 19/04 11:05 Fri 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp A TMS Ringsted 14 - 9 LUGI 1    
19041305 Fri 19/04 11:05 Fri 19/04 Sophienborg skole U10PC Grp A TMS Ringsted 10 - 1 Bindslev-Tversted IF    
19041805 Fri 19/04 11:07 Fri 19/04 Kulsviergården U10PB Grp B VHC-Vidar 18 - 4 Helsingør Håndboldklub    
19040104 Fri 19/04 11:08 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19P Grp A Bindslev-Tversted IF 11 - 18 Lynge-Broby    
19040204 Fri 19/04 11:08 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 2 U19P Grp B Københavns håndboldklub 23 - 24 Greve Håndbold    
19040404 Fri 19/04 11:08 Fri 19/04 Grønnevang Jespervej U14DB Grp B Næstved/Herlufsholm 15 - 14 OV Helsingborg    
19040704 Fri 19/04 11:08 Fri 19/04 Lille Lyngby hallen U14PC Grp A Ledøje-Smørum HK 24 - 12 Greve Håndbold    
19041004 Fri 19/04 11:08 Fri 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Hillerød HK 20 - 7 Dalby G&IF 2    
19040304 Fri 19/04 11:08 Fri 19/04 Trollesmindehallen U14DC Grp A Team Faxe Håndbold 15 - 22 HK Lammefjorden    
19040604 Fri 19/04 11:08 Fri 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp C HK Lammefjorden 2 10 - 15 Københavns ...oldklub KH1    
19041506 Fri 19/04 11:42 Fri 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp A SV Fortuna ...brandenburg 16 - 6 Slagelse Håndboldklub    
19041206 Fri 19/04 11:42 Fri 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp B Tjaldur 11 - 12 Raklev    
19040506 Fri 19/04 11:42 Fri 19/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A Hillerød HK 1 25 - 6 Øresund håndbold Drenge    
19041606 Fri 19/04 11:42 Fri 19/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A LUGI HF 1 15 - 18 TMS Ringsted    
19041706 Fri 19/04 11:42 Fri 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp A BSH balleru...de håndbold 16 - 5 Nykøbing FH    
19041406 Fri 19/04 11:42 Fri 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp B LUGI 2 12 - 5 HK Isefjord    
19041306 Fri 19/04 11:42 Fri 19/04 Sophienborg skole U10PC Grp B Team Faxe Håndbold 12 - 4 Hillerød HK    
19041806 Fri 19/04 11:44 Fri 19/04 Kulsviergården U10PB Grp B HIK 10 - 9 Holbæk Håndbold    
19040105 Fri 19/04 11:55 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19P Grp A Næstved/Herlufsholm 14 - 30 Hillerød HK 1    
19040205 Fri 19/04 11:55 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 2 U19P Grp B Hillerød HK 2 6 - 19 Slagelse Håndboldklub    
19040405 Fri 19/04 11:55 Fri 19/04 Grønnevang Jespervej U14DB Grp B HØJ Håndbold 25 - 10 BK Ydun    
19040705 Fri 19/04 11:55 Fri 19/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B Næstved/Herlufsholm 13 - 10 Hornbæk IF Håndbold    
19041005 Fri 19/04 11:55 Fri 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Holbæk Håndbold 9 - 15 Slagelse Håndboldklub    
19040305 Fri 19/04 11:55 Fri 19/04 Trollesmindehallen U12PC Grp D Søljan 13 - 9 Næstved/Herlufsholm    
19040605 Fri 19/04 11:55 Fri 19/04 Ålholm skolen U14DA Grp A Dalby G&IF 24 - 17 KH/BK Ydun    
19041507 Fri 19/04 12:19 Fri 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp A Team Faxe Håndbold 5 - 7 Hillerød HK    
19041207 Fri 19/04 12:19 Fri 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp B Hillerød HK 10 - 5 Dalby G&IF    
19040507 Fri 19/04 12:19 Fri 19/04 Grønnevang Østervang U9D Grp A TMS Ringsted 1 16 - 6 Hillerød HK 2    
19041607 Fri 19/04 12:19 Fri 19/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A Greve Håndbold 9 - 12 Ystad IF HF    
