Dette er resultater fra Hillerød Påske Cup 2019. Se de siste resultatene fra Hillerød Påske Cup 2020 her.

Hillerød HK

Lagre til kalenderen din
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
18040100 to 18/04 17:45 to 18/04 Faxe Kondi hal 1 U9D Plj A Hillerød HK 2 12 - 9 Hillerød HK 3    
18040100 to 18/04 17:45 to 18/04 Faxe Kondi hal 1 U9D Plj A Hillerød HK 2 12 - 9 Hillerød HK 3    
18040300 to 18/04 18:30 to 18/04 Trollesmindehallen U14PA Plj A Ledøje-Smørum HK 20 - 18 Hillerød HK    
18040102 to 18/04 19:09 to 18/04 Faxe Kondi hal 1 U19D Plj A Hillerød HK 24 - 21 Tved håndbold    
18040201 to 18/04 19:09 to 18/04 Faxe Kondi hal 2 U19P Plj B Hillerød HK 2 14 - 20 Greve Håndbold    
18040103 to 18/04 19:56 to 18/04 Faxe Kondi hal 1 U19P Plj A Hillerød HK 1 23 - 13 Bindslev-Tversted IF    
18040602 to 18/04 20:04 to 18/04 Ålholm skolen U16P Plj B Slagelse Håndboldklub 11 - 19 Hillerød HK    
19041000 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Plj B Hillerød HK 25 - 11 Bindslev-Tversted IF    
19041400 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Plj A Hillerød HK 6 - 14 Fuglede IF    
19040100 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19P Plj A Lynge-Broby 10 - 17 Hillerød HK 1    
19041800 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Kulsviergården U9P Plj A Hillerød HK 1 9 - 9 Ålholm IF    
19040500 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A Øresund håndbold Drenge 8 - 10 Hillerød HK 3    
19041601 fr 19/04 08:37 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Plj A TMS Ringsted 20 - 5 Hillerød HK    
19040501 fr 19/04 08:37 fr 19/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A Hillerød HK 1 22 - 3 Team Helsinge Håndbold    
19041801 fr 19/04 08:37 fr 19/04 Kulsviergården U9P Plj A Raklev 7 - 6 Hillerød HK 2    
19040201 fr 19/04 08:47 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U19P Plj B Københavns håndboldklub 19 - 11 Hillerød HK 2    
19041202 fr 19/04 09:14 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Plj B Raklev 10 - 5 Hillerød HK    
19040502 fr 19/04 09:14 fr 19/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A Hillerød HK 2 13 - 5 TMS Ringsted 2    
19041302 fr 19/04 09:14 fr 19/04 Sophienborg skole U10PC Plj B Hillerød HK 10 - 11 Borup IF    
19041603 fr 19/04 09:51 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DA Plj A Greve Håndbold 21 - 15 Hillerød HK    
19040504 fr 19/04 10:28 fr 19/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A Hillerød HK 3 3 - 21 Hillerød HK 1    
19040504 fr 19/04 10:28 fr 19/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A Hillerød HK 3 3 - 21 Hillerød HK 1    
19041404 fr 19/04 10:28 fr 19/04 Ravnsholthallen U12DC Plj A VHC-Vidar 7 - 7 Hillerød HK    
19041705 fr 19/04 11:05 fr 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Plj A Tjaldur 6 - 10 Hillerød HK    
19041004 fr 19/04 11:08 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Plj B Hillerød HK 20 - 7 Dalby G&IF 2    
19040506 fr 19/04 11:42 fr 19/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A Hillerød HK 1 25 - 6 Øresund håndbold Drenge    
19041306 fr 19/04 11:42 fr 19/04 Sophienborg skole U10PC Plj B Team Faxe Håndbold 12 - 4 Hillerød HK    
19040205 fr 19/04 11:55 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U19P Plj B Hillerød HK 2 6 - 19 Slagelse Håndboldklub    
