List of registered teams

Club Category Team name
Bindslev-Tversted IF Boys U10C Bindslev-Tversted IF
Bindslev-Tversted IF Boys U12B Bindslev-Tversted IF
Bindslev-Tversted IF Boys U12C Bindslev-Tversted IF
Bindslev-Tversted IF Boys U14C Bindslev-Tversted IF
Bindslev-Tversted IF Girls U10C Bindslev-Tversted IF
Bindslev-Tversted IF Girls U16 Bindslev-Tversted IF
Bindslev-Tversted IF Girls U19 Bindslev-Tversted IF
BK Ydun Boys U14B BK Ydun
Borsholm Boys U12C Borsholm
Borsholm Girls U12B Borsholm
Borsholm Girls U12C Borsholm
Borup IF Girls U10C Borup IF
BSH ballerup skovlunde håndbold Girls U12C BSH ballerup skovlunde håndbold
CIK Håndbold Girls U10C CIK Håndbold
CIK Håndbold Girls U14B CIK Håndbold
Dalby G&IF Boys U10B Dalby G&IF
Dalby G&IF Boys U12B Dalby G&IF
Dalby G&IF Boys U14A Dalby G&IF
Dalby G&IF Boys U14C Dalby G&IF
Dalby G&IF Girls U10C Dalby G&IF
Dalby G&IF Girls U12C Dalby G&IF
Dalby G&IF Girls U14C Dalby G&IF
Dalby G&IF Girls U16 Dalby G&IF 2
Dalby G&IF Girls U16 Dalby G&IF 1
FHH 90 Boys U10C FHH 90
Fredensborg 78 Boys U12C Fredensborg 78
Fredensborg 78 Girls U10B Fredensborg 78
Fredensborg 78 Girls U12B Fredensborg 78
Fuglede IF Boys U12C Fuglede IF
Fuglede IF Girls U12C Fuglede IF
Gentofte-Vangede Håndboldklub Boys U12B Gentofte-Vangede Håndboldklub GVH
Greve Håndbold Boys U12A Greve Håndbold
Greve Håndbold Boys U12C Greve Håndbold
Greve Håndbold Girls U10B Greve Håndbold
Greve Håndbold Girls U10C Greve Håndbold
Greve Håndbold Girls U12B Greve Håndbold
Greve Håndbold Girls U14A Greve Håndbold
Greve Håndbold Girls U14B Greve Håndbold
Greve Håndbold Girls U14C Greve Håndbold
Greve Håndbold Girls U16 Greve Håndbold
Greve Håndbold Girls U19 Greve Håndbold
H43 Lund HF Girls U12C H43 Lund HF 2
H43 Lund HF Girls U12C H43 Lund HF 1
Helsingør Håndboldklub Girls U10B Helsingør Håndboldklub
Helsingør Håndboldklub Girls U10C Helsingør Håndboldklub
HIK Girls U10B HIK
HIK Girls U10C HIK
Hillerød Hangovers Boys U19 Hillerød Hangovers
Hillerød HK Boys U9 Hillerød HK 2
Hillerød HK Boys U9 Hillerød HK 1
Hillerød HK Boys U9 Hillerød HK 3
Hillerød HK Boys U10A Hillerød HK 1
Hillerød HK Boys U10A Hillerød HK 2
Hillerød HK Boys U10B Hillerød HK
Hillerød HK Boys U12A Hillerød HK
Hillerød HK Boys U12C Hillerød HK
Hillerød HK Boys U14A Hillerød HK
Hillerød HK Boys U16 Hillerød HK
Hillerød HK Boys U19 Hillerød HK
Hillerød HK Girls U9 Hillerød HK 1
Hillerød HK Girls U9 Hillerød HK 2
Hillerød HK Girls U10A Hillerød HK
Hillerød HK Girls U10C Hillerød HK
Hillerød HK Girls U12A Hillerød HK
Hillerød HK Girls U12C Hillerød HK
Hillerød HK Girls U14A Hillerød HK
Hillerød HK Girls U14B Hillerød HK
Hillerød HK Girls U16 Hillerød HK
Hillerød HK Girls U19 Hillerød HK 1
Hillerød HK Girls U19 Hillerød HK 2
HK Isefjord Boys U10C HK Isefjord
HK Isefjord Boys U12B HK Isefjord
HK Isefjord Boys U12C HK Isefjord
HK Isefjord Boys U14C HK Isefjord
HK Isefjord Girls U16 HK Isefjord
HK Lammefjorden Boys U10C HK Lammefjorden
HK Lammefjorden Boys U12B HK Lammefjorden
HK Lammefjorden Boys U14C HK Lammefjorden
HK Lammefjorden Boys U19 HK Lammefjorden
HK Lammefjorden Girls U14B HK Lammefjorden
HK Lammefjorden Girls U14C HK Lammefjorden 2
HK Lammefjorden Girls U14C HK Lammefjorden 1
HK Sirius Boys U10B HK Sirius
HK Sirius Girls U14C HK Sirius