19041707 Fri 19/04 12:19 Fri 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp A Hillerød HK 12 - 9 Tune IF    
19041407 Fri 19/04 12:19 Fri 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp B Næstved/Herlufsholm 12 - 10 Bindslev-Tversted IF    
19041307 Fri 19/04 12:19 Fri 19/04 Sophienborg skole U10PC Grp B Borup IF 8 - 2 VHC-Vidar    
19041807 Fri 19/04 12:21 Fri 19/04 Kulsviergården U10PB Grp B Helsingør Håndboldklub 2 - 9 Fredensborg 78    
19040306 Fri 19/04 12:32 Fri 19/04 Trollesmindehallen U12PC Grp D STG / VALLØ 13 - 9 Borsholm    
19040106 Fri 19/04 12:42 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19D Grp A Næstved/Herlufsholm 16 - 18 Hillerød HK    
19040206 Fri 19/04 12:42 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14DC Grp B STG / VALLØ 26 - 17 Dalby G&IF    
19040406 Fri 19/04 12:42 Fri 19/04 Grønnevang Jespervej U14DB Grp A VHC-Vidar 22 - 14 KH/BK Ydun    
19040706 Fri 19/04 12:42 Fri 19/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B Holbæk Håndbold 11 - 20 HK Lammefjorden    
19041006 Fri 19/04 12:42 Fri 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Ledøje-Smørum HK 1 22 - 11 SH pigerne 2    
19040606 Fri 19/04 12:42 Fri 19/04 Ålholm skolen U14DA Grp A Hillerød HK 12 - 13 Slagelse Håndboldklub    
19041508 Fri 19/04 12:56 Fri 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp B Stralsunder HV 4 - 22 Ledøje-Smørum HK    
19041208 Fri 19/04 12:56 Fri 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A Hillerød HK 1 13 - 13 Team Helsinge Håndbold    
19040508 Fri 19/04 12:56 Fri 19/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp C Tjaldur 2 - 9 Ålholm IF    
19041608 Fri 19/04 12:56 Fri 19/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A Fredensborg 78 9 - 20 TMS Ringsted    
19041708 Fri 19/04 12:56 Fri 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp A Nykøbing FH 0 - 12 Tjaldur    
19041408 Fri 19/04 12:56 Fri 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp B Hundested Håndboldklub 9 - 12 Fredensborg 78    
19041308 Fri 19/04 12:56 Fri 19/04 Sophienborg skole U10PA Grp A Hillerød HK 9 - 10 SV Fortuna ...brandenburg    
19041808 Fri 19/04 12:58 Fri 19/04 Kulsviergården U10DC Grp A FHH 90 18 - 5 STG / VALLØ 1    
19040307 Fri 19/04 13:09 Fri 19/04 Trollesmindehallen U12PC Grp D Næstved/Herlufsholm 14 - 10 Slagelse Håndboldklub    
19040107 Fri 19/04 13:29 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19D Grp A Hillerød Hangovers 26 - 13 Tved håndbold    
19040207 Fri 19/04 13:29 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14DC Grp B Team Klaksvík 13 - 20 Raklev    
19040407 Fri 19/04 13:29 Fri 19/04 Grønnevang Jespervej U14DB Grp A Nykøbing FH 22 - 22 Raklev    
19040707 Fri 19/04 13:29 Fri 19/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B CIK Håndbold 11 - 13 Raklev    
19041007 Fri 19/04 13:29 Fri 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A HK Isefjord 7 - 13 Greve Håndbold    
19040607 Fri 19/04 13:29 Fri 19/04 Ålholm skolen U14DA Grp A KH/BK Ydun 18 - 20 Næstved/Herlufsholm    
19041509 Fri 19/04 13:33 Fri 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp B Team Helsinge Håndbold 6 - 28 TMS Ringsted    
19041209 Fri 19/04 13:33 Fri 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A Hillerød HK 2 17 - 12 TMS Ringsted    
19040509 Fri 19/04 13:33 Fri 19/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp C Ledøje-Smørum HK 7 - 5 Slagelse Håndboldklub    