19040105 fr 19/04 11:55 fr 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19P Plj A Næstved/Herlufsholm 14 - 30 Hillerød HK 1    
19041707 fr 19/04 12:19 fr 19/04 Lynge hallen 2 U12PC Plj A Hillerød HK 12 - 9 Tune IF    
19040507 fr 19/04 12:19 fr 19/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A TMS Ringsted 1 16 - 6 Hillerød HK 2    
19041507 fr 19/04 12:19 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Plj A Team Faxe Håndbold 5 - 7 Hillerød HK    
19041207 fr 19/04 12:19 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Plj B Hillerød HK 10 - 5 Dalby G&IF    
19040106 fr 19/04 12:42 fr 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19D Plj A Næstved/Herlufsholm 16 - 18 Hillerød HK    
19040606 fr 19/04 12:42 fr 19/04 Ålholm skolen U14DA Plj A Hillerød HK 12 - 13 Slagelse Håndboldklub    
19041308 fr 19/04 12:56 fr 19/04 Sophienborg skole U10PA Plj A Hillerød HK 9 - 10 SV Fortuna ...brandenburg    
19041208 fr 19/04 12:56 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Plj A Hillerød HK 1 13 - 13 Team Helsinge Håndbold    
19041209 fr 19/04 13:33 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Plj A Hillerød HK 2 17 - 12 TMS Ringsted    
19041510 fr 19/04 14:10 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PA Plj A Hillerød HK 9 - 13 SV Fortuna ...brandenburg    
19040408 fr 19/04 14:16 fr 19/04 Grønnevang Jespervej U14PB Plj A Hillerød HK 13 - 16 Lugi HF    
19040108 fr 19/04 14:16 fr 19/04 Faxe Kondi hal 1 U19D Plj A HK Lammefjorden 21 - 17 Hillerød HK    
19041311 fr 19/04 14:47 fr 19/04 Sophienborg skole U10PA Plj A Tjaldur 10 - 14 Hillerød HK    
19041211 fr 19/04 14:47 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Plj A Hillerød HK 2 13 - 19 Hillerød HK 1    
19041211 fr 19/04 14:47 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Plj A Hillerød HK 2 13 - 19 Hillerød HK 1    
19040609 fr 19/04 15:03 fr 19/04 Ålholm skolen U14DA Plj A Næstved/Herlufsholm 24 - 18 Hillerød HK    
19040209 fr 19/04 15:03 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14PA Plj A SV Fortuna ...brandenburg 14 - 16 Hillerød HK    
19040711 fr 19/04 16:37 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U16D Plj A Hillerød HK 19 - 16 Slagelse Håndboldklub    
19041315 fr 19/04 17:15 fr 19/04 Sophienborg skole U9P Plj A Hillerød HK 2 5 - 6 Hillerød HK 1    
19041315 fr 19/04 17:15 fr 19/04 Sophienborg skole U9P Plj A Hillerød HK 2 5 - 6 Hillerød HK 1    
19040212 fr 19/04 17:24 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14PA Plj A Hillerød HK 16 - 15 Slagelse Håndboldklub    
19040412 fr 19/04 17:24 fr 19/04 Grønnevang Jespervej U14PB Plj A Slagelse Håndboldklub 16 - 15 Hillerød HK    
19040714 fr 19/04 18:58 fr 19/04 Lille Lyngby hallen U16D Plj A Team Haslev Håndbold 22 - 20 Hillerød HK    
20041200 lø 20/04 08:00 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Plj B Hillerød HK 11 - 5 Tjaldur    
20040101 lø 20/04 08:47 lø 20/04 Faxe Kondi hal 1 U14PA Plj A Hillerød HK 12 - 17 Næstved/Herlufsholm    
20041502 lø 20/04 09:14 lø 20/04 Allerød Gymnasium U12PA Plj A Slagelse Håndboldklub 8 - 8 Hillerød HK    
20040602 lø 20/04 09:34 lø 20/04 Ålholm skolen U14DA Plj A Hillerød HK 15 - 21 KH/BK Ydun    
20041303 lø 20/04 09:51 lø 20/04 Sophienborg skole U10PC Plj B VHC-Vidar 1 - 7 Hillerød HK    
20040203 lø 20/04 10:21 lø 20/04 Faxe Kondi hal 2 U19D Plj A Hillerød HK 13 - 16 Hillerød Hangovers    
20041804 lø 20/04 10:28 lø 20/04 Kulsviergården U9P Plj A Raklev 6 - 9 Hillerød HK 1    