Holbæk Håndbold Boys U10C Holbæk Håndbold
Holbæk Håndbold Girls U10B Holbæk Håndbold
Holbæk Håndbold Girls U10C Holbæk Håndbold
Holbæk Håndbold Girls U14B Holbæk Håndbold
Holbæk Håndbold Girls U16 Holbæk Håndbold
Hornbæk IF Håndbold Boys U10C Hornbæk IF Håndbold
Hornbæk IF Håndbold Girls U12C Hornbæk IF Håndbold
Hornbæk IF Håndbold Girls U14B Hornbæk IF Håndbold
HUK Boys U10C HUK 2
HUK Boys U10C HUK 1
Hundested Håndboldklub Boys U10C Hundested Håndboldklub
Hundested Håndboldklub Boys U12C Hundested Håndboldklub
Hundested Håndboldklub Girls U10C Hundested Håndboldklub
Hundested Håndboldklub Girls U14C Hundested Håndboldklub
HØJ Håndbold Boys U14B HØJ Håndbold
IF Frem Bjæverskov Girls U12C IF Frem Bjæverskov
Jyderup HK Girls U14B Jyderup HK
KGF-Vipperød Girls U12C KGF-Vipperød
KH/BK Ydun Boys U14A KH/BK Ydun
KH/BK Ydun Boys U14B KH/BK Ydun
Københavns Håndboldklub Boys U16 Københavns Håndboldklub KH1
Københavns Håndboldklub Girls U14C Københavns Håndboldklub KH1
Københavns Håndboldklub Girls U19 Københavns håndboldklub
Ledøje-Smørum HK Boys U10C Ledøje-Smørum HK
Ledøje-Smørum HK Girls U10A Ledøje-Smørum HK
Ledøje-Smørum HK Girls U10C Ledøje-Smørum HK
Ledøje-Smørum HK Girls U12A Ledøje-Smørum HK
Ledøje-Smørum HK Girls U12B Ledøje-Smørum HK
Ledøje-Smørum HK Girls U14A Ledøje-Smørum HK
Ledøje-Smørum HK Girls U14C Ledøje-Smørum HK
Ledøje-Smørum HK Girls U16 Ledøje-Smørum HK 1
Ledøje-Smørum HK Girls U16 Ledøje-Smørum HK 2
Leoni Pallamano Tortona Boys U12B Leoni Pallamano Tortona
LUGI Boys U12C LUGI 3
LUGI Boys U12C LUGI 2
LUGI Boys U12C LUGI 1
Lugi HF Girls U12B LUGI HF 1
Lugi HF Girls U12B LUGI HF 2
Lugi HF Girls U14B Lugi HF
Lynge-Broby Girls U19 Lynge-Broby
Lynge-Uggeløse IF Girls U14C Lynge-Uggeløse IF
Nykøbing FH Boys U12B Nykøbing FH
Nykøbing FH Boys U14B Nykøbing FH
Nykøbing FH Girls U12C Nykøbing FH
Nykøbing FH Girls U16 Nykøbing FH
Næstved/Herlufsholm Boys U10A Næstved/Herlufsholm
Næstved/Herlufsholm Boys U10C Næstved/Herlufsholm
Næstved/Herlufsholm Boys U12A Næstved/Herlufsholm
Næstved/Herlufsholm Boys U12C Næstved/Herlufsholm
Næstved/Herlufsholm Boys U14A Næstved/Herlufsholm
Næstved/Herlufsholm Boys U14B Næstved/Herlufsholm
Næstved/Herlufsholm Boys U19 Næstved/Herlufsholm
Næstved/Herlufsholm Girls U10B Næstved/Herlufsholm
Næstved/Herlufsholm Girls U12B Næstved/Herlufsholm
Næstved/Herlufsholm Girls U12C Næstved/Herlufsholm
Næstved/Herlufsholm Girls U14A Næstved/Herlufsholm
Næstved/Herlufsholm Girls U14B Næstved/Herlufsholm
Næstved/Herlufsholm Girls U14C Næstved/Herlufsholm
Næstved/Herlufsholm Girls U19 Næstved/Herlufsholm
OV Helsingborg Boys U14B OV Helsingborg
Raklev Boys U10B Raklev
Raklev Boys U10C Raklev
Raklev Boys U12B Raklev
Raklev Boys U12C Raklev
Raklev Boys U14B Raklev
Raklev Boys U14C Raklev
Raklev Girls U9 Raklev
Raklev Girls U10B Raklev
Raklev Girls U12B Raklev
Raklev Girls U14B Raklev
Raklev Girls U14C Raklev
SH pigerne Girls U16 SH pigerne 2
SH pigerne Girls U16 SH pigerne 1
SIF Boys U12C SIF
SIF Boys U14C SIF
SIF Boys U16 SIF
Slagelse Håndboldklub Boys U10B Slagelse Håndboldklub
Slagelse Håndboldklub Boys U12A Slagelse Håndboldklub
Slagelse Håndboldklub Boys U12C Slagelse Håndboldklub
Slagelse Håndboldklub Boys U14A Slagelse Håndboldklub