19041609 Fri 19/04 13:33 Fri 19/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A LUGI HF 1 15 - 12 Greve Håndbold    
19041709 Fri 19/04 13:33 Fri 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp A Tune IF 17 - 18 BSH balleru...de håndbold    
19041409 Fri 19/04 13:33 Fri 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp B Næstved/Herlufsholm 11 - 12 LUGI 2    
19041309 Fri 19/04 13:33 Fri 19/04 Sophienborg skole U10PA Grp A Ledøje-Smørum HK 13 - 8 Tjaldur    
19041809 Fri 19/04 13:35 Fri 19/04 Kulsviergården U10DC Grp A HK Lammefjorden 11 - 9 Næstved/Herlufsholm    
19040308 Fri 19/04 13:46 Fri 19/04 Trollesmindehallen U12PC Grp D Borsholm 8 - 16 Søljan    
19041510 Fri 19/04 14:10 Fri 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp A Hillerød HK 9 - 13 SV Fortuna ...brandenburg    
19041210 Fri 19/04 14:10 Fri 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A Ystads IF 17 - 8 Næstved/Herlufsholm    
19040510 Fri 19/04 14:10 Fri 19/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp C Ålholm IF 4 - 16 CIK Håndbold    
19041610 Fri 19/04 14:10 Fri 19/04 Lynge hallen 1 U12PB Grp A Ystad IF HF 16 - 19 Fredensborg 78    
19041710 Fri 19/04 14:10 Fri 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp B Hornbæk IF Håndbold 13 - 20 TMS Ringsted    
19041410 Fri 19/04 14:10 Fri 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp B Fredensborg 78 12 - 6 HK Isefjord    
19041310 Fri 19/04 14:10 Fri 19/04 Sophienborg skole U10PA Grp A SV Fortuna ...brandenburg 15 - 12 Team Helsinge Håndbold    
19041810 Fri 19/04 14:12 Fri 19/04 Kulsviergården U10DC Grp D Team Faxe Håndbold 18 - 9 Raklev    
19040108 Fri 19/04 14:16 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19D Grp A HK Lammefjorden 21 - 17 Hillerød HK    
19040208 Fri 19/04 14:16 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14PA Grp A Greve Håndbold 12 - 13 Veneco Velo    
19040408 Fri 19/04 14:16 Fri 19/04 Grønnevang Jespervej U14PB Grp A Hillerød HK 13 - 16 Lugi HF    
19040708 Fri 19/04 14:16 Fri 19/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B Hornbæk IF Håndbold 16 - 16 HK Lammefjorden    
19041008 Fri 19/04 14:16 Fri 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A Nykøbing FH 13 - 14 Ledøje-Smørum HK 2    
19040608 Fri 19/04 14:16 Fri 19/04 Ålholm skolen U14DA Grp A Slagelse Håndboldklub 13 - 19 Dalby G&IF    
19040309 Fri 19/04 14:23 Fri 19/04 Trollesmindehallen U12PC Grp D Slagelse Håndboldklub 13 - 10 STG / VALLØ    
19041511 Fri 19/04 14:47 Fri 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp A Slagelse Håndboldklub 7 - 8 Team Faxe Håndbold    
19041211 Fri 19/04 14:47 Fri 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A Hillerød HK 2 13 - 19 Hillerød HK 1    
19040511 Fri 19/04 14:47 Fri 19/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp C Slagelse Håndboldklub 10 - 3 Tjaldur    
19041611 Fri 19/04 14:47 Fri 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A TMS Ringsted 9 - 9 HK Lammefjorden    
19041711 Fri 19/04 14:47 Fri 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp B STG / VALLØ 2 7 - 19 Bindslev-Tversted IF    
19041411 Fri 19/04 14:47 Fri 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp B Bindslev-Tversted IF 13 - 10 Hundested Håndboldklub    
19041311 Fri 19/04 14:47 Fri 19/04 Sophienborg skole U10PA Grp A Tjaldur 10 - 14 Hillerød HK    