20041204 lø 20/04 10:28 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Plj A Næstved/Herlufsholm 14 - 12 Hillerød HK 2    
20041805 lø 20/04 11:05 lø 20/04 Kulsviergården U9P Plj A Ålholm IF 4 - 7 Hillerød HK 2    
20041205 lø 20/04 11:05 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Plj A TMS Ringsted 10 - 16 Hillerød HK 1    
20040604 lø 20/04 11:08 lø 20/04 Ålholm skolen U14DA Plj A Dalby G&IF 18 - 14 Hillerød HK    
20041206 lø 20/04 11:42 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Plj A Team Helsinge Håndbold 11 - 17 Hillerød HK 2    
20041406 lø 20/04 11:42 lø 20/04 Ravnsholthallen U12DC Plj A Hillerød HK 10 - 16 TMS Ringsted    
20040105 lø 20/04 11:55 lø 20/04 Faxe Kondi hal 1 U14PA Plj A Veneco Velo 9 - 14 Hillerød HK    
20041207 lø 20/04 12:19 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Plj A Hillerød HK 1 14 - 13 Ystads IF    
20041307 lø 20/04 12:19 lø 20/04 Sophienborg skole U10PA Plj A Team Helsinge Håndbold 11 - 6 Hillerød HK    
20040406 lø 20/04 12:42 lø 20/04 Grønnevang Jespervej U14PB Plj A Greve Håndbold 0 - 3 W Hillerød HK    
20040106 lø 20/04 12:42 lø 20/04 Faxe Kondi hal 1 U19P 1-2. plads Semifinale Hillerød HK 1 18 - 17 Greve Håndbold    
20041409 lø 20/04 13:33 lø 20/04 Ravnsholthallen U12DC Plj A Borsholm 13 - 6 Hillerød HK    
20040510 lø 20/04 14:10 lø 20/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A Hillerød HK 2 4 - 16 Hillerød HK 1    
20041310 lø 20/04 14:10 lø 20/04 Sophienborg skole U10PA Plj A Hillerød HK 11 - 10 Ledøje-Smørum HK    
20041210 lø 20/04 14:10 lø 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB 1-2. plads Semifinale HK Sirius 11 - 9 Hillerød HK    
20040510 lø 20/04 14:10 lø 20/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A Hillerød HK 2 4 - 16 Hillerød HK 1    
20040208 lø 20/04 14:16 lø 20/04 Faxe Kondi hal 2 U19P 5-6. plads 5-6 Bindslev-Tversted IF 21 - 9 Hillerød HK 2    
20040108 lø 20/04 14:16 lø 20/04 Faxe Kondi hal 1 U19D Slutspil Semifinale Hillerød Hangovers 25 - 23 Hillerød HK    
20040408 lø 20/04 14:16 lø 20/04 Grønnevang Jespervej U14PB Plj A Jyderup HK 22 - 13 Hillerød HK    
20041611 lø 20/04 14:47 lø 20/04 Lynge hallen 1 U12DA Plj A Hillerød HK 7 - 11 Slagelse Håndboldklub    
20041511 lø 20/04 14:47 lø 20/04 Allerød Gymnasium U12PA Slutspil Semifinale TMS Ringsted 18 - 13 Hillerød HK    
20041811 lø 20/04 14:47 lø 20/04 Kulsviergården U9P Slutspil Semifinale Hillerød HK 1 4 - 7 Hillerød HK 2    
20040511 lø 20/04 14:47 lø 20/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A Hillerød HK 3 9 - 16 TMS Ringsted 1    
20041811 lø 20/04 14:47 lø 20/04 Kulsviergården U9P Slutspil Semifinale Hillerød HK 1 4 - 7 Hillerød HK 2    
20041009 lø 20/04 15:03 lø 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Plj B Hillerød HK 14 - 13 SH pigerne 2    
20040110 lø 20/04 15:50 lø 20/04 Faxe Kondi hal 1 U14PA Plj A Hillerød HK 14 - 15 Greve Håndbold    
20040513 lø 20/04 16:01 lø 20/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A Team Helsinge Håndbold 12 - 9 Hillerød HK 2    
20041011 lø 20/04 16:37 lø 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Plj B Holbæk Håndbold 14 - 12 Hillerød HK    
20041714 lø 20/04 16:38 lø 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Plj A Hillerød HK 7 - 3 Nykøbing FH    
20040514 lø 20/04 16:38 lø 20/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A Hillerød HK 1 14 - 9 TMS Ringsted 1    