Slagelse Håndboldklub Boys U16 Slagelse Håndboldklub
Slagelse Håndboldklub Girls U10C Slagelse Håndboldklub
Slagelse Håndboldklub Girls U12A Slagelse Håndboldklub
Slagelse Håndboldklub Girls U12C Slagelse Håndboldklub
Slagelse Håndboldklub Girls U14A Slagelse Håndboldklub
Slagelse Håndboldklub Girls U14B Slagelse Håndboldklub
Slagelse Håndboldklub Girls U14C Slagelse Håndboldklub
Slagelse Håndboldklub Girls U16 Slagelse Håndboldklub
Slagelse Håndboldklub Girls U19 Slagelse Håndboldklub
STG / VALLØ Boys U10C STG / VALLØ 1
STG / VALLØ Boys U10C STG / VALLØ 2
STG / VALLØ Boys U12C STG / VALLØ
STG / VALLØ Boys U14C STG / VALLØ
STG / VALLØ Girls U10C STG / VALLØ
STG / VALLØ Girls U12C STG / VALLØ
STG / VALLØ Girls U14C STG / VALLØ
Stralsunder HV Girls U12A Stralsunder HV
SV Fortuna 50 Neubrandenburg Girls U10A SV Fortuna 50 Neubrandenburg
SV Fortuna 50 Neubrandenburg Girls U12A SV Fortuna 50 Neubrandenburg
SV Fortuna 50 Neubrandenburg Girls U14A SV Fortuna 50 Neubrandenburg
Søljan Girls U12C Søljan
Søljan Girls U14C Søljan
Team Faxe Håndbold Boys U10C Team Faxe Håndbold
Team Faxe Håndbold Boys U12B Team Faxe Håndbold 1
Team Faxe Håndbold Boys U12B Team Faxe Håndbold 2
Team Faxe Håndbold Boys U14C Team Faxe Håndbold
Team Faxe Håndbold Girls U10C Team Faxe Håndbold
Team Faxe Håndbold Girls U12A Team Faxe Håndbold
Team Faxe Håndbold Girls U12C Team Faxe Håndbold
Team Faxe Håndbold Girls U14C Team Faxe Håndbold 1
Team Faxe Håndbold Girls U14C Team Faxe Håndbold 2
Team Haslev Boys U16 Team Haslev Håndbold
Team Helsinge Håndbold Boys U9 Team Helsinge Håndbold
Team Helsinge Håndbold Boys U10A Team Helsinge Håndbold
Team Helsinge Håndbold Girls U10A Team Helsinge Håndbold
Team Helsinge Håndbold Girls U12A Team Helsinge Håndbold
Team Klaksvík Boys U14C Team Klaksvík
Tjaldur Boys U10B Tjaldur
Tjaldur Boys U12A Tjaldur
Tjaldur Girls U10A Tjaldur
Tjaldur Girls U10C Tjaldur
Tjaldur Girls U12C Tjaldur
Tjaldur Girls U14C Tjaldur
TMS Ringsted Boys U9 TMS Ringsted 1
TMS Ringsted Boys U9 TMS Ringsted 2
TMS Ringsted Boys U10A TMS Ringsted
TMS Ringsted Boys U10C TMS Ringsted
TMS Ringsted Boys U12A TMS Ringsted
TMS Ringsted Boys U12B TMS Ringsted
TMS Ringsted Boys U12C TMS Ringsted
TMS Ringsted Girls U10C TMS Ringsted
TMS Ringsted Girls U12A TMS Ringsted
TMS Ringsted Girls U12B TMS Ringsted
TMS Ringsted Girls U12C TMS Ringsted
Tune IF Girls U12C Tune IF
TVED håndbold Boys U19 Tved håndbold
Veneco Velo Girls U14A Veneco Velo
Veneco Velo Girls U14C Veneco Velo
VHC-Vidar Boys U10B VHC-Vidar
VHC-Vidar Boys U12B VHC-Vidar
VHC-Vidar Boys U12C VHC-Vidar
VHC-Vidar Boys U14B VHC-Vidar
VHC-Vidar Girls U10B VHC-Vidar
VHC-Vidar Girls U10C VHC-Vidar
VHC-Vidar Girls U14B VHC-Vidar
Ystad IF HF Girls U12B Ystad IF HF
Ystads IF Boys U10A Ystads IF
Øresund håndbold Boys U9 Øresund håndbold Drenge
Åhus Handboll Girls U12B Åhus Handboll
Ålholm IF Boys U10B Ålholm IF
Ålholm IF Girls U9 Ålholm IF
Ålholm IF Girls U10B Ålholm IF
Ålholm IF Girls U10C Ålholm IF
Ålholm IF Girls U12C Ålholm IF
Ålholm IF Girls U14C Ålholm IF 1
Ålholm IF Girls U14C Ålholm IF 2
Chokolademageriet City Bakery Frederiksborgcenter Københavns Bustrafik Rema1000 Frøken Flora SportDirect Lægerne Gl. Strandvej Kop & Kande Hair by Gylvin Epicurean JOMA Active 02 Rodes SUN LOLLY Leg og Hop