19041811 Fri 19/04 14:49 Fri 19/04 Kulsviergården U10DC Grp D HUK 2 4 - 11 Holbæk Håndbold    
19040310 Fri 19/04 15:00 Fri 19/04 Trollesmindehallen U12DB Grp B Bindslev-Tversted IF 12 - 8 HK Isefjord    
19040109 Fri 19/04 15:03 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 1 U14PC Grp D Veneco Velo 22 - 15 STG / VALLØ    
19040209 Fri 19/04 15:03 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14PA Grp A SV Fortuna ...brandenburg 14 - 16 Hillerød HK    
19040409 Fri 19/04 15:03 Fri 19/04 Grønnevang Jespervej U14PB Grp A VHC-Vidar 13 - 21 Jyderup HK    
19040709 Fri 19/04 15:03 Fri 19/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B Raklev 8 - 10 Næstved/Herlufsholm    
19041009 Fri 19/04 15:03 Fri 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A SH pigerne 1 25 - 14 Dalby G&IF 1    
19040609 Fri 19/04 15:03 Fri 19/04 Ålholm skolen U14DA Grp A Næstved/Herlufsholm 24 - 18 Hillerød HK    
19041512 Fri 19/04 15:24 Fri 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp B TMS Ringsted 30 - 7 Stralsunder HV    
19041212 Fri 19/04 15:24 Fri 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A Næstved/Herlufsholm 13 - 11 Team Helsinge Håndbold    
19040512 Fri 19/04 15:24 Fri 19/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp C CIK Håndbold 13 - 12 Ledøje-Smørum HK    
19041612 Fri 19/04 15:24 Fri 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Raklev 9 - 10 Team Faxe Håndbold 2    
19041712 Fri 19/04 15:24 Fri 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp C Ledøje-Smørum HK 16 - 4 HK Isefjord    
19041412 Fri 19/04 15:24 Fri 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C LUGI 3 17 - 9 Greve Håndbold    
19041312 Fri 19/04 15:24 Fri 19/04 Sophienborg skole U10PA Grp A Team Helsinge Håndbold 16 - 9 Ledøje-Smørum HK    
19041812 Fri 19/04 15:26 Fri 19/04 Kulsviergården U10DC Grp A Næstved/Herlufsholm 5 - 9 FHH 90    
19040311 Fri 19/04 15:37 Fri 19/04 Trollesmindehallen U12DB Grp B Nykøbing FH 6 - 17 Leoni Pallamano Tortona    
19040110 Fri 19/04 15:50 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 1 U14PC Grp D Hundested Håndboldklub 13 - 6 Ålholm IF 2    
19040210 Fri 19/04 15:50 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14PA Grp A Slagelse Håndboldklub 22 - 13 Ledøje-Smørum HK    
19040410 Fri 19/04 15:50 Fri 19/04 Grønnevang Jespervej U14PB Grp A Greve Håndbold 0 - 3 W Slagelse Håndboldklub    
19040710 Fri 19/04 15:50 Fri 19/04 Lille Lyngby hallen U14PB Grp B Holbæk Håndbold 15 - 13 CIK Håndbold    
19041010 Fri 19/04 15:50 Fri 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A Greve Håndbold 11 - 12 Ledøje-Smørum HK 2    
19040610 Fri 19/04 15:50 Fri 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp B Søljan 12 - 9 HK Lammefjorden 1    
19041513 Fri 19/04 16:01 Fri 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Grp B Ledøje-Smørum HK 24 - 10 Team Helsinge Håndbold    
19041213 Fri 19/04 16:01 Fri 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Grp A TMS Ringsted 13 - 12 Ystads IF    
19040513 Fri 19/04 16:01 Fri 19/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp D STG / VALLØ 11 - 4 HIK    
19041613 Fri 19/04 16:01 Fri 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Gentofte-Va...oldklub GVH 18 - 14 Dalby G&IF    
19041713 Fri 19/04 16:01 Fri 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp C Hundested Håndboldklub 0 - 12 HUK 1    
19041413 Fri 19/04 16:01 Fri 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C SIF 9 - 14 Slagelse Håndboldklub    