20041315 lø 20/04 17:15 lø 20/04 Sophienborg skole U10PC Mellemspil 3 Mellemspil 3 Bindslev-Tversted IF 0 - 15 Hillerød HK    
20041615 lø 20/04 17:15 lø 20/04 Lynge hallen 1 U12DA Plj A Hillerød HK 6 - 12 Tjaldur    
20040515 lø 20/04 17:15 lø 20/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A TMS Ringsted 2 5 - 10 Hillerød HK 3    
20040712 lø 20/04 17:25 lø 20/04 Lille Lyngby hallen U16D Plj A SIF 13 - 23 Hillerød HK    
20040112 lø 20/04 17:40 lø 20/04 Faxe Kondi hal 1 U19P 1-2. plads Finale Hillerød HK 1 19 - 16 Slagelse Håndboldklub    
20041716 lø 20/04 17:52 lø 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Plj A BSH balleru...de håndbold 17 - 10 Hillerød HK    
20041013 lø 20/04 18:11 lø 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Plj B Ledøje-Smørum HK 1 15 - 10 Hillerød HK    
20040517 lø 20/04 18:29 lø 20/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A TMS Ringsted 2 0 - 20 Hillerød HK 1    
20040414 lø 20/04 18:58 lø 20/04 Grønnevang Jespervej U19P 7-8. plads 7-8 Hillerød HK 2 Næstved/Herlufsholm    
20040715 lø 20/04 19:46 lø 20/04 Lille Lyngby hallen U16D Plj A Hillerød HK 21 - 15 Københavns ...oldklub KH1    
21041200 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U12DC Plj A LUGI 1 13 - 10 Hillerød HK    
21040100 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Faxe Kondi hal 1 U9P Slutspil Finale Hillerød HK 2 5 - 4 Ålholm IF    
21040500 sø 21/04 08:00 sø 21/04 Grønnevang Østervang U9D Plj A Hillerød HK 3 7 - 9 Team Helsinge Håndbold    
21041201 sø 21/04 08:37 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Plj A Hillerød HK 1 16 - 10 Næstved/Herlufsholm    
21040501 sø 21/04 08:37 sø 21/04 Grønnevang Østervang U10PA Slutspil Semifinale Team Helsinge Håndbold 11 - 5 Hillerød HK    
21041301 sø 21/04 09:14 sø 21/04 Sophienborg skole U9D Plj A Øresund håndbold Drenge 5 - 9 Hillerød HK 2    
21041202 sø 21/04 09:14 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U10DA Plj A Ystads IF 5 - 6 Hillerød HK 2    
21040402 sø 21/04 09:24 sø 21/04 Grønnevang Jespervej U14PB Plj A Hillerød HK 10 - 14 VHC-Vidar    
21041204 sø 21/04 10:28 sø 21/04 Brødeskovhallen/skolen U12DA Plj A Næstved/Herlufsholm 22 - 16 Hillerød HK    
21041504 sø 21/04 10:28 sø 21/04 Allerød Gymnasium U12PC Placeringskamp 5-6 Ålholm IF 13 - 12 Hillerød HK    
21041303 sø 21/04 10:28 sø 21/04 Sophienborg skole U9P Slutspil Bronsekamp Hillerød HK 1 8 - 5 Raklev    
21041805 sø 21/04 11:05 sø 21/04 Kulsviergården U10PC 9.-12. Plads 9.-12. Plads Hillerød HK 12 - 7 HIK    
21040104 sø 21/04 11:10 sø 21/04 Faxe Kondi hal 1 U9D Slutspil Finale Hillerød HK 1 13 - 8 TMS Ringsted 1    
21040705 sø 21/04 11:45 sø 21/04 Lille Lyngby hallen U14DA 4.-5. Plads 4-5 Slagelse Håndboldklub 12 - 11 Hillerød HK    
21041005 sø 21/04 11:45 sø 21/04 Skævinge Skole og hal U16D Slutspil Semifinale Hillerød HK 11 - 17 Københavns ...oldklub KH1    
21040105 sø 21/04 11:55 sø 21/04 Faxe Kondi hal 1 U10DA Slutspil Finale Hillerød HK 1 15 - 14 Hillerød HK 2    
21040105 sø 21/04 11:55 sø 21/04 Faxe Kondi hal 1 U10DA Slutspil Finale Hillerød HK 1 15 - 14 Hillerød HK 2    
21041508 sø 21/04 12:56 sø 21/04 Allerød Gymnasium U12PA Slutspil Bronsekamp SV Fortuna ...brandenburg Hillerød HK    
21041809 sø 21/04 13:33 sø 21/04 Kulsviergården U10DB 3-4. plads 3-4 Hillerød HK 6 - 7 Ålholm IF    
City Bakery Frederiksborgcenter Københavns Bustrafik Rema1000 JOMA