Detta är resultaten från Hillerød Påske Cup 2019. Se de senaste resultaten från Hillerød Påske Cup 2020 här.

Dalby G&IF

Spara till din kalender
Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
18040302 to 18/04 20:04 to 18/04 Trollesmindehallen U16P Grp B Ledøje-Smørum HK 1 19 - 8 Dalby G&IF 2    
19040600 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp C Lynge-Uggeløse IF 21 - 17 Dalby G&IF    
19041300 fr 19/04 08:00 fr 19/04 Sophienborg skole U10PC Grp A Dalby G&IF 9 - 4 TMS Ringsted    
19041001 fr 19/04 08:47 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Dalby G&IF 2 8 - 18 Holbæk Håndbold    
19040602 fr 19/04 09:34 fr 19/04 Ålholm skolen U14PC Grp C Dalby G&IF 20 - 17 HK Lammefjorden 2    
19041203 fr 19/04 09:51 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp B Dalby G&IF 5 - 10 Tjaldur    
19040203 fr 19/04 10:21 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14DC Grp B Dalby G&IF 12 - 20 Raklev    
19041304 fr 19/04 10:28 fr 19/04 Sophienborg skole U10PC Grp A Helsingør Håndboldklub 4 - 13 Dalby G&IF    
19041004 fr 19/04 11:08 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Hillerød HK 20 - 7 Dalby G&IF 2    
19040605 fr 19/04 11:55 fr 19/04 Ålholm skolen U14DA Grp A Dalby G&IF 24 - 17 KH/BK Ydun    
19041207 fr 19/04 12:19 fr 19/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp B Hillerød HK 10 - 5 Dalby G&IF    
19040206 fr 19/04 12:42 fr 19/04 Faxe Kondi hal 2 U14DC Grp B STG / VALLØ 26 - 17 Dalby G&IF    
19040608 fr 19/04 14:16 fr 19/04 Ålholm skolen U14DA Grp A Slagelse Håndboldklub 13 - 19 Dalby G&IF    
19041009 fr 19/04 15:03 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A SH pigerne 1 25 - 14 Dalby G&IF 1    
19041613 fr 19/04 16:01 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Gentofte-Va...oldklub GVH 18 - 14 Dalby G&IF    
19041011 fr 19/04 16:37 fr 19/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A Dalby G&IF 1 23 - 10 HK Isefjord    
19041514 fr 19/04 16:38 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PC Grp C H43 Lund HF 1 5 - 16 Dalby G&IF    
19041615 fr 19/04 17:15 fr 19/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Dalby G&IF 11 - 13 HK Lammefjorden    
19041516 fr 19/04 17:52 fr 19/04 Allerød Gymnasium U12PC Grp C Dalby G&IF 10 - 4 IF Frem Bjæverskov    
20041600 lö 20/04 08:00 lö 20/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Dalby G&IF 16 - 14 Raklev    
20041000 lö 20/04 08:00 lö 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A Ledøje-Smørum HK 2 7 - 9 Dalby G&IF 1    
20041201 lö 20/04 08:37 lö 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB Grp B Dalby G&IF 4 - 14 Raklev    
20040601 lö 20/04 08:47 lö 20/04 Ålholm skolen U14DA Grp A Næstved/Herlufsholm 16 - 18 Dalby G&IF    
20040301 lö 20/04 08:47 lö 20/04 Trollesmindehallen U14DC Grp B Dalby G&IF 15 - 11 Team Klaksvík    
20041603 lö 20/04 09:51 lö 20/04 Lynge hallen 1 U12DB Grp A Team Faxe Håndbold 2 12 - 11 Dalby G&IF    
20041003 lö 20/04 10:21 lö 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp A Dalby G&IF 1 12 - 12 Nykøbing FH    
20041704 lö 20/04 10:28 lö 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp C Dalby G&IF 18 - 8 KGF-Vipperød    
20041305 lö 20/04 11:05 lö 20/04 Sophienborg skole U10PC Grp A Bindslev-Tversted IF 0 - 7 Dalby G&IF    
20040604 lö 20/04 11:08 lö 20/04 Ålholm skolen U14DA Grp A Dalby G&IF 18 - 14 Hillerød HK    
20041706 lö 20/04 11:42 lö 20/04 Lynge hallen 2 U12PC Grp C Ålholm IF 6 - 14 Dalby G&IF    
20041006 lö 20/04 12:42 lö 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B SH pigerne 2 16 - 12 Dalby G&IF 2    
20041212 lö 20/04 15:24 lö 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10DB 5-6. plads 5-6 Slagelse Håndboldklub 7 - 6 Dalby G&IF    
20040610 lö 20/04 15:50 lö 20/04 Ålholm skolen U14PC Grp C Dalby G&IF 18 - 7 Team Faxe Håndbold 2    
20041010 lö 20/04 15:50 lö 20/04 Skævinge Skole og hal U16P Grp B Bindslev-Tversted IF 15 - 8 Dalby G&IF 2    
20040612 lö 20/04 17:24 lö 20/04 Ålholm skolen U14PC Grp C Dalby G&IF 15 - 10 Københavns ...oldklub KH1    
20041216 lö 20/04 17:52 lö 20/04 Brødeskovhallen/skolen U10PC Mellemspil 1 Mellemspil 1 Borup IF 8 - 14 Dalby G&IF    
20041014 lö 20/04 18:58 lö 20/04 Skævinge Skole og hal U14DC Placeringsspil 1 Placeringsspil 1 Team Faxe Håndbold 21 - 22 Dalby G&IF    
21041801 sö 21/04 08:37 sö 21/04 Kulsviergården U10PC Slutspil Semifinal STG / VALLØ 6 - 12 Dalby G&IF    
21041502 sö 21/04 09:14 sö 21/04 Allerød Gymnasium U12PC Slutspil Semifinal Dalby G&IF 10 - 11 Søljan    
21041203 sö 21/04 09:51 sö 21/04 Brødeskovhallen/skolen U12DB Grp A TMS Ringsted 20 - 8 Dalby G&IF    
21040703 sö 21/04 10:11 sö 21/04 Lille Lyngby hallen U16P Grp A Greve Håndbold 11 - 11 Dalby G&IF 1    
21040704 sö 21/04 10:58 sö 21/04 Lille Lyngby hallen U16P Grp B Dalby G&IF 2 11 - 13 Slagelse Håndboldklub    
21040204 sö 21/04 11:10 sö 21/04 Faxe Kondi hal 2 U10PC Slutspil Final Team Faxe Håndbold 13 - 5 Dalby G&IF    
21040508 sö 21/04 12:56 sö 21/04 Grønnevang Østervang U10DB 7-8. plads 7-8 Dalby G&IF 7 - 11 VHC-Vidar    
21040607 sö 21/04 13:19 sö 21/04 Ålholm skolen U14PC Placeringskamp 5-6 Dalby G&IF Raklev    
21041008 sö 21/04 14:06 sö 21/04 Skævinge Skole og hal U14DC 5.-6. Plads 5-6 Dalby G&IF 20 - 25 HK Isefjord    
21040108 sö 21/04 14:20 sö 21/04 Faxe Kondi hal 1 U14DA Slutspil Final Dalby G&IF 23 - 28 KH/BK Ydun    
21040211 sö 21/04 16:45 sö 21/04 Faxe Kondi hal 2 U16P B-Slutspil Final Holbæk Håndbold 3 - 20 Dalby G&IF 1    
City Bakery Frederiksborgcenter Københavns Bustrafik Rema1000 JOMA