19041313 Fri 19/04 16:01 Fri 19/04 Sophienborg skole U10PB Grp A Næstved/Herlufsholm 12 - 13 Greve Håndbold    
19041813 Fri 19/04 16:03 Fri 19/04 Kulsviergården U10DC Grp A STG / VALLØ 1 5 - 16 HK Lammefjorden    
19040312 Fri 19/04 16:14 Fri 19/04 Trollesmindehallen U12DB Grp B VHC-Vidar 12 - 6 Team Faxe Håndbold 1    
19040111 Fri 19/04 16:37 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 1 U14PC Grp D STG / VALLØ 18 - 16 HK Sirius    
19040211 Fri 19/04 16:37 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14PA Grp A Veneco Velo 5 - 21 Næstved/Herlufsholm    
19040411 Fri 19/04 16:37 Fri 19/04 Grønnevang Jespervej U14PB Grp A Lugi HF 17 - 20 Jyderup HK    
19040711 Fri 19/04 16:37 Fri 19/04 Lille Lyngby hallen U16D Grp A Hillerød HK 19 - 16 Slagelse Håndboldklub    
19041011 Fri 19/04 16:37 Fri 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A Dalby G&IF 1 23 - 10 HK Isefjord    
19040611 Fri 19/04 16:37 Fri 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp B Næstved/Herlufsholm 14 - 6 Slagelse Håndboldklub    
19041514 Fri 19/04 16:38 Fri 19/04 Allerød Gymnasium U12PC Grp C H43 Lund HF 1 5 - 16 Dalby G&IF    
19040514 Fri 19/04 16:38 Fri 19/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp D Greve Håndbold 5 - 6 Hundested Håndboldklub    
19041614 Fri 19/04 16:38 Fri 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Raklev 7 - 20 TMS Ringsted    
19041714 Fri 19/04 16:38 Fri 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp B Bindslev-Tversted IF 15 - 12 Hornbæk IF Håndbold    
19041414 Fri 19/04 16:38 Fri 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C STG / VALLØ 11 - 8 Raklev    
19041314 Fri 19/04 16:38 Fri 19/04 Sophienborg skole U10PB Grp A Raklev 10 - 14 Ålholm IF    
19041814 Fri 19/04 16:40 Fri 19/04 Kulsviergården U10DC Grp D Holbæk Håndbold 7 - 11 Team Faxe Håndbold    
19040313 Fri 19/04 16:51 Fri 19/04 Trollesmindehallen U12DB Grp B Nykøbing FH 5 - 17 Bindslev-Tversted IF    
19041515 Fri 19/04 17:15 Fri 19/04 Allerød Gymnasium U12PC Grp C Ålholm IF 14 - 13 KGF-Vipperød    
19040515 Fri 19/04 17:15 Fri 19/04 Grønnevang Østervang U10PC Grp D HIK 9 - 5 Holbæk Håndbold    
19041615 Fri 19/04 17:15 Fri 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Dalby G&IF 11 - 13 HK Lammefjorden    
19041715 Fri 19/04 17:15 Fri 19/04 Lynge hallen 2 U10DC Grp B TMS Ringsted 18 - 7 STG / VALLØ 2    
19041415 Fri 19/04 17:15 Fri 19/04 Ravnsholthallen U12DC Grp C SIF 13 - 24 LUGI 3    
19041315 Fri 19/04 17:15 Fri 19/04 Sophienborg skole U9P Grp A Hillerød HK 2 5 - 6 Hillerød HK 1    
19041815 Fri 19/04 17:17 Fri 19/04 Kulsviergården U10DC Grp D Raklev 17 - 7 HUK 2    
19040112 Fri 19/04 17:24 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 1 U14PC Grp D Ålholm IF 2 13 - 13 Veneco Velo    
19040212 Fri 19/04 17:24 Fri 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14PA Grp A Hillerød HK 16 - 15 Slagelse Håndboldklub    
19040412 Fri 19/04 17:24 Fri 19/04 Grønnevang Jespervej U14PB Grp A Slagelse Håndboldklub 16 - 15 Hillerød HK    
19040712 Fri 19/04 17:24 Fri 19/04 Lille Lyngby hallen U16D Grp A Københavns ...oldklub KH1 11 - 24 Team Haslev Håndbold    
19041012 Fri 19/04 17:24 Fri 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A Nykøbing FH 13 - 34 SH pigerne 1    
19040612 Fri 19/04 17:24 Fri 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp B HK Lammefjorden 1 12 - 10